fora je sjajna, meni oni mali cd-rw često dobro dođu (210mb je sasvim dovoljno za sveže virus baze, firefox, total commander, sve znalajne plugine za firefox, nero...). Imam 2 komada u torbici gde mi stoje dokumenti, i iz principa neću da uzmem usb flash - pogotovo mi ne pada napamet da ga nosim oko vrata, o bože... Da svi vide da imam 15 evra za onaj od 128 ili 20 za onaj od 256, baš sam bogat momak ja... 😀
mali dvd je sjajna fora, ali je mnogo para, skoro ko kutija od 5 verbatima DVD+RW 4x, onih šarenih (ja sam ih platio 500 čini mi se). Mali CD-ovi nisu toliko skuplji, mislim da je ova cifra sasvim nerealna.