Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@SickMF
A koliko meseci traje ta nova UO, sa 12 meseci po dinar?
 
Nije nova u smislu novog korisnika nego produžetak postojeće, rekla je da je na 24.
 
Moguce je da se izbori za 12 meseci po 1 din sa ugovornom obavezom od 24 meseca.
 
Juče mi je istekla ugovorna obaveza kod SBB-a i od jutros na TV-u nemam više dodatne kanale kao pogodnost za prethodne dve godine. Pre 10-ak dana su me zvali da mi ponude produženje ugovora, na šta sam ja odgovorio da ostane otvoreno pitanje jer mi se baš ne sviđaju uslovi za postojeće korisnike, a ne bih ni da prelazim u MTS/Yettel. Zanima me da li će daljnja cena biti ista i ako sam trenutno van ugovorne obaveze i da li će neko opet zvati za produženje ili je to sada sve na meni?
 
Na tebi je bilo da pre 30 dana odeš u poslovnicu i najaviš otkazni rok. Pisao sam par postova iznad šta su mi nudili za produženje. Nije ti ni sad kasno.
 
Covek potpisao pre 4-5 meseci novi ugovor.
Poklon koji je imao u prvih nekoliko meseci, bili su SuperStar 1,2 i HIT paket. Istekne promo period, a oni lagano njemu ostave navedene kanale i naplate ih naredna 2 meseca. I sad da on nema mene, koji znam sta i kako tu ide, to bi bilo to. Star, neuk... ne razume se nista, ne zna i sta znaci STAR na engleskom, a kamoli a zna nesto vise.... Cepaj penzose i ljude koi ne znaju sta i kako. Ali da ne bude da napadam SBB koji je mnogo profesionalniji u poslu, od ovih drugih, evo primera i ovih drugih: Ljudi kupili onaj ZADRUGA paket i placali ga po 1000 din mesecno. Posle par meseci, EXE bivsa OTKLJUCA te kanale i drzi ih otkljucane godinu dana. Racun ovih nesrecnika i dalje bivao isti. Znaci godinu dana x broj korisnika x 1000din....
TRPAJ MAGARE DOK JE U BLATU
 
Ili si ti slagao nas ili su oni slagali starinu kad su mu rekli da dobija Superstar kanale pošto oni nisu dostupni na SBB-u. Glede tih Zadruga kanala oni se svuda i uvek doplaćuju osim tokom meseci kad su zadrugari na letnjem raspustu. Može biti i da se to otključavanje dogodilo za vreme onog prvog COVID19 utamničenja kad su svi otključavali premium kanale i video klub da bi privoleli ljude da ostanu kod kuće.
 
Osim ako nije postojala neka posebna akcija, ali ne secam se da su nudili CineStar na manje od 6 meseci...
 
Verujem da je 100 puta bilo, ali ima li ovde akvizitera nekog za SBB? Nova adresa, novi korisnik pa da vidim da li mogu da ioole odgovore na ponudu mts.
Moze na private message.

Nemam kad da idem u poslovnicu niti da cekam pola sata na liniji za podrsku.

Hvala
 
Ostala je opcija za nove zgrade ne starije od 2 godine, preko agenta moze 12m da se dobije, cak moze i vise al samo preko agenta ;)
 
Ljudi vidjam neke reklame za SBB na netu, ali nisu zvanicne od SBB-a i ne vode na sbb.rs domen, nego na sajtove nekih navodnih "partnera". Da li je ovo legit ili neko prikuplja podatke ljudi na najcudniji moguci nacin (posto imaju kontakt forme za ostavljanje svojih podataka)?
 
Ako misliš na primer na Axel, Viasat i slične to su sbb-ovi podizvođači i imaju procenat od prodaje. Ništa novo kao što npr Teledirekt prodaje mts-ove pakete. Ali ako misliš da ostaviš podatke da dobiješ nasledstvo ili ti neki daleki rođak poklanja milione, onda je najverovatnije neki vid prevare.
 
Da li još neko ima problem sa stizanjem e-računa? Evo drugi mesec kako nije stigao. I da li vam prolaze, ili ne, uplate računa elektronskim putem?
 
Ne koristim aplikaciju ili web servis, a račun je uredno stizao na mejl do prethodnog meseca. Videćemo šta će dalje biti.
 
Poz kolege,

Imam Technicolor modem/ruter.
Mogu li da prikljucim drugi ruter na njega?
 
Možeš, ako je drugi ruter moderniji, onda iz Lan Tehnikolora u Wan tvog rutera i trebalo bi automatski da proradi. Ako je baš stari i lošiji ruter, onda iz Lan u Lan ali tu onda sledi malo drndanja pa će ti trebati pomoć sa YT ako nisi vičan. Samo obrati pažnju da su ti verovatno 2 LAN izlaza na Tehnikoloru otključana, ostali su za tv, npr. izlazi 3 i 4.
 
Primetio sam da mi se D3 mini sam ukljuci nakon ponovnog dolaska struje.
Pretrazivao sam opcije ali nisam nasao nista konkretno za ovaj problem.
Ima li nesto da se podesi da se ovo ne desava?
 
a onda ti se TV automatski upali ?
 
Tacnije monitor.
 
mozda mozes onda negde u opcijama monitora da iskljucis, ako nema na stb-u
 
SBB Zvezdara, nema ni televizije ni interneta. Ima li jos ko problem ili je nešto do mene?
 
Imam paket Digitalni Duo Net Gold Extra Optika cija je UO istekla jos 2020g i placam ga 4290rsd. Hteo bih da predjem na EON Full duo koji mi odgovara i gde je pretplata 3.850rs.
Kako je ponuda za postojece korisnike placanje pretplate po ceni starog paketa 10 meseci (sto je u mom slucaju visa cifra), pretpostavljam da bi jednostavno placao tu vazecu pretplatu od 3850rsd bez dodatnog ikakvog popusta?
Takodje, da li uz Eon Full Duo ostaje 200Mb/s za net koji imam sad na optici ili ce to biti nesto vise?
 
Imam paket Digitalni Duo Net Gold Extra Optika cija je UO istekla jos 2020g i placam ga 4290rsd. Hteo bih da predjem na EON Full duo koji mi odgovara i gde je pretplata 3.850rs.
Kako je ponuda za postojece korisnike placanje pretplate po ceni starog paketa 10 meseci (sto je u mom slucaju visa cifra), pretpostavljam da bi jednostavno placao tu vazecu pretplatu od 3850rsd bez dodatnog ikakvog popusta?
Takodje, da li uz Eon Full Duo ostaje 200Mb/s za net koji imam sad na optici ili ce to biti nesto vise?
Vrati se unazad par strana, ima negde broj promotera, pozoves i dobijes sve informacije. Mislim da su skoro ukinuli te neke pogodnosti, ali za pitpisivanje UO bi trebalo bar nesto da mozes da dobijes.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno