Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da, stim sto sam A iskljucio.
 
imam i ja. ranije nisam imao. ali na 2.4 imam samo b/g mixed. Haha a ranije sam imao i N na 2.4.
 

Prilozi

  • wp_ss_20160329_0002.png
    wp_ss_20160329_0002.png
    114 KB · Pregleda: 215
  • wp_ss_20160329_0003.png
    wp_ss_20160329_0003.png
    95.4 KB · Pregleda: 194
Poslednja izmena:
Ovo je treci ube koji su mi doneli. I svaki je radio lose. Sto su sbb tehnicari i potvrdili sa njihovim laptopovima.
 
Screenshot 2016-03-29 00.45.16.png
Moja pretpostavka je zato sto koristis WEP umesto WPA2 AES
 
Poslednja izmena:
Koji vam je Firmware? Kod mene je sada ovako

Model EVW327N
Hardware Version 3.24.3
Firmware Version 2.1.3028-SIP
Boot Version 1.0.03



Pozdrav!
 
Znaci najnoviji, od skoro ubacen..., trebalo bi da svima isto radi. (ne bi trebalo da pokazujete MAC adresu!)

Ja sam imao pre nekoliko dana problem jer se nijedan telefon nikako nije mogao ukaciti a laptop bez problema - prvi dan, drugi i sledecih nekoliko dana ni laptop ali sam mogao na starom LG-u da setujem 5GHz Only i onda bi se nakacio ali nakon par minuta opet izbacio. i tako danima...

Tehnicka podrska je to resila tako sto su ustanovili da se Config fajl nije pravilno instalirao (sta god to znacilo) pa su ga "osvezili" i sad radi kao sat. (sva povezivanja i setovanja kao sto je naveo @darkony)


Pozdrav!
 
Znaci najnoviji, od skoro ubacen..., trebalo bi da svima isto radi. (ne bi trebalo da pokazujete MAC adresu!)

Ja sam imao pre nekoliko dana problem jer se nijedan telefon nikako nije mogao ukaciti a laptop bez problema - prvi dan, drugi i sledecih nekoliko dana ni laptop ali sam mogao na starom LG-u da setujem 5GHz Only i onda bi se nakacio ali nakon par minuta opet izbacio. i tako danima...

Tehnicka podrska je to resila tako sto su ustanovili da se Config fajl nije pravilno instalirao (sta god to znacilo) pa su ga "osvezili" i sad radi kao sat. (sva povezivanja i setovanja kao sto je naveo @darkony)


Pozdrav!


Ja im moj ubee u petak vracam i uzimam modem. Kupujem hAP AC i to je to. pozdrav ljudi !
 
Imam akciju na sve HD kanale i na Gold sam, što znači ništa ne bih dobio. Pf.
 
Onda bi trebalo HBO da dobijes, ali tesko da ce automatski biti.
Trebas uvek nesto dobiti ovom akcijom.
 
Riknjaus net, zvao sam podrsku al kazu za do 48h dolaze i da nemaju vezu sa modemom EPC3928S. Pa reko aj da vidim ako se neko ovde razume i ako eventualno moze mi resi problem.

Na ikonici pored sata se vrti identifying, pa zuti trouglic, pa crveni x i tako u krug.
Modem blinka ko novogodisnja jelka. Power svetli uvek, DS blinka, pa se ukljuci, US blinka al se ne ukljucuje, vec nakon njega DS US i ONLINE blinkaju nekoliko puta, a zatim se sve lampice ukljuce. I ovaj ciklus se kontinuirano ponavlja. Podesavanjima HG mogu da pristupim na kratko, al onda se zaglupi, ne uspeva da se uloguje. Iako imam zapamcenu lozinku, cini mi se da ne valja user name.

Evo slika sa ipconfig i od HG koju mogu da vidim.


Iskljucivao iz struje, restartovao, ne vredi. Nisam jedino probao onaj hard reset na HG3928 sa zadnje strane, sto treba cackalicom da se ubode.
Ako neko ima neki savet, bio bi zahvalan.
 
