Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prelazim sa Beogrida na SBB optiku, u subotu dolaze da mi zamene opremu/kablove...

E sad pitanje, za nekoga verovatno glupo, najavili su mi da ce postaviti GPON modem/ruter. Moze li mi neko reci razliku u odnosu na Ubee EVW32c ili Technicolor CGA2121 modeme i sta je bolje? Da li da trazim zamenu ili ne?

Hvala
 
Прелазиш на оптику, дакле немаш више коаксијални кабл за интернет.
 
Prelazim sa Beogrida na SBB optiku, u subotu dolaze da mi zamene opremu/kablove...

E sad pitanje, za nekoga verovatno glupo, najavili su mi da ce postaviti GPON modem/ruter. Moze li mi neko reci razliku u odnosu na Ubee EVW32c ili Technicolor CGA2121 modeme i sta je bolje? Da li da trazim zamenu ili ne?

Hvala
U kom si UO statusu prema njima i da li si dobio neki benefit za prelazak na SBB? Ili si pristao na "da dođu kolege samo da zamene kabl i opremu"?
 
Колико видим, ти и не разумеш разлику између оптичког и интернета преко коаксијалца.
 
Calix.... Sasvim solidan uredjaj, malo glomazan, ali kod mene radi stabilno već više od godinu dana. Ima 5 GHz wifi, signal dobar kad se jednom nadje čist kanal.
 
Može li mi neko dati link gde se na SBB-u nalazi Analogna programska šema, ubih se tražeći ali nigde ne vidim, pre nedelju dana gledao sam po gradovima, ali sada ih nigde ne vidim?
 
Može li mi neko dati link gde se na SBB-u nalazi Analogna programska šema, ubih se tražeći ali nigde ne vidim, pre nedelju dana gledao sam po gradovima, ali sada ih nigde ne vidim?

Cemovnici i dokumentacija > Programska šema > Analogna pa odabereš grad.
 
Evo par fotki iz Bugarske
 

Prilozi

  • IMG_20210813_140746.jpg
    IMG_20210813_140746.jpg
    279 KB · Pregleda: 169
  • IMG_20210813_140753.jpg
    IMG_20210813_140753.jpg
    273.5 KB · Pregleda: 162
  • IMG_20210813_141013.jpg
    IMG_20210813_141013.jpg
    322.2 KB · Pregleda: 165
I oni bi ovde tako ali im [ne]daju. Gde se na moj sbb app za androud moze videti datum zadnjeg aneksa ugovora?
 
Ne znam za ps5,ali pogledajte im cene za pakete sa netom . Deru nas samo tako.
3600 динара за премијум пакет са нетом 1000/700 :eek:
Не да нас деру, него нас БАШ деру. Додуше... када не би нас дерали, не би имали средстава да направе то што праве по региону.
 
3600 динара за премијум пакет са нетом 1000/700 :eek:
Не да нас деру, него нас БАШ деру. Додуше... када не би нас дерали, не би имали средстава да направе то што праве по региону.
Orionu placam 2520 za trio paket sa 1000/200 optikom. nije upload 700 mbit ko u bg ali je skoro 10 eur jeftinije.

Nikad nisam razumeo ljude sto padaju na zvaku junajted grupe.
 
Nezgodna pitanja postavljate, mislim da je vreme za jednu novu SBB nagradnu igru :D
 
3600 динара за премијум пакет са нетом 1000/700 :eek:
Не да нас деру, него нас БАШ деру. Додуше... када не би нас дерали, не би имали средстава да направе то што праве по региону.
A ja se taman obradovo da to ima kod nas :cry:
Nezgodna pitanja postavljate, mislim da je vreme za jednu novu SBB nagradnu igru :D
Moze al da znamo ko je dobio nagradu ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno