Šta je novo?

Security tab u XP-u

  • Začetnik teme Začetnik teme Batica
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Batica

Čuven
Učlanjen(a)
03.09.2002
Poruke
566
Poena
619
Jos jedno malo pitanjce za majstore.
Naime sve verzije w2k imaju u propertima bilo kog fajla ili direktorijuma security tab na kom mogu da se namestaju prava pristupa za korisnike i grupe. Kako se on ukljucuje u XP-u?
Normalno u pitanju je NTFS...
pozdrav Silverglideru...
 
Ne sedim sad za XP-om, ali koliko se secam poenta je da odcekiras opciju 'use simple file sharing'. Mislim da je u tools, folder options.
 
Nazad
Vrh Dno