Poslednja izmena od urednika:
Ljudi jel ima neko ideju kako da forwardujem IP adresu ovog UBee-ja sto se dobije uz gold premium paket SBB-a? Unapred zahvalan :)
 
tabela_benefita_za_postojece_korisnike.png


table_digi_trio_jan2016_v1.png


TRI GOLD imam i sada ako potpišem na još dve godine dobijem GOLD EXTRA 6 meseci ?
U principu samo malo bolji internet i to ograničen trajanjem - tako da i nije neka promocija :)

EDIT:
plus ovi kanali - http://sbb.rs/D3+paketi/5568/Plus+paket.shtml/nav_start=/nav_start2=0/nav_start3=0 http://sbb.rs/D3+paketi/5569/HD+paket.shtml/nav_start=/nav_start2=0/nav_start3=0
 
Poslednja izmena:
Da, ja sam isto gledao te promocije, i mislim da vazi jedna ili druga. Prva je ako produzavas ugovornu obavezu koja traje jos uvek. Druga je ako potpisujes NOVI ugovor. Tako da nema preklapanja :(
Ovo prvo vredi za one koji imaju samo KTV i uzimaju nesto drugo :) Ali svede se na isto - 4 meseca po dinar dobijas otprilike po vrednosti ;)

Sve su to oni precizno proracunali!
 
Ja je koristim vec nekoliko meseci i odlicna je. Mora autorizacija na 90 dana.
 
Poslednja izmena:
Samo strana ali dosta zanrova
 
Može li neko da objasni razliku između CI i CI+ ?
SBB kaže da moram da imam CI+ opciju na TVu, a za moj TV negde piše da ima CI negode CI+ isto važi i za neke risivere koje sam gledao, da li je to bitno uopšte?
 
Isto je koristim nekoliko meseci, ali kod mene je autorizacija na 180 dana. I nije SBB aplikacija, aplikacija je dostupna za sve pretplatnike koje u ponudi imaju Stingray kanale (mts IPTV takodje) sirom Evrope i Severne Amerike.
 
Poslednja izmena:
Znači samo se pusti neki od njihovih radio kanala, telefon "sasluša", prepozna i 90 dana može da se koristi :)
Aplikacije nije pravljena za android, a i nema domaću muziku krastavac

Spotify i dalje vlada :)
 
Tako je, saslusa i aktivira na 180 dana. Moguce je da je pre bilo na 90dana. Kao i njihovi radio kanali, takva je i aplikacija. Aplikacija nije kao spotify, vec je kao npr. pandora. Ne znam na sta mislis pod tim da nije pravljena za android, mislis nije material design?
 
Može li neko da objasni razliku između CI i CI+ ?
SBB kaže da moram da imam CI+ opciju na TVu, a za moj TV negde piše da ima CI negode CI+ isto važi i za neke risivere koje sam gledao, da li je to bitno uopšte?

CI+ uvodi zastitu, da ne mozes snimati sadrzaj kako zelis i slicno.
mislim da bi ti radilo, zasad, i sa CI uredjajem. mozda ne bi HBO i slicni.
 
Na laptopu (wifi veza) mi se javlja dns_probe_finished_no_internet najviše par puta dnevno, potraje po 2, 3 minuta, ljudi u SBB-u kažu da je signal dobar, imam njihov stari epc2100 modem i tl-wr740n ruter. Probao sam sa promenom kanala (njihov predlog) i sa nekoliko predloga na netu, ništa ne pomaže. Chrome na Windows 10 je u pitanju. Ethernet kablom je povezan računar koji se baš slabo koristi i mislim da za to vreme nije primećen ovakav problem.
 
^

Imao sam isti problem vise meseci (pucanje neta i ne mogucnost da se poveze sa njihovim serverom).

Zovi ih nek ti dodju, neces sam resiti problem (a ne bi ni trebalo sam da ga resavas).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno