Šta je novo?

Sat-Trakt Internet Provider

Moze neko da mi kaze kako se brisu registrovani uredjaji na web tv-u? Koliko mi se cini, nema te opcije.
 
Sad kad nas ubrzaju svetlosnim brzinama i uvedu 4K kanale ima da budu najbolji u Srbiji! Strpljenje je vrlina :type:

b9e3e3b27bc1b7f60272513a88d86428.jpg

Svetlosne brzine su tu, fale jos 4K kanali :(



Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
b9e3e3b27bc1b7f60272513a88d86428.jpg

Svetlosne brzine su tu, fale jos 4K kanali :(



Sent from my iPhone XS using Tapatalk

Fali kanda još da se preimenujemo u MTS/Telekom Srbija pa da svi imamo te svetlosne brzine, a ne ovako neki imaju priliku da koriste optiku na 1 gbps a većina na staroj mreži 10-50 mbit pa još i osetno više plaćamo cenu.Nije fer :mad:
 
Zapravo realnost je ta da i mi sa optikom koristimo iste pakete kao i vi..
Pre par dana sam uzeo najveci paket pa su valjda privremeno pustili neogranicenu brzinu, brzo ce to na 80 ici :)


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
I dalje nema novih paketa za nas sa optikom, navodno su u planu, sve je i dalje po starom sa ovog sajta: https://stcable.net/sr/
 
Ja te bezobrazne,kako ih ti nazva nemam u ponudi...

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока
 
Nisi me razumeo, ovo na sajtu su paketi i za korisnike kablovske i za korisnike optike. S tim sto su nama dali uslov da kao novi korisnici optike moramo da uzmemo Duo ili Trio pakete pa je ta opcija sa tom brzinom koju ti pominjes otpala i najveci dostupan opticki paket je 80/4, mada su svi za koje znam da su uzeli ovaj paket u mom selu dobili privremeno 1gbps, valjda zbog toga sto se radi na novim paketima kako mi je receno...
Elem, ja sam prezadovoljan uslugom, jedina zamerka mi je sto je TV klasicna coax kablovska i nema nikakvog risivera sa vracanjem unazad niti ista slicno, no imam neku varijantu sa EON-om pa sam miran.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Hm, da li vama radi web tv? Iako pristupam sa ST Cable mreze, pri pustanju kanala kaze da je doslo do greske u ucitavanju, ili tako nesto slicno.
 
Preko telefona i dalje ne radi!

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока
 
Sorry za dupli post. Imam pitanje. Kada u Android aplikaciji odaberem neki kanal, bilo TV ili radio, pise da je dostignut maksimalan broj istovremenih konekcija, a u tom trenutku nijedan uredjaj nije ulogovan na ST TV! Ima neko ideju?
 
Sorry za dupli post. Imam pitanje. Kada u Android aplikaciji odaberem neki kanal, bilo TV ili radio, pise da je dostignut maksimalan broj istovremenih konekcija, a u tom trenutku nijedan uredjaj nije ulogovan na ST TV! Ima neko ideju?
isto i kod mene.. verovatno još podešavaju.. na kompu mi radi lepo sve

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Meni ni na kompu ne radi, ni u jednom browser-u. Ista greska se pojavljuje, a sinoc je sve radilo odlicno.
 
Mislim da trenutno još rade na sistemu, a verovatno nije isti server za sve gradove..
Sad proverio i radi sve odlično na kompu..na novoj android aplikaciji još uvek ista greška..
 
I meni preko desktopa radi sve kako treba,a Android nikada još nije ni proradio.

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока
 
Da mozda nema veze sa promenom adrese, sa webtv.stcable.net na sttv.stcable.net pa zato ne radi?
 
Nije dugo trajalo :smoke: :d
 

Prilozi

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    137.9 KB · Pregleda: 98
  • Screenshot_20190202-191204[1].jpg
    Screenshot_20190202-191204[1].jpg
    66.6 KB · Pregleda: 86
Klosari... Nadam se da ce propasti totalno
 
Da li dobijate poruku na kompu da je doslo do greske pri ucitavanju stream-a, a na Androidu o dostignutom maksimalnom broju istovremenih konekcija?
 
Nazad
Vrh Dno