Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako neko nije iskoristio vaucer za shopster koji je dobio uz poslednji racun i ne planira da ga iskoristi do 10.12. jer do tad važe, molim da mi se javi i posalje u poruci isti.

Hvala i pozdrav.
 
Zasto ne mogu koristiti HBO GO uslugu u BiH ?? Pise geoblock..ima li resenja? Hvala
 
Da li neko zna da li ja sa EON paket Sport imam pravo na HBO GO aplikaciju? Dobio sam sve otkljucane kanale i aktivirao sam onaj besplatni HBO Premium paket, odem da se registrujem na HBO GO i trazi mi aktivacioni kod. Vidim pisao je neko da se moze naci na mojsbb ali ja to nikako ne mogu naci.
 
Upao sam u jedan specifican problem, pa mi treba resenje kako da se izvadim najbezbolnije.

Koristim Start paket vec nekih 12+ godina. U julu dosla njihova ekipa kazu sprovode optiku, i okej sproveli optiku i dali aneks na dve godine da se potpise. Cale to potpisao, nije ni citao sta je, tek sam posle provalio da su nas obavezali na 24 meseca ugovor, a hteo sam da raskinem sad i da predjem u MTS. Medjutim, ugovor koji su oni doneli vodi se na mog dedu, koji je preminuo pre 10 godina, i taj ugovor koji se navodno vodi na njega potpisao je moj otac. Zanima me mogu li nekako da trazim raskid bez penala na pricu da je vlasnik tog ugovora preminuo i da ne postoji sansa da je on potpisao ugovor u julu, vec neko neovlasceno lice, tj. moj otac koji nije zakonski zastupnik ?
 
Možeš, oni su zeznuli.
 
Otisao u Sbb poslovnicu da pitam sta nude za produzenje ugovora, pre godinu istekao, ponudi mi devojka iz topa 4 meseca po 1din. Prihvatio odma, Eon Full paket je u pitanju.
 
Da li su vama otkljucani kanali u eon app ili u browseru? Meni su hbo kanali zakljucani samo mi na d3 uredjaju rade kanali?
 
Bice otkljucani, idu u batchevima. Probaj logout/login na eon. Ja imam D3 i dalje, godinama sam bez ugovorne obaveze.
Inace da ne cekam odgovor ki111era, posto ocigledno ne razume a komentarise, da ne ulazim u raspravu, moj savet onima koji imaju ranije dokupljen HBO premium je da otkazu. Moze samo telefonski.
Ne znam da li je zbog promo, no opcije na portalu nema. Doduse nije juce pisalo da je dokupljena ta opcija, druge dokupljene su izlistane. Email od [email protected] kao odgovor na pitanje je nepismen.
Ranijih godina bi vam naplatili jer "sistem im ne omogucava da ne naplate" iako je promo u toku.
Nakon deaktivacije dokupljnog ce vam se pojaviti opcija za aktivaciju promo i za 10ak minuta ponovo radi i pise da je promo aktivan.
 
Gledam na sajtu i ne vidim kada otključavaju kanale i za D3 korisnike. Prošle godine su otključali bez problema,a sada nema ni u browseru i na tv.
 
Pa meni otkljucali taj dan.
 
koji paket imaš i da li si proverio u aplikaciji i browseru da li hbo kanali rade?
 
Da li neko zna šta je posredi - Filmski grad od juče bez signala (ništa ne radi)?
 
Gledam na sajtu i ne vidim kada otključavaju kanale i za D3 korisnike. Prošle godine su otključali bez problema,a sada nema ni u browseru i na tv.
Moj paket je D3 Gold i sve je otključano još od 7.12 (naravno osim HBO koji se posebno aktivira). Možda je najjednostavnije da ih kontaktiraš.
 
Još nije otključano ,dobio sam poruku da jeste ali mi piše na HBO3 da se pretplatim. Ja sam D3 trio gold paket.
 
a moguće da neće ni otključati na eon app i preko browser-a. Prošle godine već u eon app-u su blokirali opciju cast-a tako da džaba što je kao bilo otključano na telefonu kada nisam mogao da pustim na TV, mislim ko gleda filmove na telefonu, oči da izgubiš, totali apsurd. Možda ove godine neće ni otključati na app-u i u browser-u.
Onda treba lepo da napišu na sajtu, otključani kanali korisnicima, ali samo na određenim uređajima ili paketima, sve ostalo se može smatrati lažnim oglašavanjem...
Još nije otključano ,dobio sam poruku da jeste ali mi piše na HBO3 da se pretplatim. Ja sam D3 trio gold paket.

A čekaj, HBO1 I HBO2 ti rade? pitam zato što imam isti paket
 
Poslednja izmena:
Oko podne "otključao" Hbo promociju, oko 1h kanije radi i na D3 i na Eon platformi, a radi i Hbo go.
 
Нама корисницима премијум пакета послали по чоколаду пошто немају шта да нам откључају? 🤔
IMG_20211209_163445.jpg
 
SAmo da potvrdim, mozda ce nekome biti korisno, ko je sta dokupio ranije mora da deaktivira. Tarifirace se.
Nemust drugi email sam dobio od SBB, ali ima deo "tarifira se do deaktivacije" u jednoj od recenica.
Sad ih teram da kazu zasto nije postojala opcija deaktivacije na portalu/app. Da ne znam sa kim imam posla 20 godina jos bih pomislio da su se "popravili".
 
Oko podne "otključao" Hbo promociju, oko 1h kanije radi i na D3 i na Eon platformi, a radi i Hbo go.

Ja sam pored aktivacije na sbb portalu zvao i telefonm sbb, nešto su kao prčkali po ralunaru i evo sad Vam je aktivirano kažu. Evo još ništa od otključanih kanala. Mislim da ni oni sami ne znaju kome su šta odključali i da tamo rade nesposobni likovi ili im software žešće fula u prazno.
 
Kakva se ponuda za nove korisnike, prelazak sa MTS-a, može dobiti? Ima li optike u Kraljevu ili ne, zna li ko? Hvala.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno