Šta je novo?

Shto nema mini DVD?

velkod je napisao(la):
ruzne li kosulje 😀

😛

sikili je napisao(la):
A sta ako imas kosulju bez dzepa 😛 😀

Onda uzmes majicu sa dzepicem 😀 😛

dzepic2.jpg


Geek_master je napisao(la):
I, na kraju, moze li da se nagura 2 filma po tacno 700 MB ili ne moze?

Bedak 🙁 Bas sam danas probao, uspeo sam da naguram 1,396MB :wall: Steta, mogu znaci da stanu dva filma koji su za koji MB kraci od 700.

Pozdrav!
MrBigJump.gif
 
Vecina filmova je od ~650MB, a mozes da stavis jedan od 700 i jedan od 650.
 
fora je sjajna, meni oni mali cd-rw često dobro dođu (210mb je sasvim dovoljno za sveže virus baze, firefox, total commander, sve znalajne plugine za firefox, nero...). Imam 2 komada u torbici gde mi stoje dokumenti, i iz principa neću da uzmem usb flash - pogotovo mi ne pada napamet da ga nosim oko vrata, o bože... Da svi vide da imam 15 evra za onaj od 128 ili 20 za onaj od 256, baš sam bogat momak ja... 😀

mali dvd je sjajna fora, ali je mnogo para, skoro ko kutija od 5 verbatima DVD+RW 4x, onih šarenih (ja sam ih platio 500 čini mi se). Mali CD-ovi nisu toliko skuplji, mislim da je ova cifra sasvim nerealna.
 
Nazad
Vrh Dno