Šta je novo?

Satelitska TV, Risiveri, DVB-S2...

ako Risiver ima wifi,mozes da ga kacis po potrebi i na telefon,kolko da zavrsi net za Liniju....
od Polaris opreme mozes da iskoristis eventualno samo Tanjir..risiver ne...treba ti neki sa cccam/oscam emulatorom da bi nesto gledao ..itd
 
Inače imam u stanu Amiko HD8260+, tako da mi je poznata priča. Mislio sam kad već tamo stoje antena, lnb i risiver, da samo okrenem
antenu i podesim sta vec treba, da ne kupujem jos tehnike za negde gde nisam stalno.
 
Inače imam u stanu Amiko HD8260+, tako da mi je poznata priča. Mislio sam kad već tamo stoje antena, lnb i risiver, da samo okrenem
antenu i podesim sta vec treba, da ne kupujem jos tehnike za negde gde nisam stalno.
ne može, nema mogućnost taj risiver za tako nešto... najjeftinija ti je neka amiko varijanta, čim imaš jedan znaš onda o čemu je reč...
 
kako da dodam hotbird 13e na msat opremu,on automatski dodaje samo astrine satelite, kada ručnom promenim na 013.00E u poziciji nema signala nista ne nalazi,antena je okrenuta ka 13e
 
Na astri 23,5e nemam signal na holandskim kanalima i na jos nekim. U pitanju su vertikalne frekvencije koliko vidim. Probao ponovo da preskeniram rucno i opet nista. Na drugim satelitima radi sve ok. Zna li neko u cemu je problem?
 
Uspeo sam da resim problem sa signalom. Kada se manuelno skeniraju frekvencije kanala u opciji FEC umesto 2/3 treba promeniti na auto.
 
Menjali su FEC ti kanali pa zbog toga problem jer ti nije već bilo podešeno na auto.
Kod mene ništa, sve sam pokušavao, signala nema. Ni holanđana, ni čeha, ni MTS... Ostalo sve uredno radi, ostali sateliti
U pitanju je Viark Sat resiver
 

Prilozi

  • PXL_20240524_131841653.jpg
    PXL_20240524_131841653.jpg
    84.9 KB · Pregleda: 54
kod mene na svim risiverima ima signal
slika je sa Enigme 2
 

Prilozi

  • screenshot_20240526134328.jpg
    screenshot_20240526134328.jpg
    160 KB · Pregleda: 40
Drugari sutra stavljam antenu posle duze pauze, imam diseqc 8/1... šta predlazete, koje satelite (sport me ne zanima uopšte, samo domaci i kanali s titlovima).... koji su aktuelni sateliti, ima li neko 8/1 da "prepisem" raspored lnb.... hvala unapred.
 
Može neki prijedlog za neku kinesku liniju? Trebaju mi sky de, Španjolci na astri i Discovery paket sa titlovima na 9E.

Jel moguće naći i da radi sky Italia ili to još nije toliko rašireno? Ne pratim ovo već godinu dvije pa nisam upućen...
 
Drugari sutra stavljam antenu posle duze pauze, imam diseqc 8/1... šta predlazete, koje satelite (sport me ne zanima uopšte, samo domaci i kanali s titlovima).... koji su aktuelni sateliti, ima li neko 8/1 da "prepisem" raspored lnb.... hvala unapred.
za pocetak koji Risiver i koji OS..ako je Enigma 2...moja preporuka je Ciefp liste...
evo primer kojih 8 satelita...ja sam na motornoj listi,ali ti si pitao za 8...
Ciefp-E2-8sat-28E-23E-19E-16E-13E-4.8E-1.9E-0.8W-08.06.2024
ovako to majstor pakuje pa daje ljudima(da napomenem da unutar listi ima dosta i IPTV listi...
link za liste
 

Prilozi

  • Screenshot 2024-06-10 at 14.25.36.png
    Screenshot 2024-06-10 at 14.25.36.png
    86.6 KB · Pregleda: 15
Nazad
Vrh Dno