Batica
Čuven
- Učlanjen(a)
- 03.09.2002
- Poruke
- 566
- Poena
- 619
Jos jedno malo pitanjce za majstore.
Naime sve verzije w2k imaju u propertima bilo kog fajla ili direktorijuma security tab na kom mogu da se namestaju prava pristupa za korisnike i grupe. Kako se on ukljucuje u XP-u?
Normalno u pitanju je NTFS...
pozdrav Silverglideru...
Naime sve verzije w2k imaju u propertima bilo kog fajla ili direktorijuma security tab na kom mogu da se namestaju prava pristupa za korisnike i grupe. Kako se on ukljucuje u XP-u?
Normalno u pitanju je NTFS...
pozdrav Silverglideru...