Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Možete li mi dati savet u vezi sledeće situacije.
Naime, ističe mi dvogodišnji ugovor sa sbb (eon light 3499 mesečno) u septembru.
Problem je što apsolutno ne konzumiramo tv (i nemamo ga više) pa je poželjna samo internet varijanta.
U ulazu ne postoje uslovi za optiku (tačnije stanari ne daju saglasnost) za optiku. Inače Novi Sad je u pitanju (Rotkvarija).
U stanu je nekada bio fiksni telefon koji je otkazan. Pretpostavljam da bi se kod mts mogao aktivirati adsl/vdsl, pri čemu bi tih 50/8 (čini mi se) bile dovoljne za potrebe neta.
Pitanje glasi da li nastaviti plaćati 3499 din mesečno pri čemu tv ne koristimo, da li preći na adsl kod mts (ne znam da li se u tom slučaju mora opet uvesti fiksni telefon) ili ima neka treća varijanta (a da je net stabilan)?
Hvala
 
Možete li mi dati savet u vezi sledeće situacije.
Naime, ističe mi dvogodišnji ugovor sa sbb (eon light 3499 mesečno) u septembru.
Problem je što apsolutno ne konzumiramo tv (i nemamo ga više) pa je poželjna samo internet varijanta.
U ulazu ne postoje uslovi za optiku (tačnije stanari ne daju saglasnost) za optiku. Inače Novi Sad je u pitanju (Rotkvarija).
U stanu je nekada bio fiksni telefon koji je otkazan. Pretpostavljam da bi se kod mts mogao aktivirati adsl/vdsl, pri čemu bi tih 50/8 (čini mi se) bile dovoljne za potrebe neta.
Pitanje glasi da li nastaviti plaćati 3499 din mesečno pri čemu tv ne koristimo, da li preći na adsl kod mts (ne znam da li se u tom slučaju mora opet uvesti fiksni telefon) ili ima neka treća varijanta (a da je net stabilan)?
Hvala
Problem je tebra jel ne koristiš kablovsku ( reče nemaš tv ) ...e sad realno SBB bi ti sigurno dao neku akciju ako produžiš ugovor ,ma da i prelazak kod MTS-a možda bi bio još povoljnije stim da kod njih možeš valjda uzeti neki BOX paket gde bi mogao da vežeš i neki fon za ugovor ,
Prevedeno nećeš ništa toliko pogrešiti i ovako i onako mesečno otprilike 30 e spremiš i to ti je to za bilo kog provajdera .
Dok ovo napisah pade mi na pamet da li si nešto možda se raspitivao o Yettel-u i njihovom tzv hipernetu !?!
 
Pozdrav,imam pitanje.Potpisao sam ugovor u SBB-u u aprilu,na dve godine.Da li neko zna da li mogu sada otkazati ugovor i da li bih morao da platim sve mesece ili samo ovo sto sam potrosio?
 
Pozdrav,imam pitanje.Potpisao sam ugovor u SBB-u u aprilu,na dve godine.Da li neko zna da li mogu sada otkazati ugovor i da li bih morao da platim sve mesece ili samo ovo sto sam potrosio?
Ako si dobio neke "povlastice " prilikom potpisivanja ugovora možda će ti tražiti neku kintu ...e sad ti se vadi na neke stvari pozivaj se da ti nešto ne odgovara piši im,zovi ih...
 
Pa dobio sam ono 12 meseci po 1 dinar,ali nebitno je,platio bih im punu cenu tih 3 meseca ako bi samo to trazili a ne i ostalih 19 meeseci.Ne znam da li je zakon donet ono da ne moras ceo ugovor ako ne zelis vec samo koliko potrosis toliko platis.
 
