Šta je novo?

Samsung S8500 Wave [BadaOS]

'Oce li ta Bada vec jednom ?:D
 
Gde je onaj " puzdani " izvor za 01.12 ...
 
Po drugi put.
Ču, drugari iz Telenora. ,)
 
Ako nista drugo, barem je izasao novi update za KIES. :d
 
Evo je bada, samo što nije stigla.Strpite se još dve nedelje.Wave 3 je pušten u prodaju pre neki dan što znači da je bada 2.0 konačno završena.
 
Prvo su rekli jun, pa septembar, pa oktobar, pa q4 2011 :d

Ali dobro, da nisu nista pricali pa i ajde, ionako je sam os star 18 meseci , dakle za godinu ipo ce doci od 1.0 do 2.0 sto i nije toliko strasno.
 
Prilicno su neodgovorni za toliku kompaniju. Ta odlaganja su vrlo iritantna, neka kazu izaci ce kad bude gotovo, i tacka. Ovako stalno idu na zivce
 
Mozda je bilo, al ajde jedno na brzaka.
Da li su wave I i II identicne masine, ako zanemarimo vrstu i velicinu ekrana. Znaci da li je kvalitet videa isti,da li je kolicina memorj ista...
 
Prvobitna prica je bila da I ima 256 a II 384MB rama. Posle je receno da oba imaju po 384. Sto se ostalog tice i ako je 1. info tacan, isto je koliko znam
 
Moji drugari koji nisu iz telenora su mi rekli da bada 2.0 nece izaci danas.
:D:p
 
Ja sam nekako 100% siguran da su oba identicna sa 256MB RAM. A kad ce bada 2.0? Do kraja decembra sigurno, samo nisam siguran koja je godina u pitanju.
 
Ja koliko znam,oba imaju 512,sa 100-i nesto rezervisanih za sistem...
 
Po ko zna koji put pisem :d
sa XDA.. oba talasa imaju po 512Mb rama ali je 128Mb dodeljeno video cipu, raspale bade 1.0-1.2 ne ''vide''- ne koriste ni 192Mb [zato i imamo problem sa nedostatkom rama]a sa 2.0 cemo imati 384Mb, na raspolaganju za sistem.
 
Velika tema pa ih mrzi da citaju ;)
 
Aj da ne bude da sam lud... naci cu link kad dodjem kuci. Secam se da je Samsungov reply Samfirmware-u i slicno. Zato su kod W3 trazili nekoliko puta da potvrde da li ima "stvarnih" 512MB.
 
Nisi lud ali ekipa sa xda i ovi sto su portovali android su zakljucili da ce u badi 2.0 imati 384Mb + 128Mb za gpu. Uostalom videcemo ;)
 
Osim ekrana-da :)
 
Aaaaa nisu isti, Wave 1 je jako moderniji, ima "dijamant" kao Meni taster, nemoj to da ispustate... :d
 
Sto imam neki osecaj, dok se smisle da puste 2.0 na Kies, sve ove sad aplikacije za 2.0 sto su free ima posle da se placaju bas kad mi apdejtujemo, da nas jos malo ovi iz Samsunga nag...e!
 
Sto imam neki osecaj, dok se smisle da puste 2.0 na Kies, sve ove sad aplikacije za 2.0 sto su free ima posle da se placaju bas kad mi apdejtujemo, da nas jos malo ovi iz Samsunga nag...e!

Download sada u KIES, pa posle instal. Ako moze tako da se odradi...
 
Izasao novi update za Kies, ver. 2.1.0.11112_41, a posto sam ja kao po obicaju imao problem, Kies ne prijavljuje update a Apps trazi update, kad sam otisao na Samsung sajt i na Samsung Apps sajt nije bilo najnovije verzije, ne razumem sto, nego sam odradio foru...ode se u Add/Remove programs, nadje se Samsung Kies, e ide se tu na Change umesto na Remove, odradi se reinstalacija postojece verzije i tada ponudi update na ovu zadnju, kad se zavrsi sve ode se u registry, obrise Kies 2.0 folder i to je to, bez da se brise zadnja verzija Kies-a... ;)
 
Kod mene je najopustenije prosao apdejt.. a novi kies znaci.. stize 2.0 ;)
 
Lepo je CAR ranije primetio, ne mora da znaci, KIES radi sa gomilom telefona
 
Nazad
Vrh Dno