Šta je novo?

Satelitska TV, Risiveri, DVB-S2...

Da li bi savetovali ulazak u satelitski svet sada, nekome ko o tome nema pojma?
 
a sto da ne...ima jos uvek dosta toga za gledanje
 
Da li može neka opšta preporuka za resiver, da li motor ili više lnb. Makar neke smernice, za početak.
 
ako volis da saltas kanale sa Satelita na satelit kod lud,onda vise lnb...ako si laganica i bez zurbe,onda motor:)
 
Je li ima načina preko satelita pratiti ove naše kanale. Mislim na rts i ostale domaće kanale?
 
^moze dosta toga,ali zna da bude malo i razbacano po satelitima...pisali smo o tome....MaxTV...PinkTV..Polaris...i jos nesto od Digi Tv-a ostalo.....i ponesto bez veze na 16e..tipa Dragana Mirkovic i slicna Sesirijada
 
Hoću nešto da sredim za roditelje da mogu da gledaju. Oni su u Bosni. Tamo imaju opcije iptv ili total ali iole zanimljivija emisija, utakmica, serija sa ovih nasih kanala ne moze gledati jer nemaju pravo emitovanja i kanal jednostavno zaštite (zamrače) i napisu da nemaju pravo emitovanja. Pomisljao sam da uzmem ovde u Bg total za Srbiju pa odnesem kod njih i instaliram. Ne znam da li bi to radilo. Probavao sam sa nekim iptv listama da pokusam jer imaju adsl ali nije to to. Ne znam sta mi je činiti. Ima li neka preporuka?
 
vidi ovako...nemam duze vec Total..ima moj otac....i recimo kanal RTRS,kada ide neka tekma,oni zacrne dok traje...ali,ako taj kanal posebno skeniras preko risivera,dobijes ga full,jer on ide FTA sa Satelita 16e..pa onda na tom mestu nemas vise mrak ,kada je tekma:)...i gledas tu zadnju verziju RTRS,a ne onaj sa zvanicne liste....
 
Znači mogla bi opcija da uzmem ovde kao za sebe Total TV ovde u Bg i onda samo odem i kod svojih u Bosni instaliram. To bi radilo predpostavljam, primao bi signal kao da sam u BG i ne bi bilo zamračivanja? Tanjir bi ostavio ovde pa mozda probam cs i kupim neki resiver da probam i to :)
 
ma ne...isto bi bilo zamracivanja RTRS...mozes ti njima na njihovom Risiveru to da odradis,i bice sve ok....ali to je samo jedan kanal,nista spec...a nemam pojma da li je Srpski Total paket isti kao u BIH....
 
Ok. Hvala na pomoći ;-) Taj jedan kanal nije bitan. Paketi za BiH i Srbiju su slični, par kanala razlike.

Kakva je slika na ovim HBO HD kanalima? Je li to full hd ili?
 
Da se nadovežem na HBO...jel može da se gleda Sky sport, ili sl, konkretno Formula 1?
 
Trenutno može.
 
Hocu da kupim vu solo 2 SE pa gledam imaju kod kineza kopije. Da li ima neko iskustva sa njima kakvi su?
 
Znači mogla bi opcija da uzmem ovde kao za sebe Total TV ovde u Bg i onda samo odem i kod svojih u Bosni instaliram. To bi radilo predpostavljam, primao bi signal kao da sam u BG i ne bi bilo zamračivanja? Tanjir bi ostavio ovde pa mozda probam cs i kupim neki resiver da probam i to :)

Isto ti je sve, samo ovde plaćaš račun, a gledaš tamo, bez brige.
 
Hocu da kupim vu solo 2 SE pa gledam imaju kod kineza kopije. Da li ima neko iskustva sa njima kakvi su?

Sta je ovo neki hibrid :d tj. mesavina Vu Solo2 i Vu SoloSE.

Ako je neki od onih sa Alija lici da je kopija Vu Solo2, iskreno ja bih pre uzeo neki original risiver, Zero je oko 120€ a SoloSE V2 ispod 200€ i nikad problemi sa imidzima regularno flesovanje i sve ostalo!
 
I ja sam za istu soluciju bolje orginal nego klon.Pogotovo sada kada original v+zero je vise nego povoljna kupovina,kao i golden interstar xpeed lx1.Podrska odlicna i ne strepis sta ubacas kao sto je slucaj sa jeftinijim klonom kopijom V+.Ako bas neko hoce klona moze DM 800 HD se sim a8P na njega ide original image.
 
Zero je extra stvar za smešno male novce
 
Jel plaćate nekom CS ili može da se nađe nešto da valja i for free?
 
Ukucaj u Google, free C line, i naćićeš više sajtova koji daju dnevne free C linije koje rade bez greške.
 
Ima i dobrih slobodnjaka, ali vecina je hasan seckati, nije ni cudo kad ima po vise stotina korisnika.
 
OK, hvala.
Koliko satelita preporučujete da se hvata, ako bi se orjentisao da platim neki CS. Verovatno je nekoliko must have.
Da znam kako da planiram antenu.
 
Ja imam totalovu antenu sa triple lnb-om, uzeh je preko oglasa za neku siću. Hvatam sa njom astru, hotbird i eutelsat ;-) U četvrtak mi stize vu+ zero, na njemu su mi dosle ubacene linije kao poklon tri meseca. Za sada dobro radi.
 
OK, hvala.
Koliko satelita preporučujete da se hvata, ako bi se orjentisao da platim neki CS. Verovatno je nekoliko must have.
Da znam kako da planiram antenu.

Trenutno Astra najbolja za gledanje, Hot je malo tropio, ja volim skandinavce na Thoru (barem meni prolazi sa antenom ceo).

Imam motor pa mogu svasta ali moja preporuka bi bila 39E,28E,19E,16E,13E,1W eventualno i 23E, ne znam dali to sve moze sa jednom antenom bez motora, ali barem mozes da pokupis 19,16 i 13 sa jednim LNB-om.
 
Nazad
Vrh Dno