Šta je novo?

Serbiancoin [SRB] - Isplati li se praviti domaći coin

Batalite batu i životinje, treba da bude nešto odredjeno ili ne odredjeno, već sam predložio SMOS ili BAMT koa nazim za novčić, to je svima već poznato i tu radi podsvest samo tako.
Plus kod Smos Coin-a naš drugar Singerica bi imao neku korist, a i sam novčić od njega..

Ovo nije ni malo jednosavno, iako se to čini na prvi pogled, sa druge srane jeste jednostavno, ako mislite da bude fail.
Sve je bitno, od imena preko dizajna do ideje, ako već želite da se pozabavimo sa ovim, onda treba pristupiti ozbiljno.
 
Batalite batu i životinje, treba da bude nešto odredjeno ili ne odredjeno, već sam predložio SMOS ili BAMT koa nazim za novčić, to je svima već poznato i tu radi podsvest samo tako.
Plus kod Smos Coin-a naš drugar Singerica bi imao neku korist, a i sam novčić od njega..

Ovo nije ni malo jednosavno, iako se to čini na prvi pogled, sa druge srane jeste jednostavno, ako mislite da bude fail.
Sve je bitno, od imena preko dizajna do ideje, ako već želite da se pozabavimo sa ovim, onda treba pristupiti ozbiljno.
Uooste nisam video tvoj post kad si napisao,verovatno sam preskoci. Sto se tice naziva,odlican. I ja se slazem da nikakve zivotinje i bata trebaju da budu ime za coin. Ja cu cisto iz zezanja ovih dana da uradim logo i sajt, da vidite kako izgleda, pa ako se singerica slaze i zna sta i kako treba onda mozemo ozbiljno da krenemo. :)
 
Pre bi stavio Yu coin sa petokrakom od Srb..jeste da sam Srbin al ovo radis zbog para a ne patriotizma a realnost je da nismo bas popularni dok imas milijarde ljudi koji i dalje ostecaju tu petokraku kao nesto svoje
 
Teslacoin baš dobar predlog :)
 
satoshicoin :d
 
4S-coin...Samo Shitkoin Srbina Spashava :D

dobar predlog vezano za nacionalnost srbiju u medijima ce privuci paznju kod nas moze i kinta da im se trazi da pisu o tome hahaha...a i sam nazin je potpuno ok
+1 za 4S Coin
 
Gde je logo ,gde je sajt ,gde je projekat gde su developersi :),sta se radi,nista se ne radi :) shit pre nego sto je i zamisljen hehe,kakav smo narod takva nam i crypto valuta
 
sat vremena drkanja fona za 0.25dolara uveli ovi nasi novu disciplinu :D
 
Nazad
Vrh Dno