Pa dobio sam ono 12 meseci po 1 dinar,ali nebitno je,platio bih im punu cenu tih 3 meseca ako bi samo to trazili a ne i ostalih 19 meeseci.Ne znam da li je zakon donet ono da ne moras ceo ugovor ako ne zelis vec samo koliko potrosis toliko platis.
Tebra moj savet "da se ja ovde ne pravim mnogo pamet" sutra zoveš Efektivu i raspitaj se kod njih a pre svega toga odi do menadzera shopa gde si sklopio ugovor i pokušaj da ne platiš penale ,to ti je moj ljudski savet
 
Ma imam resenje,prebacim kod sestre i to je to.Nego sada ovi iz MTS-a ne daju vise 12 meseci po 1 dinar,mislio sam na nju da uzmem MTS a njoj da dam SBB.Videcu sutra sta i kako.
 
Pa dobio sam ono 12 meseci po 1 dinar,ali nebitno je,platio bih im punu cenu tih 3 meseca ako bi samo to trazili a ne i ostalih 19 meeseci.Ne znam da li je zakon donet ono da ne moras ceo ugovor ako ne zelis vec samo koliko potrosis toliko platis.
Samo budi uporan i istrajan ,oni će da se služe svime što mogu potrudi se i ti samo argumente iznesi...
 
Pozdrav svima,

Da li neko koristi SBB u Nisu i kakvi su utisci sa stabilnoscu?

Juce svratio agent i nudi 12 meseci po jedan dinar, a ako se odlucimo do petka, onda dodatnih 2 meseca (ukupno 14).

EON LIGHT DUO ispada ako se podeli na 24m po 1300din mesecno
 
Задњих година без проблема, стабилно.
Супер понуда. Шта користиш сада?
 
Pozdrav svima,

Da li neko koristi SBB u Nisu i kakvi su utisci sa stabilnoscu?

Juce svratio agent i nudi 12 meseci po jedan dinar, a ako se odlucimo do petka, onda dodatnih 2 meseca (ukupno 14).

EON LIGHT DUO ispada ako se podeli na 24m po 1300din mesecno
Ako nije tajna koja si lokacija u Nišu !?
Pozdrav svima,

Da li neko koristi SBB u Nisu i kakvi su utisci sa stabilnoscu?

Juce svratio agent i nudi 12 meseci po jedan dinar, a ako se odlucimo do petka, onda dodatnih 2 meseca (ukupno 14).

EON LIGHT DUO ispada ako se podeli na 24m po 1300din mesecno
Bilo kako bilo ,najjače da uzmeš Eon Premium veruj mi nema greške a plus uvek nude dodatne promocije za korisnike koji produžavaju ugovornu obavezu ,veruj mi ja sam od početka rada kod njih u to vreme i pre njih je bila firma Pogled i prelaskom njihove firme prešao u SBB tako da ukupno 16 godina ,korišćenja usluga-nije malo !
 
Oooo i SBB sad nudi 12 m po dinar, odlicna ponuda. Dobro, nek ima sto bolji izbor provajdera.
Sto se tice stabilnosti, do pre 6m sam bio u SBB oko 20-ak god, nisam imao vecih problema.
Stabilni net i dobra slika, iako sad nisam kod njih moram da ih pohvalim.
 
Ako nije tajna koja si lokacija u Nišu !?

Bilo kako bilo ,najjače da uzmeš Eon Premium veruj mi nema greške a plus uvek nude dodatne promocije za korisnike koji produžavaju ugovornu obavezu ,veruj mi ja sam od početka rada kod njih u to vreme i pre njih je bila firma Pogled i prelaskom njihove firme prešao u SBB tako da ukupno 16 godina ,korišćenja usluga-nije malo !
Hvala na utiscima.

Studenicka ulica u Nisu. Akcija za 14m vazi samo do kraja nedelje. Standardna od 12m do kraja jula.
 
Koliko znam u Nisu stalno nude vanstandardnu ponudu zbog velike konkurencije. Za druge gradove ovo ne vazi.
 
Pozdrav svima,

Da li neko koristi SBB u Nisu i kakvi su utisci sa stabilnoscu?

Juce svratio agent i nudi 12 meseci po jedan dinar, a ako se odlucimo do petka, onda dodatnih 2 meseca (ukupno 14).

