Šta je novo?

[scratch build] Project AXE-R

nessa78

Slavan
Učlanjen(a)
30.01.2011
Poruke
2,569
Poena
275
AXE-R_logo.png

Pozdrav drugari, krećem sa jednim velikim projektom – Project AXE-R.

Projekat je poseban iz više razloga i ovoga puta prezentovaću ga na način koji do sada niste videli, ali vratiću se na to malo kasnije.

Želim da razumete ovih šest stvari, strana priče ako želite, koje treba da se uklope kako bi ovaj projekat uspeo, a uspeće!

Pre svega, radim ga u saradnji sa animaNom (Duletom) tj *****. Naše prijateljstvo traje sada već godinama ali je ovo prvi put da zajedničim snagama radimo na nečemu ovakom.

Druga stvar je to što je ovo još jedan modd od nule, dakle praviću custom case, što je samo po sebi uvek teško.

Treća stvar je to što nije samo reč o kućištu, nego se pravi kompletan setap koji će služiti kao deo scene za snimanje u novom ***** studiju – pored kućišta, tu je i sto, pomoćni sto za kućište, radovi na zidu i sl.

Četvrto je to što je ovo Duletov novi računar, jer je došlo vreme da menja svoju X79 platformu na kojoj radi oko četiri godine – svima kojima je on sklapao računar imaju bolji računar od njega :D. Dakle, moram Duletu da sastavim računar kakav dolikuje njegovim potrebama.

Peto je to što ću vam po prvi put detaljno sa Duletom prikazati svaki detalj pravljenja ovog projekta jer retko ko priča o usponima i padovima, kako naći sponzore, šta sponzori očekuju, šta publika očekuje, šta mi očekujemo, kako se šta radi i kojim redosledom, kako ovo, kako ono…Pa sa tim u vezi ovo je prva epizoda koja je kompletno na engleskom jeziku. Uglavnom, uključite srpski prevod, a svaka sledeća epizoda će biti na srpskom sa engleskim prevodom:



Šesto, najbitnije! Želim da shvatite da napraviti ovako nešto nije jednostavno bilo gde u svetu, a posebno ne u Srbiji. Želimo da probudimo svest o modingu i da ispirišemo sve one koji traže izgovor da ga ne traže, nego da se skoncetrišu na to kako da reše problem i ispune svoje snove.

Što se tiče komponenti i sponozorsta, odmah mogu da vam kažem da će sve biti High End, a kako (i ako) dobijemo potvrdu šta je obezbeđeno, tako ćemo dopisati u temi.

Takođe, bitna nam je vaša podrška! Hvala u napred!

Komponente:

Case: Custom AXE-R case by SS PC Modding

CPU: ?

RAM: ?

MB: ?

GPU: ?

PSU: ?

Cooling: ?
 
Ko god da je radio na kadrovima, osvetljenju, montiranju videa, odradio je to veoma dobro.
Momak koji je govorio i vodio kroz klip stvarno odlicno govori engleski, skoro da nisam primetio akcenat uopste, vecina i nece.

Svidja mi se video. Ima neku svoju ideju, emociju, nesto sto treba da zainteresuje onog ko gleda da to isprati sa paznjom i odredjenom dozom zadovoljstva.

Obzirom da je rec o kompu za Duleta, za posao i razonodu tu ce Ryzen da legne osecam ;)

Necu da dajem predloge :p
 
Ko god da je radio na kadrovima, osvetljenju, montiranju videa, odradio je to veoma dobro.
Momak koji je govorio i vodio kroz klip stvarno odlicno govori engleski, skoro da nisam primetio akcenat uopste, vecina i nece.

Svidja mi se video. Ima neku svoju ideju, emociju, nesto sto treba da zainteresuje onog ko gleda da to isprati sa paznjom i odredjenom dozom zadovoljstva.

Obzirom da je rec o kompu za Duleta, za posao i razonodu tu ce Ryzen da legne osecam ;)

Necu da dajem predloge :p

Jeste, icicemo na AMD i ovog puta, naravno ne otkrivamo sve odma, bice sve u slici (videu) i reci :)
 
Jeste, icicemo na AMD i ovog puta, naravno ne otkrivamo sve odma, bice sve u slici (videu) i reci :)

Svaka cast Neso, moram ti reci da sam ja kao zaljubljenik u ove stvari na tvojim build-ovima dobio najvise inspiracije.

Svidja mi se sto se koncentrisete na novu AMD platformu koja je za sada nedovoljno ispitana. Pratim oba nova build-a u nadi da cu se prelomiti i sam skarabudziti neku AMD makinu.

Srecno!
 
Samo napred, osećam da će biti no.1 do sada.Da zapljunem tu Duletovu x79-ku kad mu legne nova makina!Napraviću stiker na kućištu "Dule inside".
 
Svaka cast na ideji,svidja mi se ovo sto radite,ja Vam zelim puno uspeha na projektu :)

Sent from my LG-D620 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno