Šta je novo?

Satelitska TV, Risiveri, DVB-S2...

Ja imam vu zero i usb dvbt2 tjuner, sve je ok. Nije tesko za podesiti i dobro radi. Em28x cini mi se da je driver za tjuner instalira se sa servera preskeniras i to je to...

Gde si uzeo T2 tuner i po kojoj ceni?
 
Oko 40 eura prije dvije godine mislim da ima toliko. Covjek na kupujem prodajem, od njega sam kupio nekoliko riisvera ukljucujuci i vu+zero. To je najkvalitetniji usb uredjaj koji sam gledao :) 290 e je oznaka ako se sjecam.
 
Kolika antena je potrebana da bi radila Astra, Hotbird i Eutelsat sa 3 LNB ?
Ili mozda ima neka bolja kombinacija? Iskljucivo me zanimaju free kanali i bez resivera posto imam na TVu S2 :)
 
Kolika antena je potrebana da bi radila Astra, Hotbird i Eutelsat sa 3 LNB ?
Ili mozda ima neka bolja kombinacija? Iskljucivo me zanimaju free kanali i bez resivera posto imam na TVu S2 :)

Triax 88 cm ce ti zavrsiti posao ali sto veca antena to bolji signal.
 
Kolika antena je potrebana da bi radila Astra, Hotbird i Eutelsat sa 3 LNB ?
Ili mozda ima neka bolja kombinacija? Iskljucivo me zanimaju free kanali i bez resivera posto imam na TVu S2 :)

Najbolje nabavi opremu koju daje TotalTV svojim korisnicima i izaci ce te jeftinije i elegantnije nego sve da kupujes posebno (antena, 3LNB-a, sklopka).
Total daje 88cm antenu i triple LNB u koji je ugradjena sklopka.
Mislim da za 4500din mozes da je nabavis.
Nadji nekog lokalnog dilera i raspitaj se.
 
Najbolje nabavi opremu koju daje TotalTV svojim korisnicima i izaci ce te jeftinije i elegantnije nego sve da kupujes posebno (antena, 3LNB-a, sklopka).
Total daje 88cm antenu i triple LNB u koji je ugradjena sklopka.
Mislim da za 4500din mozes da je nabavis.
Nadji nekog lokalnog dilera i raspitaj se.


Da znas da si u pravu.
 
Gde to ima za 4.5k ? :p
Ja sve vidjam neke cene od po 100e sa resiverom koji mi i ne treba :p
 
Najbolje nabavi opremu koju daje TotalTV svojim korisnicima i izaci ce te jeftinije i elegantnije nego sve da kupujes posebno (antena, 3LNB-a, sklopka).
Total daje 88cm antenu i triple LNB u koji je ugradjena sklopka.
Mislim da za 4500din mozes da je nabavis.
Nadji nekog lokalnog dilera i raspitaj se.

Nije to neka antena, za 19,13,16 mozda ok ali realno nije neka.

Ne mislio sam bas na triax,ali ja je nisam kupio u Srbiji.

OK pa kako moze se navuce u Srbiju, a da bude neka pristojna cena? Kapiram kosta negde oko 40-tak € ona 110.

.ebem ti Srbiju sto se tice satelitske opreme uvek bila zadnja rupa.
 
Poslednja izmena:
Gde to ima za 4.5k ? :p
Ja sve vidjam neke cene od po 100e sa resiverom koji mi i ne treba :p

Znas kako brate,kada sam gore napisao da je to dobra solucija mislio sam prvenstveno da se kupi polovno i to od ljudi koji su montazeri Totala,ja licno znam da imaju toga napretek.
 
Nije to neka antena, za 19,13,16 mozda ok ali realno nije neka.



OK pa kako moze se navuce u Srbiju, a da bude neka pristojna cena? Kapiram kosta negde oko 40-tak € ona 110.

.ebem ti Srbiju sto se tice satelitske opreme uvek bila zadnja rupa.

Ne znam sta da ti kazem.
 
Nije to neka antena, za 19,13,16 mozda ok ali realno nije neka.
Ta antena je sasvim solidna i mislim da je pravi Inverto kao i triple LNB.
Realno je bolja od ovih kopija Triaxa sto se prodaju po Srbiji.
Imao sam je u rukama i kvalitet je sasvim dobar.
Obratite se direktno dileru Totala i raspitajte se za cenu samo oprene bez ugovora/pretplate/risivera.
Sam LNB vredi 35 evra najmanje.
 
Ta antena je sasvim solidna i mislim da je pravi Inverto kao i triple LNB.
Realno je bolja od ovih kopija Triaxa sto se prodaju po Srbiji.
Imao sam je u rukama i kvalitet je sasvim dobar.
Obratite se direktno dileru Totala i raspitajte se za cenu samo oprene bez ugovora/pretplate/risivera.
Sam LNB vredi 35 evra najmanje.

Vazi. Hvala ;)
 

Ima ok specifikacije, ali ono sto je jos bitno, treba pogledati kakvu podrsku ima, koliko timova slaze za njega, bez toga dzaba sve.

Ta antena je sasvim solidna i mislim da je pravi Inverto kao i triple LNB.
Realno je bolja od ovih kopija Triaxa sto se prodaju po Srbiji.
Imao sam je u rukama i kvalitet je sasvim dobar.
Obratite se direktno dileru Totala i raspitajte se za cenu samo oprene bez ugovora/pretplate/risivera.
Sam LNB vredi 35 evra najmanje.

Ja kazem za 19,16 i 13 je ok ali nesto dalje... Ako treba da se ulovi neki feed ili nesto ne deluje mi kao neka investicija.
Ja licno ne bih kupio antenu ispod 110 (ali to je samo moje misljenje).
Sad sam na nekoj prekretnici rokno mi tanjir i ocu da ga bacim na kontejner i gledam sta da kupim (a da nije nesto preskupo) i tacno nema sta, te Falcom koje ni meni ne deluju nista spec.
Gibertini sto valjaju ovde ne deluju mi kao originali, jedino da gadjam neke markirane polovnjake po oglasima, ako neko ima predlog za neku dobru antenu, dobro doslo je.
 
Dovoljno je reci da za njega daje podrsku OpenPli team,za moj ukus drugi nisu ni vazni,jer na ovom image sve radi sto podrzava E2.
 
tesko kod nas....imas lika na KP koji valja..VU+,G I G A B L U E,U N I B O X....mada ako ne zelis mnogo da ulazes ako hoces Enigma 2 Risiver...uzmi VU+Zero....ima podrsku od dosta timova,pa i OpenPli....
 
Pohvala i od mene za vu zero ali nema ovo što čovek traźi...
 
Da li je iko do sada video ili zna za projekat open firmwarea ili slicno, gde se na tuneru od TV moze ubaciti plugin za cardsharing?
Prvenstveno mislim na dvt-s2 tuner koji danasnji tv imaju ali i dvb-c...
 
Da li je iko do sada video ili zna za projekat open firmwarea ili slicno, gde se na tuneru od TV moze ubaciti plugin za cardsharing?
Prvenstveno mislim na dvt-s2 tuner koji danasnji tv imaju ali i dvb-c...
Pisali smo o tome ovde na forumu....dve su opcije....
kupovina Diablo WiFi Cam Modula,ili ako imas neki od Samsung Modela,koji podrzavaju instalaciju Firmware SamyGo,u okviru koga posle moze da se slozi Oscam....
 
Pisali smo o tome ovde na forumu....dve su opcije....
kupovina Diablo WiFi Cam Modula,ili ako imas neki od Samsung Modela,koji podrzavaju instalaciju Firmware SamyGo,u okviru koga posle moze da se slozi Oscam....


Od obe varijante je bolja kupovina nekog trpile tuner linux risivera, ali me zanima upravo ono sto je samsung nehotice ponudio, u samom tv-u.
Dakle, ne koristeci externe uredjaje.

BTW od diablo cama je bolje resenje cloudbox sa 3 tunera i nekim image-om dreambox-like... ali to nije poenta ove price.
 
sta je bolje to sad nije tema:),ja sam ti napisao sta je opcija....i koliko ja pratim,nemas opciju da namestis CS bez neke eksterne opcije,ili SamyGo....
 
Kao sto smo napisali ranije, radi samo na serijama ES i F (7000+) a sad radi i na H6500.
Moguce da radi i sa jos nekim serijama uz novcanu nadoknadu (valjda 10€) nekom liku koji slaze, uz rizik da se gubi garancija sa svim sto treba da se uradi sa TV-om dok ovo sve ne proradi.

Sad sta je bolje. Bolje je sigurno sa nekim eksternim boksom zato sto su mnogo vece mogucnosti, kroz sam TV postoje restrikcije napr. ne radi Recording i Time Shifting ali je poenta da moze i sa samo TV-om.
 
A što ne bi radio Recording?
 
Tako pise na SamyGo forumu, neko je cak rekao da mu radi time shifting, ostalima koliko sam citao ne radi.

Da se ogradim da nemam Samsung TV ali sam proveo neko vreme tamo na forumu zato sto sam se razmisljao da kupim neki TV koji bi mogao ovakvu neku kombinaciju, pa sam odustao i ostao na box-u.

Ovo je sa njihovog foruma:

known limitations:
no recording
no timeshift
doesn't work in channel editor (nfi why) fixed in v0.3.0
only network reader are supported

Dali su u medjuvremenu izbacili neki fix ne znam, nisam bas pomno pratio temu u poslednje vreme.
 
Nazad
Vrh Dno