Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E zato ja imam sve, alles zusammen :)
 
ImageUploadedByTapatalk1441022844.608556.jpg

Ovo je u osnovnom paketu, Arene u HD se doplacuju. Za SK u HD ne znam ni da li postoji
 
Ja na SBB imam sk1 hd, sk2 hd, sk3 hd, sk hd, sk4-6 nisu još hd i sk golf je hd. Svi ovi hd imaju i u sd.
 
Samo arene fale :) po meni, bolje arene i sk svi u se nego sk u hd plus da vijam arena strim preko neta kad mi se gleda kako Voša gazi grobare :)
 
Poslednja izmena:
Pravilan izraz u mom slučaju je past tense. Falile su do juče.
 
A le ?
Sigurno je sk bolji sa raspalim ligama tipa ukrajna,austrija i danska. Nemoj da se zezamo.

Sk je jedino bolji za ljude koji zive od tenisa,a da sam na njihovom mestu promenio bih ime u tenis klub. Ubili su sa smarackim tenisom..
SK ima Primeru, Premier i Bundesligu koje su po meni za koplje iznad Italijanske Serije A - na stranu to što mi čak i bez fudbala samo košarkaške EL i ABA liga više znače nego sav sport na Areni.

Kad sam sa Telekom IPTV prelazio na SBB jedino mi je bilo krivo zbog NFL pa sam morao da jurim razne streamove - sada je sve došlo na svoje mesto i IPTV prosto po meni nema ama baš ništa od programa / sadržaja zbog čega bih žalio zbog prelaska.
 
Bundesliga je na Eurosportu 2
 
Moja greška, znam da naletim na nju a inače sam mnogo veći ljubitelj košarke nego fudbala pa nije ni čudo što sam pogrešio... Od fudbala sam inače uglavnom gledao (i gledam još uvek) Primeru i poneki meč Premier lige i to bi bilo to...
 
Ne to znači da smo dobili NFL tako da nam Arena ne treba.
 
25/2 -> 30/2
40/2,5 -> 50/3
60/3 -> 70/4
100/3,5 -> 100/5
120/5 ->150/6

valjda od 01.09.. tako su meni rekli....

Definitivno 99,9% tacna info i najverovatnije od veceras.
Drug mi tamo radi,ali nije vise bas na toj poziciji kao ranije da mi daje info pa da obavestavam.
Misli da nece biti promena sto se tice tv i tel-a,ali opet nije 100% siguran.
Inace jel samo meni nece da otvori njihov sajt ili ni vama? Ne otvara ga vec nekih 1h
 
Poslednja izmena:
sport klub je mnogo bolja televizija od arene i u smislu produkcije i programa... euroliga,nba,premier liga,spanska liga je dovoljan dokaz...
 
Ne radi sajt sbb-a
 
Znaci nisam jedini kome ne radi,mozda ga sredjuju tj.menjaju pakete koji ce ubuduce biti ;)
 
Ko im zna. SBB je to
 
Protadio sajt. Ništa novo
 
Ni meni nije otvarao ali sad je sve ok , a inace info je proveren , to su povecanja , startuju od sutra ( nocas ) , zavisi kako kome , proveren info
 
Ja lepo kazem da mi drug iz Sbb rece da ce biti povecanja ali neki ljudi to ne kontaju izgleda.
 
Me 2
 
Cek bre jel ja dobro videh ili ce mi sad trio gold biti 2244 umesto sadasnjih 3380?
Nesto mi to nerealno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno