Šta je novo?

Sat-Trakt Internet Provider

Zasto mi mobilna aplikacija pusta samo ton a slike nema? Bilo koji tv kanal.
 
Jeste da mi je odgovor dan kasnije, ali kod mene radi sve redovno...
 
Pozdrav, da li neko koristi "Extra ST" paket? Konkretno me zanima televizija, piše da u tom paketu ide: Dva priključka za TV+ i onda piše TV+ na jednom TV-u. Zanima me da li u tom paketu idu dva risivera za digitalnu televiziju, buni me što pišu dva priključka a onda TV+ za jedan tv
 
Trio Giga - Bečej
09634a57-a8c4-4a59-8ff5-d43ca68de9a6.png
 
Sve u vezi optike imate u novoj temi
 
Jedno pitanje . Imam paket Fiber Trio+ , sa TV box uređajem , opština Srbobran ... Prvo pohvale za optički internet , radi perfektno . Ali pitanje je u vezi TV kanala . Recimo nemam par kanala za koje bar mislim da bi trebalo da budu u mom paketu . Recimo Una TV , Dexy TV a za novi Premier League TV kanal nisam siguran . Nemam recimo ni 50 radio kanala koliko piše da bi trebalo da imam , imam desetak ... Recimo na dodatnom uređaju , a dodatni uređaj je ostao stari resiver , imam Una TV , Dexy TV a na TV box-u kod mene nemam te kanale ni posle resetovanja uređaja ... Znam da TV box ima već dosta mana , kanali se listaju kontra , nema mogućnost dodavanja novih aplikacija i slično , ali me zanima ovo sa ovim TV kanalima ... Kakva je situacija kod vas ako je neko voljan da odgovori , hvala :)
 
Isto kao i kod mene(Bečej) i svih ostalih. ST TV Android Box je isto što i ST TV mobilna aplikacija ili na web browseru kad se ulogujete.Isti broj kanala nedostaje na oba i svima.Čekamo da ažuriraju.Regularno preko koaksijalnog sa CI+ modulom sve je ok i na broju..
 
Da li neko ima problem sa slikom, evo vec par dana mi secka slika
 
Ne, sve OK

Doduse sam na optici.
 
Da li na sttv aplikaciji ili web sttv za PC se mogu zakljucati kanali pojedini kanali ?
 
Ne postoji mogućnost zaključavanja kanala, ni u app ni u web sttv.
 
Gledao sam sajt:
www.stcable.tv/sttv/
i tu ima zakljucavanje ali u mom slucju nema e sad da li je na sajtu isto kao i sttv za android i web pretrazivac ne znam.

@ Sat-Trakt Internet Provider
OMOGUCITE ZAKLJUCAVANJE KANALA!!!, STA MI VREDI VASA APLIKACIJA AKO NE MOGU DA ZAKLJUCAM KANALE A POTREBNO MI JE ZBOG DECE.
CAK NECETE NI DA IZBACITE XXX KANALE NA MOJ ZAHTEV IZ PAKETA I AKO NE TRAZIM DA PLACAM MANJE.
 
"..Uz novi ST CABLE SMART BOX..."

Koliko vidim, akcenat je na uređaju Smart Box. Nigde se ne navodi zaključavanje kanala koje pratiš preko web-a ili aplikacije za android. Ispravi me ako grešim.
 
Zar nije google blokirao xxx u androidu?
 
Kakve veze ima google sa xxx tv kanalima koje imaš u paketu provajdera ? :confused:
 
Mislim da je bila takva prica za eon. Google kontrolise sve aplikscije u play store.
 
Sad nisam skontao, jel se i kod nas ukidaju prva, b92 ja mojima kazem da se kod nas ne ukida, a oni teraju da se ukida.
 
U ovom trenutku, samo SBB ukida ove programe.
 
Novi kanali!

Insta HD
Blic TV HD
Arena Sport 9 HD
Arena Sport 10 HD

Juhu!Sad i mi možemo da gledamo Cecu i decu na Blic TV :)
 
Novi kanali!

Insta HD
Blic TV HD
Arena Sport 9 HD
Arena Sport 10 HD

Juhu!Sad i mi možemo da gledamo Cecu i decu na Blic TV :)
Nažalost korisnici sa njihovim Set Top Box-om su i dalje uskraćeni za ta nova 4 kanala , plus Arena Sport 1X2, Premier League TV , Una TV , Dexy TV , verovatno još neke kanale ... Plus 40-tak radio stanica ... Meni je čudno da se neradi na update uređaja jer svi plaćamo istu cenu ... Ja sam ugovor produžio i dobio set top box još u Januaru ove godine , sada će biti godinu dana i ništa promenuli nisu , malo je to neprofesionalno od njih da i dalje na sajtu piše da dobija novi korisnik novi set top box , sve TV kanale i radio kanale a ustvari tu fali mnogo stvari na set top box uređajima ... Neznam ...
 
Novi kanali!

Insta HD
Blic TV HD
Arena Sport 9 HD
Arena Sport 10 HD

Juhu!Sad i mi možemo da gledamo Cecu i decu na Blic TV :)
Cecu i decu možemo kao i ono Mitrovićevo novo sranje, a te dve Arene baš i ne.
Meni piše da mi je na njih pretplata istekla pa nemogu da ih gledam.
 
Nažalost korisnici sa njihovim Set Top Box-om su i dalje uskraćeni za ta nova 4 kanala , plus Arena Sport 1X2, Premier League TV , Una TV , Dexy TV , verovatno još neke kanale ... Plus 40-tak radio stanica ... Meni je čudno da se neradi na update uređaja jer svi plaćamo istu cenu ... Ja sam ugovor produžio i dobio set top box još u Januaru ove godine , sada će biti godinu dana i ništa promenuli nisu , malo je to neprofesionalno od njih da i dalje na sajtu piše da dobija novi korisnik novi set top box , sve TV kanale i radio kanale a ustvari tu fali mnogo stvari na set top box uređajima ... Neznam ...
Pa stvarno se čudno ponašaju sa tim android box-om...nedavno su uredno ažurirali naziv kanala "rtl harom" sa odgovarajućom pikon sličicom ali ništa od apdejta ostalih kanala i radio stanica..sve ostalo isto..a fali sad već veći broj tv i radio kanala.. Ništa od cece i dece na androidu.. :cautious::rolleyes:
 
Jel zna neko koja je IP adresa eltex rutera kad se prebaci u bridge mode?
 
U bridge modu zar ima ip?
 
pomoc
imam paket 300/150
na kompu mi radi samo 94/94
dok na telefonu, odnosno wi fi ima 300/150
 
Da li je ovo smanjenje brzine od skora ili je od početka ovako? Pogledaj u statusu LAN konekcije da li je 1.0Gbps ili 100Mbps...
 

Prilozi

  • net.png
    net.png
    61.8 KB · Pregleda: 33
Nazad
Vrh Dno