Šta je novo?

Samsung S8500 Wave [BadaOS]

@srdjav
Uh,pa šta ti to toliko skida?Stvarno je mnogo,ceo gigabajt.Koliko te to zadovoljstvo košta?Meni je prošlog meseca telefon skinuo 70 mb.
 
Mislim da ste malo skrenuli sa teme :D
 
Mislim da to za net i nije toliko znacajno,bar za mene :) moze li se porediti ekran vejva i gs?

Moze, izvoli... Ne znam koliko mozes da vidis (Ovaj Olympus je ocajan) Al recimo da su na W2 prirodnije i ostrije boje, a prednosti SGS, jaci kontrast i "najcrnja" crna boja koja postoji na telefonu
 

Prilozi

  • zz.jpg
    zz.jpg
    657.6 KB · Pregleda: 105
Moze, izvoli... Ne znam koliko mozes da vidis (Ovaj Olympus je ocajan) Al recimo da su na W2 prirodnije i ostrije boje, a prednosti SGS, jaci kontrast i "najcrnja" crna boja koja postoji na telefonu

E pa to trazim,najcrnju crnu. Bio sam u zabludi da je vejvova najcrnja crna :)
 
VIDŽET

:wave: Evo još jedan vidžet od mene .... :cigar:
w_01170_0.jpg

DOWNLOAD : http://badawidget.com/index/download/1170
 
E pa to trazim,najcrnju crnu. Bio sam u zabludi da je vejvova najcrnja crna :)

Wave i SGS imaju isti ekran samo je razlika u velicini, a samim tim i u gustini piksela jer imaju istu rezoluciju.
 
Sobzirom da sam ja pao sa kruške...

Evo ti sad screen za kraj, celu noć upaljen net bez sinhronizacije. Ja stvarno ne znam šta ti radiš, ako hoćeš otvori posebnu temu ili pitaj u temi za telefon koji imaš jer stvarno ali baš stvarno nije nešto OK kod tebe.

sc20111207-084751.png
sc20111207-084801.png
 
Evo jedan zakljucak sa Wave-om na 1000 mhz odnosno ako se aktivira 1 ghz brzina, trajanje baterije je sigurno prepolovljeno. Zato ona varijanta sa Dynamic-om nije losa.
 
Hvala na obavestenju.:wave:
Ni automobili ne rade na 6000 obrtaja na semaforu, pa ne mora ni telefon
 
vkozomar, nisam bas razumeo.. jel ti pricas o badi 2.0 beta verziji ili.. o onim siframa za ap uart i cp uart mod?
 
Evo jos jedan info posle duzeg zezanja sa Badom 2.0 beta: baterija traje 1 dan duze kad se iskljuci 3G.
 
vkozomar, nisam bas razumeo.. jel ti pricas o badi 2.0 beta verziji ili.. o onim siframa za ap uart i cp uart mod?

Pricam o 1.2, uradio sam isto ovo sto rade sa 2.0 i CPU ripi na 1.0 GHZ, proverio licno. Baterija def. traje krace, mozda ne upola ali dosta krace. Mislim pise 800 mhz medjutim kad odes na prveru cpu perf vidis da radi na 1.0
 
Pozzzzz.Imam wave 2 i interesuje me kako mogu da zakljucam neki folder?Konkretno treba da zakljucam folder other u my files.Da li postoji neki programcic koji to radi ili ne?Probao sam u security,pa privacy lock,ali on zakljuca i imenik i poruke i slike....,a meni treba da zakljucam samo jedan folder.Unapred hvala.Pozzz
 
Imas program Safe Secrets.. bio je dz. ali ne znam da li je jos uvek, potrazi u appsu.

ps Nije vise besplatan, samo 550din :d. Ja sam skinuo taj program bas zato sto sam video da je bio skup, 1 sam probao i delovao mi je napucano opcijama..
 
Poslednja izmena:
Upravo sam procitao da je "mozda" Bada odlozena za 1Q 2012, kao i da ista nece biti dostupna za slabije modele.
 
:d :d

Pa zna se vec 10-ak dana da oni najslabiji 523 i 533 nece dobiti apdejt, a i realno su slabi hardverski da bi normalno radili sa 2.0.
 
Pa lepo ja rekao jednom da ce u oci Sv. Save, "sinu munja na Sv. Savu i izadje update 2.0 za Badu", mater im!!!!
 
Trebao bi mi zadnji firmware za S8530, dakle Bada 1.2, ne mora official samo da je bugfree. Ne mogu da nadjem na Samware-u.


Edit:
Nasao sam neki XXKF1 ali bez Factory FS, zna li neko da li smem da idem bez toga? Trenutno sam na KK5.
 
Poslednja izmena:
Hvala, malo je falilo da probam sta bi se desilo sa flash-om bez Ffs-a :) Sad skidam tu 322MB verziju.
 
Hvala, malo je falilo da probam sta bi se desilo sa flash-om bez Ffs-a :) Sad skidam tu 322MB verziju.

To sam i ja pokusavao da nadjem po forumima, ali nisam, pa ni ne pokusavam... Uvek samo full FW i nista drugo. Recimo, ako se ne fleshne .fota, a ima je medju fajlovima, nece da upali mob.
 
Zasto sad nemam omogucen update via Kies? Trenutno imam S8530XXJL2 i izbacuje mi poruku "Your device is not suported via Kies"
 
Valjda zato sto nije nasa verzija firmvera...
 
Nemam pojma sta da radim. CSC mi je DBT (Nemacka), region Kies-a mi je DE, telefon sam kupio ovde, kartica je Vodafone Portugal i jos danas sam u Srbiji. Sta bi trebalo da promenim ili sta vec da bih dobio update od Kies-a.
Ili
Da flash XXKF1 preko multiloadera bez Factory FS?
 
Nemam pojma sta da radim. CSC mi je DBT (Nemacka), region Kies-a mi je DE, telefon sam kupio ovde, kartica je Vodafone Portugal i jos danas sam u Srbiji. Sta bi trebalo da promenim ili sta vec da bih dobio update od Kies-a.
Ili
Da flash XXKF1 preko multiloadera bez Factory FS?

Promena CSC-a ne pomaze? *#272*HHMM# (HHMM - vreme koje ti pise na telefonu)?

Da opet spomenem, ja sam 3 CSC-a (KOR, DBT, XEF) pomenio dok nisam dosao do onog koji mi dozvoljava update preko KIES-a (a region u registry-ju za KIES je bio UK). CSC je poljski XEO u mom slucaju. Kada sam u utorak fleshnuo XXJL1, namestio XEO i istog trenutka KIES dozvolio update na KF1.
 
Promena CSC-a ne pomaze? *#272*HHMM# (HHMM - vreme koje ti pise na telefonu)?

Da opet spomenem, ja sam 3 CSC-a (KOR, DBT, XEF) pomenio dok nisam dosao do onog koji mi dozvoljava update preko KIES-a (a region u registry-ju za KIES je bio UK). CSC je poljski XEO u mom slucaju. Kada sam u utorak fleshnuo XXJL1, namestio XEO i istog trenutka KIES dozvolio update na KF1.

Svaka cast, uradio sam kao i ti. Izgleda da pomaze samo sa XEO (poljskim CSC). Hvala:)
 
Nazad
Vrh Dno