Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa ako placam i odrzavanje KDS valjda imam i kablovsku. Nego na drugom forumu mi rece neko da zbog drugih odlika studentskog paketa ne dobija se d3 risiver vec samo ruter i zato ne rade svi kanali, samo sam htio provjeriti jer ne mogu naci nidje na njihovom sajtu tacan podatak, pa izgleda da dobijam net+osnovni paket a ovo ostalo sto radi je nebitno, ako ne predjem na normalni paket i uzmem risiver ne treba ni da radi. Valjda je tako.

Tako je dobro su ti rekli
 
Dobro je i to samo sam htio da pojasnim, najvaznije mi je sto mogu 3 mjeseca pauzirat, npr ljeti kad odem na more ili zimi na skijanje :)
 
Zar još neko shvata Sceku ozbiljno i ulazi u diskusiju sa njim?

Naravno da SBB traži i najmanji razlog da poveća cene svojih usluga. Može im se kad su namlatili korisnika.
 
Poslednje 2,3 nedelje svaki dan se 2,3 puta restartuje internet. Da li ima smisla da pisem neku zalbu ili da zahtevam da mi smanje racun? Jer bas ide na zivce kada ti svaki dan toliko cesto puca internet.
 
Sbb promenio izgled sajta,ne znam jel ko javio,mrzi me nazad da citam.
Koliko vidim nista novo,samo izgled
 
^ Telemach template koji koriste u BA i SI. Ostalo im da ga nabace i u ME.
 
Novi izgled sajta, stare usluge i kanali, kao što je neko rekao namlatili su se korisnika i boli ih uvo za novitete i osveženja.
 
Bzv što sa trio gold daju samo veći paket na 6 mjeseci :/ Beskorisno

Valjda se nešto i kod Lelekoma za ove pare pojavi :D
 
Pa imas... 50/2+fix te izadje oko 2000 sa 5 meseci za dinar, 6 meseci je MTS TV po dinar, znaci izadje oko 900din na 24mes, znaci sve tri oko 2900. Mada SUperbox za <3200 (3 meseca je po dinar) dodje isto jeftiniji od Golda, a imas i odlicnu mobilnu tarifu.
 
To ima samo ako živiš u dvorištu centrale MTS, za ostale koji ne žive u istoj zgradi ili dvorištu nema ništa od 50/2, zato ljudi uzimaju sbb (ko ima mogućnost ne treba da se razmišlja, da se zajebava sa mts i box od 10Mbps).
 
To ima samo ako živiš u dvorištu centrale MTS, za ostale koji ne žive u istoj zgradi ili dvorištu nema ništa od 50/2, zato ljudi uzimaju sbb (ko ima mogućnost ne treba da se razmišlja, da se zajebava sa mts i box od 10Mbps).
Bas tako,svaka ti je ko u Njegosa ;)
A ni IPTV im bas ne blista nesto Bog zna sta.
Kod Sbb sam na netu 8 god. i za to vreme oko 3 reklamacije sam imao,njihovu digitalnu imam 2 god. i mozda samo jednom da sam reklamirao,tako da zbog par stotina din. da gubim zivce...neka hvala.
U Sbb net imam 60/3,a merenja pokazuju u proseku oko 58/3,u telekomu da bi izgurao tih 50/2 treba da ti je vdsl ona budza u kuci,ovako realno ide i do 20% manje od paketa koji placas.

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
IPTV katastrofa, sve češće izbacuje grešku 104030, preteraše, bar da hoće da poprave, možda i bi da znaju. Čekam samo matorcima da istekne ugovor i da se ratosiljaju bede.
 
Ма не вреди, алфи гарант добија паре од мтс-а да рекламира немогуће. ;) Ја сам на 300м ваздушно од централе, на 700+ по њиховом и понудили ми само 20/2 а за то време свако ко има СББ може да добије 100+ без икаквог проблема. Мада сам ја изабрао 70/7 за мање него што кошта најмањи СББ пакет.
Умем да похвалим и мтс и СББ ... када је то реално.
 
Pa i ja kazem da je SBB KTV bolja od IPTVa u svakom pogledu, sem cene.

Ali prekinite sa time da morate biti u MTS centrali, dovoljno je da ste blizu isturenog stepena, koji moze biti prilicno daleko od centrale. I ne delite sa svima na centrali protok, vec samo do IS.

Ko ne moze dobiti 50/2, krastavac, zao mi ih je... ali treba znati da postoji ta opcija.
 
A istureni stepeni izvan BG/NS/Niš evo baš niču kao pečurke posle kiše... (sarkazam).
 
Da li se nekome još dešava da ponekad zabaguje YT u smislu da želite da pustite klip i učita ali neće da krene? Da li je to do SBB-a ili je nešto drugo u pitanju?
 
@DZOSUA: YouTube već milion godina koristi HTML5 player.
@makiacaveki: YouTube na kompu ili na (Android) mobilnom? Pošto na Android još od 5.0 pa na dalje postoji bug da prsne YouTube (non stop za svaki video odmah posle sekund izbacuje "tap to retry") i uopšte sav video playback gde se koristi WebView (unutar browsera, Twitter, Instagram, Vine; da ide samo zvuk uz crn ekran npr) i problem "rešava" samo restart telefona. Onda sve radi ok neko vreme dok opet ne prsne i tako u krug.
Od momenta kad se to desi ne možeš ni sa kamerom da snimaš video (izbacuje "can't connect to camera" ili tako nešto).
 
Komp, W7, Chrome.

99 puta normalno radi, ali nekada kada treba da krene, jednostavno ne kreće ona prva sekunda, ne izbacuje nikakvu grešku, stoji kao da je pauziran od početka.
 
^ Desni klik na video, pa stats for nerds, sta tamo kaze? Da li si probao da otvoris istog trenutka neki drugi video? Ili da otvoris isti taj koji stane u incognito modu ili nekom drugom browseru?
 
Evo sada radi normalno, kada bude zabagovao javljam za "stats for nerds". Probao sam da kliknem na drugi video i isto tako ne pušta, posle par minuta kada odem na neku drugu stranicu, na primer da pročitam par mail-ova i vratim se na YT, radi normalno. Ne koristim druge brauzere, ali ću skinuti Operu, Firefox ili nešto slično pa ću videti. Probaću i incognito mod, hvala na savetima ;)
 
Ja sam imao problema da nece da mi otvori uopste YT, ili otvori ali kad kliknem na video samo bele stranica i nista. Ali ako otvorim u drugom browseru ili incognito u njima otvara. Jos uvek nisam nasao krivca, ali definitivno mislim da je neka ekstenzija koju koristim.
 
Da li koristite SBBov DNS server?
 
Ja koristim Google DNS.
 
I ja koristim Google DNS. Cak i da je do DNS, kako je moguce da u Chrome-u vrti i ne otvara stranicu/klip, ali otvara u FF/Operi/IE u isto to vreme?

@cpr, on i ne koristi SBB.
 
Poslednja izmena:
iMilan, ako misliš na mene, ja koristim SBB (Trio Gold).

cpr, između ostalog i zbog toga sam prešao na Google DNS (sporo učitavanje).
 
I meni se to desavalo dok nisam presao na google dns.

I ja koristim Google DNS. Cak i da je do DNS, kako je moguce da u Chrome-u vrti i ne otvara stranicu/klip, ali otvara u FF/Operi/IE u isto to vreme?

@cpr, on i ne koristi SBB.


Aha, ne procitah u prvi mah postove iznad...
 
@maki, mislio sam na alfu.

@cpr, pa alfa je poznati promoter mts ovde na forumu. Ne ide da koristi SBB :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno