Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A koja je akcija, koja je to specijalna ponuda za SBB korisnike ?

Voleo bih to da znam

http://sbb.rs/Paketi/5380/DIGITALNI+TRIO+TV+NET+TEL.shtml/nav_start=0

Akcija traje do 30.9.2015. ili dok traju zalihe i važi za sve nove i postojeće korisnike uz ugovor na 24 meseca. Uslovi korišćenja usluga i ponuđenih paketa dati su u zvaničnoj ponudi sa cenovnikom i akcijskoj ponudi.

Jedina je promena u ovom datumu za sada, bih bio sretniji sa brzim net-om, jer mi ovo ništa ne znači.
 
Poslednja izmena:
Cek, traze novi ugovor na 2 godine kao preduslov za povecanje?
 
Pa jesu li pustili vece brzine ili nisu? Speedtest, anyone?
 
Nisu još uvek. Barem ne kod mene.
 
Meni uvek puste par dana kasnije..
 
Još uvek ništa:



 
Imam jedno pitanje. Postojeci sam korisnik SBB-a, za oar dan mi istice ugovor, hteo bih da uzmem jedan od ovih gold paketa.
Kod ovih trio gold pise da je promocija za nove i postojece korisnike, a kod duo gold samo za nove. Nisu valjda tolike jajare da uvaljuju na taj nacin i fiksni telefon? Znaci, uzmem trio dobijem 4 meseca gratis, za duo ne daju ni mesec dana?
 
Ceeeekaj malo, 4meseca za dindzu vazi i stare korisnike koji su na trio paketima ako produze ugovor?! Ako je tako nema apsolutno nijednog opravdanog razloga da se to ne uradi.
 
Mesecno odrzavanje je uracunato u ove pakete. Idite na sajt SBB-a i pazljivo procitajte. Kod trio gold pise i za nove i za postojece korisnike dok kod duo paketa pise samo za nove korisnike.
 
Ovo vec vredi uzeti,nema ozbiljna prica je ova brzina naravno ko ima para...
 
Poslednja izmena:
Sada zvao SBB, 1din za 4 meseca važi za nove korisnike i nove usluge. To je ona fora 4 meseca po staroj ceni, nove usluge su 1din.
Pomenuli su i da je moguće ubaciti treći risiver uz plaćanje priključne takse. Brzine se dižu svima.
 
A koje su to nove usluge
 
Ono što nisi imao do sada. Ja imam Trio Gold Extra i jedino mogu Premium da uzmem i time plaćam novo što sam dobio 1din a ostatak po staroj ceni.
 
Ja imam trio premium tako da ću dobiti 1,5 mb dodatno u uploadu tako da nema razloga za novi ugovor.
 
Pa jesu pustili konacno te vece brzine,jel ko primetio? Nisam kuci da bi video
 
kako se ping ponasa,jej variraju brzine tokom dana ili vikendom i kakvi su sa prekidima interneta jel ih ima ? :type: :alo:
 
kako se ping ponasa,jej variraju brzine tokom dana ili vikendom i kakvi su sa prekidima interneta jel ih ima ? :type: :alo:

Problem sa variranjem u pingu i brzini imaš samo u slučaju da je preopterećeno lokalno SBB čvorište, posle lokalnog čvorišta nema više uskih grla.
 
Nove brzine

4627580272.png
 
Za koje pakete su nove brzine ?
Ja sam na Silver paketu a i dalje mi je isto...vec godinama imam 25megabita.
 
Svi paketu su ubrzani, evo i kod mene od pre par minuta

Silver bi trebao da ima: 30/2, ako onaj pdf dobro gledam.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno