Šta je novo?

Samsung Z Fold 4/Flip 4

Ja sam pisao da nema dual nano tj. dve sim kartice


???
S22U i druge primaju dve kartice
Sad sam ja pogrešno napisao. Ja mislim na Samsunge snapdragon koje sam do sada imao, oni su bili dual sim, ali bez mesta za dve kartice, na njima je varijanta nano sim + micro SD card + esim.
 
Ja to nisam ni rekao. Ti si rekao da nije dual sim,a jeste. Nijedan Samsung godinama unazad nema fizicki slot za dve kartice, ali to ne znači da nije dual sim.
Kako bre nema, bukvalno svaki samsung telefon mi ima 2 sim fizička u poslednje dve god što sam koristio (i s20 i s20fe i s21 i s21 ultra i fold 3 i s22 ultra), sa tim da je fold 3 imao 2 sim fizička + eSim opciju.
 
Stigao flip 4 za vikend i blago je reći da sam prezadovoljan. Mislim da je upgrade opravdan iako se malo toga promenilo na papiru.
-Prebacio sve sa Smart switch samo mi čudno(sećam se ranije me je pitao da li želim) da nije pitao za esim što sam uradio ručno.
-Unapređena šarka i utegnutija folija na ekranu je ono što sam primetio i nekako više premijum osećaj sa materijalima
-Presek se vidi i dalje, ali to mi više ne smeta ionako je skoro sve dark mode
-Baš lepa neko nebo plava boja
-Baterija za ovih par dana ubija za ovako mali uređaj
-Novi CPU za sada perfektno radi, manje se greje, brz i fluidan
-Neko je pitao za vibraciju i čini mi se da je ista
Sve u svemu prezadovoljan za sada.
 

Prilozi

  • PXL_20220822_180837415.PORTRAIT.jpg
    PXL_20220822_180837415.PORTRAIT.jpg
    103.3 KB · Pregleda: 82
  • Screenshot_20220822_115330_Device care.jpg
    Screenshot_20220822_115330_Device care.jpg
    58.2 KB · Pregleda: 86
Uuu 6h sot. Upropastio si me sada, ulazi u izbor za uzeti. 😂
 
Konacno dobar CPU posle 3 losa, ceka se Ultra i nadam se jos bolji Gen2.
 
Kakva mu je kamera, ovako na prvu?
 
Koliko znam ista samo ima bolju stabilizaciju i softverski je nešto poboljšano uglavnom ništa posebno nažalost.
 
Slepci iz yettela nemaju pojma kada kreće isporuka iz preordera, dok u normalnim zemljama sveta ljudi naveliko već koriste telefon.
 
Ne žele Dex mode na Flip da stave pa to ti je.
 
Izgleda po nekim izvorima da kao odgovara sa trojke ali kao da na nekim prorezima ne čuči kako treba. Svejedno sam uzeo samsungovu providnu. Imao spigen air skin na trojci ranije.
 
Sve ok,nema potrebe za izvinjenjem,naručio četvorku preko A1 pa gledam neki kejs da uzmem pre nego što stigne telefon.
 
Kakva prošla serija sad se već stabilizovala isporuka valjda🤦‍♂️
 
Ma da, ovi sa flip su boranija, oni mogu da čekaju do iznemoglosti...sve bolju politiku imaju ovi iz samsunga
 
Ako sutra ne bude telefon kod mene u rukama, otkazacu im porudžbinu.. Zena više ne može da čeka da joj prosledim 13 mini, tako da cu nesto morati da kupim. Izbor je baš nikakav trenutno.
 
Svaka čast svakome ko ovo može da koristi.
 
Pogodio si, mali S22. 😉
Trebalo bi da ga uzmem danas, i valjda cu biti miran neko vreme. Neću više da offujem temu, verujem da je flip odličan telefon, ali nije nam bilo suđeno. 😀
 
Nadam se samo da te nece zalomiti ni jedna od ovih silnih nedaca koje ljudi pominju ovde po forumu (i okolo) da imaju. Mene ako pitas, znas koja je preporuka :)
 
Nazad
Vrh Dno