EON LIGHT DUO ispada ako se podeli na 24m po 1300din mesecno
Nećeš da pogrešiš ja koristim SBB već 20 godina pre njih sam imao astra kablovsku koju je SBB kupio i ne kajem se.
 
Koliko znam u Nisu stalno nude vanstandardnu ponudu zbog velike konkurencije. Za druge gradove ovo ne vazi.

Svi oni koji još uvek nisu SBB korisnici, mogu da iskoriste akciju EON paketa sa televizijom, internetom i telefonijom i EON paketa sa televizijom i internetom 12 meseci po 1 dinar.

Mojima ističe ugovor sa MTS lopovima i sad lepo na vreme akcija kod ovih SBB lopova :D
 



Mojima ističe ugovor sa MTS lopovima i sad lepo na vreme akcija kod ovih SBB lopova :D
jel ima onih koji nisu lopovi pa da idemo kod njih:ROFLMAO:
 
Hvala na savetima. Prihvacena ponuda 😀
Nećeš pogrešiti ,(opet zavisi naravno šta želiš ) ,ali što se tiče kablovskih kanala tj .broja kanala MTS i Supernova po broju kanala su u vrhu ,e sad što se tiče između Move ili Eon uređaja ,Eon je tri puta bolji i kvalitetniji . Isto tako zavisi da li dobijaš koaksijalac ili optiku meni je na ex. Exe net ili Supernova na optici Ping 0 ,brzina full ,što se tiče SBB ,koaksijalac i Ping je uvek 12 ( nikada manje ) ,Eon radi " svetlosnom brzinom " - nema bagova e sad ne verujem da je tako sa Move opremom ali i taj Move je privelegija podstijećih MTS i Supernova korisnika
 
Nećeš pogrešiti ,(opet zavisi naravno šta želiš ) ,ali što se tiče kablovskih kanala tj .broja kanala MTS i Supernova po broju kanala su u vrhu ,e sad što se tiče između Move ili Eon uređaja ,Eon je tri puta bolji i kvalitetniji . Isto tako zavisi da li dobijaš koaksijalac ili optiku meni je na ex. Exe net ili Supernova na optici Ping 0 ,brzina full ,što se tiče SBB ,koaksijalac i Ping je uvek 12 ( nikada manje ) ,Eon radi " svetlosnom brzinom " - nema bagova e sad ne verujem da je tako sa Move opremom ali i taj Move je privelegija podstijećih MTS i Supernova korisnika
Meni je bitan samo stabilan net. Tv ne gledam, tu je cisto da ima. 😀 ako pustim tv, onda uglavnom yt i netflix. Trebalo bi do kraja nedelje da povezu, pa javljam utiske.
 
Imam pitanje vezano za total tv... video sam da ako se prikaci hdd na taj risiver koji daju, moze da se gleda tv unazad... Kako to radi? Jel probao neko?
 
Pa valjda snima sadržaj kanala na koji je trenutno prebačen na taj HDD? I na taj način imaš tih X minuta / sati / čega god fore koliko je skladišteno (koliko je zadato da čuva) da premotavaš u nazad.
 
Pa dobro, to je onda klasicno snimanje... Kao video rekorder... Kako su pisali u kontekstu ”7 dana unazad”, mislio sam da je nesto korisnije...
 
Ima li neki promoter na forumu da mi se javi ili ako neko zna kontakt nekog? Hvala.
 
Pominjalo se na forumu ali ne uspevam da nadjem. Da li je neko trazio raskid ugovora bez penala na osnovu toga sto se seli na drugu adresu iz odredjenog razloga (na kojoj nema infrastrukture) a vlasnik je stana na kojoj je trenutno usluga i samim tim nema nikakvu potrebu da menja prebivaliste? Ostalo mi je svega 3 meseca do raskida UO, a u kol centru su mi rekli da mogu da napisem molbu i odnesem u poslovnicu, ali u principu odobravaju ako je promenjena adresa u licnoj karti. Hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno