Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nije mi jasno kakvu mutljavinu prave.
Interesuje me da li ja mogu da odem sutra i potpišem ugovor na dve godine za DUO Silver, ako sam potpisao 30.9. za DUO MIX?
 
Internet dosta nestabilan.Ne znam kako je kod vas,ali za one koji igraju online ,ovo je ubistvo!Ranije nije bas tako bilo ,ali od kako su zamenili ruter i stavili ovaj cisco wll,mnogo cesce se gubi konekcija.
 
Zato ne dam ja moju atlantu ni da mi plate kad vidim koliko ovi novi imaju problema, te konekcija se gubi, te pistanje, te ovo, te ono...
 
Zato ne dam ja moju atlantu ni da mi plate kad vidim koliko ovi novi imaju problema, te konekcija se gubi, te pistanje, te ovo, te ono...

Meni je Atlanta jadno radila, sada ispada da je negde mreza ipak, mesec i nesto se zajebavaju s popravkom. Sad kad trazim smanjenje racuna, ima za dva minuta da rese.
 
@Fullsound

Mislim da imaju uslov da novi paket mora da bude skuplji od onog proslog.
 
^ Jel to proveren info?
 
Ako sam dobro razumeo da bih prešao sa MIX paketa 10/1 na ovaj novi DUO Silver 15/1.5 treba da potpišem novi ugovor na 2 godine !!! ?
Ako je tako onda je to bezobrazluk - ucenjivanje korisnika i to onih koji su im najviše profita doneli .
 
Ako sam dobro razumeo da bih prešao sa MIX paketa 10/1 na ovaj novi DUO Silver 15/1.5 treba da potpišem novi ugovor na 2 godine !!! ?
Ako je tako onda je to bezobrazluk - ucenjivanje korisnika i to onih koji su im najviše profita doneli .

Odlično si razumeo, sve što si napisao je tako.
 
Da, treba ... Jeste ucenjivanje, ali znaš ono, može im se + nisu ni prvi ni jedini koji to rade.
 
UH! :mad:
Što je najgore konkurencija u vidu ADSL-a je još gora opcija.
 
Moze li neko da okaci ovde ss ugovora, konkretno deo oko raskidanja ugovorne obaveze i penala koji bi se placali u tom slucaju ? Na ove najnovije ugovore mislim.
 
^ Jel to proveren info?

Proveren u smislu da nemamo Working mode u Administrator opcijama i da HTML injection metoda izbacuje 403 Forbidden sa novijim firmware-om? Da, nazalost. Morao sam da upalim DMZ umesto Bridged mode.

Zar su ti ruteri toliko losi, da ne mogu da se koriste u te svrhe, nego mora drugi?

Ako si pre toga imao ruter koji kosta vise nego Orbit zvake, za razliku od ovog Cisca, losi su.
 
Poslednja izmena:
Meni Wi Fi i ovako ne znaci puno, ali gigabitne portove bih znao itekako da iskoristim na pravi nacin.
 
Juce svratio kod mojih kad iznenadjenje, umesto da uplate prepaid kao i do sada "uvalise" im duo silver na dve godine i pomenuti home gateway. Na prvi pogled uredjaj deluje ok ali siguran sam da ruter moze biti dosta bolji uz firmware koji nije modifikovan. Takodje LAN signalizacija konstantno upaljena za sva 4 porta, sto je odlika softvera koji nije prosao osnovno testiranje. Ko zna kakvih jos propusta ima.

Upravo iz tih razloga sam napomenuo sluzbeniku iz SBB-a da cu novi ugovor uzeti samo ako mogu da mi daju EPC3208 modem ili da zadrzim svoj. Ako nemaju ili stari epc2100 nece da radi na 25/2 ok, cekacu, ne zuri mi se preterano :)
 
Poslednja izmena:
Ja sam potpisao novi ugovor (Silver DUO Mix na pola starog D3 Mix-a) i evo sve je ok.. cak mi je sad ova kombinacija jeftinija nego stari paket.

 
Poslednja izmena:
Upravo potpisah da predjem sa Duo Mix na Silver Duo. Imam svu opremu. Koliko dugo ste vi čekali na povećanje brzine interneta?
 
Zasto vices ?
Idi malo prosetaj, popij pivce, smiri zivce.
Moj post nije offtopic i jedini razlog zbog kojeg bi imao razlog da se nerviras je taj da si radnik sbb-a, a nadam se da nisi.

Vala bas. Na forumu sbb mi tako jedan (navodno ne radi za SBB ali mnogima sumnjiv. U najmanju ruku je kao Chris Crocker. Leave SBB alone!) penio sto sam insistirao da mi kazu sta dobijam novim ugovorom (uglavnom jasno) i na sta se obavezujem (apsolutno nejasno i sve vise mislim da kriju neke detalje)

Interesantno koliko pojedine pogadja sto ima i nas kojima se ne mili da se obavezujemo na nesto dok ne saznamo na sta se tacno obavezujemo...

Preko foruma nikako nisu hteli da mi kazu oko penala za internet. U call centru nisu znali. Poslao sam pitanje preko web forme i odgovora jos nema. Za sada me mrzi da odem do poslovnice a nisam ubedjen ni da bi mi tamo rekli. Po svemu sudeci je fora potpisi pa ces da vidis koliko cemo da te odrapimo ako ti samo padne na pamet da odes pre nego sto isteknu dve godine...

Lakse je otkriti drzavne tajne nego kakvim penalima SBB planira da se zastiti od naseg neverstva.

Prethodnih 5 godina su se trudili da me zadrze kvalitetnom uslugom i konkurentnom cenom i to su uspeli. Sad su promenili poslovnu politiku pa po svemu sudeci naredne dve planiraju da me zadrze suludim penalima. Usluga sve losija a po cenama su sve manje konkurentni. Taj film nece da gledaju sto se mene tice i gledacu da zapalim sa SBB prvom prilikom.
 
Poslednja izmena:

Kako gde i kako kome.Od 1 do 10 dana.Izgleda da to zavisi od mesta do mesta i od nadmenosti i bezobrazluka zaposlenih u određenom mestu.SBB kao kompanija ima ozbiljan problem sa ovakvim stavom prema korisnicima.Neverovatna i ne istinita je činjenica da serviseri i monteri opreme ne mogu da u roku od 48h odrade bilo koji zahtev.Koliko god puta su bili kod mene to nije trajalo duže od 10-15 minuta.
 
SBB kao kompanija nije dovoljno zreo da bude ozbiljna telekomunikaciona firma. To se ne postaje preko noci i potrebno je dosta napora i sredstava uloziti. Treba srediti poslovne procese, obuciti ljude, nametnuti im svest o korisniku, ...
Zato me najava SBB-a kao MVNO nimalo ne raduje. Poslednje sto nam treba je neozbiljan mobilni operater.
Pozdrav
 
Očigledno da onda mene mnogo vole:



Za sat vremena su mi povećali brzinu. :)
 
spaad je napisao(la):
Kako gde i kako kome.Od 1 do 10 dana.Izgleda da to zavisi od mesta do mesta i od nadmenosti i bezobrazluka zaposlenih u određenom mestu.SBB kao kompanija ima ozbiljan problem sa ovakvim stavom prema korisnicima.Neverovatna i ne istinita je činjenica da serviseri i monteri opreme ne mogu da u roku od 48h odrade bilo koji zahtev.Koliko god puta su bili kod mene to nije trajalo duže od 10-15 minuta.
A koliko im je trebalo da dodju do tebe? Kod mene se nece zadrzati manje od 45minuta kad dodju, to je sigurno. Nije tehnicarima sada lako, stvarno su u guzvi i ja barem sada imam razumevanja za to. Ranije su mi uvek sutra ujutru dolazili, tako da moj reon odrzavaju kako treba.
 
Upravo potpisah da predjem sa Duo Mix na Silver Duo. Imam svu opremu. Koliko dugo ste vi čekali na povećanje brzine interneta?

Ja druze cekam vec skoro cetiri dana i jos nista. Bio sam i kod njih u Showroom-u licno, i na forumu. Jedan prica jednu pricu, drugi neku desetu pricu. Ne zna se ko pije ko placa. Ja sam im rekao da mi ne treba modem ni ruter, vec samo da mi se aktivira Duo Silver paket koji je 15/1.5 sto se tice brzine neta. Navodno je zahtev za aktivaciju prosledjen tom liku koji radi to(jer ova na selteru kaze oni ne rade to u poslovnici vec sa nekog drugom mesta), ali vec 4 dana proslo, a brzina i dalje stara. Da li Pozarevac ima 500.000 korisnika SBB-a pa da ne mogu da kilknu 5 puta misem da aktiviraju nov paket? Sramota.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno