Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pardon, Hbo Go. Promenio sam lozinku i sada i kad je web stranica i app u pitanju, kad se ulogujem, kaze success ali dugme "prijava" samo posivi i ne pusta me...
 
Pardon, Hbo Go. Promenio sam lozinku i sada i kad je web stranica i app u pitanju, kad se ulogujem, kaze success ali dugme "prijava" samo posivi i ne pusta me...
Radi druže, ako ti je HBO uključen u paket.
Otprilike odeš na HBO sajt, opredeliš se za opciju registracija preko provajdera (ne ona prva gde te pita da platiš), pa uneseš SBB, Srbija, ukucaš svoj SBB user i pass, i iskoći ti ona šifra koju ukucaš na TV-u u HBO aplikaciju, i eto ga.
Ista procedura za mobilni, na PC još jednostavnije.

Dakle jedina caka je da li si ugovorio HBO ili ne.
 
Узео је премијум пакет - дакле има. Значи проћи кроз регистрацију полако поново.
 
Odeš na portal mojSBB, uloguješ se i u delu Televizija-> HBO GO uzmeš kod za registraciju i napraviš nalog na HBO sajtu (Registracija/Prijava preko Provajdera). Nalog za EON/mojSBB nije isti kao za HBO GO, moraš odvojen nalog da napraviš.
Nešto prvi put nisi dobro uradio, probaj opet. Srećno i uživaj uz HBO.😊
 
Hvala ljudi, probacu ponovo kasnije. Sve sam uradio a kad pokusam log in idari mi stiklicu kao da je sve Ok i posivi mi dugme prijava…
 
Tražio sam raskid ugovora sa SBBom zbog objektivnih razloga što je internet neupotrebljiv... U međuvremenu sam tražio da me skinu sa statičke IP adrese pre nedelju dana, i kako su me skinuli tako je internet poleteo... I sad kako ja to njima da objasnim :D
 
Nece, samo posivi dugme “prijava” prvo mi stiklira kao da je sve ok i posle samo prijava siva. Ali sada nar rsdi web verzija, ali me i aplikacija na iPad. Ima li meko ideju o cemu se radi, tj. zasto ne radi app? :)
 
Prorade sa drugim mailom sve :) Hvala na pomoci :) Btw, ja jedva ceka da ponegnem od onog režimskog ***** zvanog MTS, a vidim ima i nekih koji ce sa konkanna magarca. Ne cinite to! Box je djubre i po kvalitetu i po kvantitetu…
 
Poslednja izmena od urednika:
Tražio sam raskid ugovora sa SBBom zbog objektivnih razloga što je internet neupotrebljiv... U međuvremenu sam tražio da me skinu sa statičke IP adrese pre nedelju dana, i kako su me skinuli tako je internet poleteo... I sad kako ja to njima da objasnim :D

Статичка јавна.
Ахм или ти се накачила нека будала да хакује/скенира портове, ддосује итд, или оно што сам писао раније да је гомила статичких јавних адреса на многим црним листама. Наравно скоро су нешто и поправљали па је можда и то. Такође не заборави да је донекле још лето плус да је почела школска година.
Ја бих свеједно раскинуо, а ти како хоћеш.

Свако добро.
 
Problem je što ne znam koga bih uzeo. Sa Orionom imam jako loša iskustva, MTS mi bio jutros, prekinuto optičko vlakno, a pošto je provlačio investitor neće oni da povuku novo. I tako...
 
verovatno je od ranije poznato ali..... u grčkoj smo na odmoru i praktično ništa od kanala ne možemo da gledamo....N1,lov i ribolov , B92 , Prva i Cinemania su otključani sve ostalo nije..... ništa od sportskih prenosa..... nekoliko dana je Nova S mogla da se gleda, sada je i to zaključano..... da sam znao , od ugovora ni U ne bi bilo potpisano.....
 
Pisano bezbroj puta šta radi u mreži, šta ne radi na MTS mreži, šta ne radi u inostranstvu...

VPN+EON (ima u Eon temama predloga i iskustava sa različitim VPN servisima), Nettvplus (ima trial mesec dana), neki dugi IPTV...
 
verovatno je od ranije poznato ali..... u grčkoj smo na odmoru i praktično ništa od kanala ne možemo da gledamo....N1,lov i ribolov , B92 , Prva i Cinemania su otključani sve ostalo nije..... ništa od sportskih prenosa..... nekoliko dana je Nova S mogla da se gleda, sada je i to zaključano..... da sam znao , od ugovora ni U ne bi bilo potpisano.....
Ako si skoro potpisao ugovor i nisi zadovoljan trazi raskid istog... Doduse moraces da platis punu cenu paketa koje si uzeo za to vreme koje si koristio ili da platis opremu (sto je cini mi se oko 25-30k) pa sta ti se vise isplati.
 
verovatno je od ranije poznato ali..... u grčkoj smo na odmoru i praktično ništa od kanala ne možemo da gledamo....N1,lov i ribolov , B92 , Prva i Cinemania su otključani sve ostalo nije..... ništa od sportskih prenosa..... nekoliko dana je Nova S mogla da se gleda, sada je i to zaključano..... da sam znao , od ugovora ni U ne bi bilo potpisano.....
Прочитај прво уговор што си потписао. Нико није рекао да можеш ЕОН у Грчкој/Турској/Египту... да користиш са свим каналима. За то што би ти хтео, узмеш ЕОН ван мреже и онда сви канали раде.
 
Mislim da ni EON van mreže ne radi u evropskim ili nekim drugim zemljama, već isključivo na teritoriji Srbije, i eventualno u zoni ZB.
 
Naravno da ne radi van Srbije tj van teritorija gde posluje UnitedGroup. Za to imaju NetTV Plus (koja beše ne radi po ex-YU?).
 
Na kanalu A1 (pozicija 58) na svakih nekoliko sekundi blicne crna slika. Platforme D3 i D3 mini na SBB-u.

Da li i drugi imaju taj problem?
 
Imam problem sa daljinskim za D3 . Neće odmah da mi ugasi D3 dugme i svetli malo duže. Pre par dana sam promenio baterije pošto mi se to tada događalo isto i primetio sam da je alkalna baterija iscurila. Radilo je normalno i opet je počelo tako da radi kao sa starim baterijama.
 
Imam problem sa daljinskim za D3 . Neće odmah da mi ugasi D3 dugme i svetli malo duže. Pre par dana sam promenio baterije pošto mi se to tada događalo isto i primetio sam da je alkalna baterija iscurila. Radilo je normalno i opet je počelo tako da radi kao sa starim baterijama.
Odnesi u poslovnicu i zameniće ti. Meni je ispao kroz prozor (nije sad bitno kako) i zamenili su bez problema.
 
Na kanalu A1 (pozicija 58) na svakih nekoliko sekundi blicne crna slika. Platforme D3 i D3 mini na SBB-u.

Da li i drugi imaju taj problem?
Meni se to desava na TV koji je na eon-boxu, neki kanali na par sekundi crn ekran, nekad crn ekran ali prevod ide, npr. N viasat nature
 
Na A1 ne bude crn ekran nekoliko sekundi, već samo blicne crn ekran na delić sekunde.

Kontaktirao sam ih. Rekli su da će rešiti problem.
 
Kad se raskine ugovor sa njima da li email adrese ostaju da rade ?
U principu mi je to nebitno skroz ali vidim da i dalje imam pristup.

Ovo je i mene interesovalo. Rečeno mi je da se email nalozi ne čuvaju kada se ugasi usluga.
 
Evo za mail odgovor ;)
 
Pozz drugari. Uzeo sam Total TV posto nema kod mene uslova za SBB. Napravio sam po uputstvima Eon i Hbo Go. Posto nemam mogucnost premotavanja sadrzaja jer je satelit TV, a nemam ni smart TV, zanima me sta je najbolje uzeti od Android TV resenja, da Eon radi perfektno?! Hvala!
Xiaomi Mi Box S 4k?
 
Poslednja izmena:
Dokle god radi server imaš tu e-mail adresu. Tako ja imam još uvek poštu koja mi stiže na @neobee.net ,a odavno ta firma ne postoji.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno