Šta je novo?

Samsung I9300 Galaxy S III

Veliko je pitanje, pošto voodoo ne radi na novijim verzijama romova na ICS-u.
Fix koji je bio izbačen je povučen, jer postoje sumnje da u nekim slučajevima dovodi do brikovanja telefona.

Osim ako se nešto nije promenilo u zadnja 2-3 dana, koliko nisam pratio tu temu na xda. :)

blah :( na kraju cu da probam da preko neta kupim sim unlock kay pa da vidimo, smara me uzasno ovo sa simo lockom.
 
@j.sasa
Jeste, provalio si. Radim u Samsung electronics Co....

Šta odmah skačeš kao oparen... Niti izmišljam niti poturam reči. Malo biranja rečnika ne bi bilo na odmet.

Svi ovde kukaju kako je gorila glas loš itd pa ispada da ne treba nositi fon ni na letovanje. Malo pažnje znači da treba voditi računa da ne pada na pesak ili sitan šljunak ekranom na dole i slično jer su to izuzetno nezgodni materijali za sve pa i za staklo. Slikovito sam objasnio kako se sve pesak može koristiti.


P.S. Ako si ti nadrndan što ti je možda staklo dobilo neku crtu onda se istresaj kod kuće a ne ovde.
 
Samo srpsku tastaturu a moze i meni ako je moguce. Da li u Apex pro ima srpska? bas cudno. Inace telefon je pravo osvezenje u odnosu na iphone samo baterija je mnogooo slaba za sada:). 10% ode za sat vremena a poslao par poruka to je to. Mozda zbog live wall-a ili sta vec moram da provalim:).

Pa live wallpaper vuče dosta plus dodaj na to osvetljenje koje vuče na ekran max + dodaj 4.8" dok na iPhone je malih 3.5" i nemaš live wallpaper i sredjeniji je iOS ispeglaniji, doduše ovaj JB je bruka dobar pa kad dodje videćeš i fluidnost i boljitak i sve... ;)
 
Pa live wallpaper vuče dosta plus dodaj na to osvetljenje koje vuče na ekran max + dodaj 4.8" dok na iPhone je malih 3.5" i nemaš live wallpaper i sredjeniji je iOS ispeglaniji, doduše ovaj JB je bruka dobar pa kad dodje videćeš i fluidnost i boljitak i sve... ;)

Ma znam u svakom slucaju ovo je svetlosnu godinu ispred iphona:). Navici cu se polako, jos uvek ne znam gde udaram kada ga otkljucam:)
Nije mi osvetljenje na max al nema veze. Uzeo sam neku Momax futrolu za sada ali mi se svidja ova Rock quicksand.
 
blah :( na kraju cu da probam da preko neta kupim sim unlock kay pa da vidimo, smara me uzasno ovo sa simo lockom.

Ja sam kupio i zavrsio sam sa tim ,verovatno ce se vremenom pojaviti neki unlock code generator,ali ko ce da ceka, plus sto uskoro izlazi i JB official,pa treba biti spreman :) ,a stvarno ne zelim da se cimam ,ipak su to sitne pare u odnosu na cenu telefona.
 
Ja sam kupio i zavrsio sam sa tim ,verovatno ce se vremenom pojaviti neki unlock code generator,ali ko ce da ceka, plus sto uskoro izlazi i JB official,pa treba biti spreman :) ,a stvarno ne zelim da se cimam ,ipak su to sitne pare u odnosu na cenu telefona.
Gde se kupuje sim unlock key?
 
+1 i mene zanima ovo. Jel' to otkljucavaju za svaki s3 ili samo za odredjene? Koja je cena? moze na pm. i
Imam ovde imei unlock za 20$ pa da uporedim. Hvala
 
Ok probacu to Sale hvala.
Nema na cemu :)

@j.sasa
Jeste, provalio si. Radim u Samsung electronics Co....

Šta odmah skačeš kao oparen... Niti izmišljam niti poturam reči. Malo biranja rečnika ne bi bilo na odmet.

Svi ovde kukaju kako je gorila glas loš itd pa ispada da ne treba nositi fon ni na letovanje. Malo pažnje znači da treba voditi računa da ne pada na pesak ili sitan šljunak ekranom na dole i slično jer su to izuzetno nezgodni materijali za sve pa i za staklo. Slikovito sam objasnio kako se sve pesak može koristiti.


P.S. Ako si ti nadrndan što ti je možda staklo dobilo neku crtu onda se istresaj kod kuće a ne ovde.
Prvo: biram reci. Izmisljas i poturas reci jer si napisao da telefoni prodju nekakav "tretman peskom". Ko je to napisao? Nikakav tretman ne prodju, a pojave se ogrebotine kod istih ljudi koji su imali i S2 bez ogrebotina uz potpuno isto koriscenje (sad ce i Cezar). XDA je pun takvih postova pa s obzirom da radis za Samsung mogao bi malo i da citas

Drugo: Nije GG2 los ali je losiji od S2. I dalje to tvrdim i ostajem na tome. Nudim ti da se nadjemo i da pozovemo jos nekog pa da testiramo tvoje cudo od GG2 i moje na S2. Ja cu poneti sav potreban pribor, snimicemo pa da se svi uvere.

Trece: Kad smo vec kod biranja recnika to "nadrndan" si bas lepo izabrao. Nisam bio ni nadrndan, ni nervozan, ni bilo sta drugo. Po prirodi sam veoma smiren pa kojekakvi indijanci me nece sigurno iznervirati. A i moj s3 je bez ogrebotina :p

Ponudu imas, ukoliko pristanes nastavljamo dijalog, ukoliko ne pristanes zavrsio sam s tobom
 
Vezano za gg2, ja sam nosio fon u futrolici i uvek u posebnom dzepu u torbici i pojavila mi se ogrebotina.

Nego strasno me nervira sto mi ponekad otvara phone( odnosno call log) malo duze.Vecinom ga otvori momentalno ali ponekad mu treba 2-3 sekunde.Ima li neko resenje za to?
 
I ja sam na osnovu klipova misljenja da je gg na s3 slabija od onih na sgs i sgs2. Takodje vidim da dosta lako puca na s3 u odnosu na pretodnike. Definitivno treba da uloze malo vise vremena u osmisljavanje dizajna uredjaja, a da to ne utice na njegovu funkcionalnost, dzaba toliki ekran ako ne sme ni jednom da ispadne a da se ne razbuca (mislim da nisam video test gde ne pukne iz prvog ili drugog puta).
 
Poslednja izmena:
nije slabiji gg nego je veca povrsina pa samim tim lakisi za lomljenje..
 
Poslednja izmena:
Onda su trebali da smisle nesto bolje, ovako ni ne mora da ima ako ce da se grebe lako i da puca iz prve. To je kao iPhone staklo, dzaba ti to staklo kada je svaki izgreban, znaci cist marketing.
 
Trebali su da ostave GG istu kao na S1 i S2 a ne kao nova Gorila 0.01... tanja... trt-mrt... a ono corak. Ne mogu da se pomirim da S2 ima ista bolje od S3
 
Ja sam odmah rekao da je nova gorila gora od prve, kao tanje a izdrzljivije ili isto... prc.
 
ej zahebite vise pricu o futrolama i gorilla glass. tako je kako je.. kome se ne svidja sirokok mu polje... neka uzme iphone, i tako samo trazite razlog da to uradite :) :) :)

imate li za preporuku neki dobar softwer/app za snimanje razgovora.. vodim ponekad jako cudne i ozbiljne razgovore, ljudi svasta obecavaju, neki cak i prete.. voleo bih da imam crno na belo sta je ko rekao, a ne posle da se vade kako nisu oni i sl....

posle malo cackanja nasao sam neki "total recall" koji radi nekako, ali bih voleo da vidim i koje su alternative, mozda su drugi programi bolji..???
 
Imate jako detaljan test na 6 stranica u jednom casopisu u septembarskom broju za 99 dinara,da ne reklamiram,kupite kao sto sam ja danas jer me zanimalo sta sve pise za S3 i test je jako detaljno uradjen pa ko voli nek izvoli :) Pominje se za S3 kozna kao futrola koja preklapa prednju stranu t.j ekran "Flipcover",a montira se tako sto se stavlja umesto originalnog poklopca za bateriju,pise da je spolja kozna a stranica do ekrana od velura a cena 22.5 eura.
 
ej zahebite vise pricu o futrolama i gorilla glass. tako je kako je.. kome se ne svidja sirokok mu polje... neka uzme iphone, i tako samo trazite razlog da to uradite :) :) :)

imate li za preporuku neki dobar softwer/app za snimanje razgovora.. vodim ponekad jako cudne i ozbiljne razgovore, ljudi svasta obecavaju, neki cak i prete.. voleo bih da imam crno na belo sta je ko rekao, a ne posle da se vade kako nisu oni i sl....

posle malo cackanja nasao sam neki "total recall" koji radi nekako, ali bih voleo da vidim i koje su alternative, mozda su drugi programi bolji..???

Ne znam na kom si romu.Većina custom romova imaju rikordere,koji zaršavaju posao.Sagovornik se čuje savršeno,ti nešto manje,tako da ti nije potreban program sa marketa.Topla preporuka za Omegu 13.Radi savršeno,rikorder je solidan.
 
ej zahebite vise pricu o futrolama i gorilla glass. tako je kako je.. kome se ne svidja sirokok mu polje... neka uzme iphone, i tako samo trazite razlog da to uradite :) :) :)

imate li za preporuku neki dobar softwer/app za snimanje razgovora.. vodim ponekad jako cudne i ozbiljne razgovore, ljudi svasta obecavaju, neki cak i prete.. voleo bih da imam crno na belo sta je ko rekao, a ne posle da se vade kako nisu oni i sl....

posle malo cackanja nasao sam neki "total recall" koji radi nekako, ali bih voleo da vidim i koje su alternative, mozda su drugi programi bolji..???

Tebi treba policija, a ne recorder :)
 
Kakve su sluske koje se dobijaju uz S3,jesu li bolje nego one uz S2?Jel je zaista punjac za S3 iritirajuce puno kraci od onog za S2?
Zaista detaljan i vrhunski test u septembarskom broju poznatog casopisa za 99 dinara pa koga zanima neka procita sve o S3 na 6 stranica.
 
Dobre su sluske, in ear. Mene nerviraju samo sto su bele uz plavi telefon:p.
P.S. Realno kupovati casopis u danasnje vreme :). Pogotovo sto je telefon izasao bogami davno vec, a testova na internetu milion. Nije da hejtujem nego je tako. Retko ko vise cita stampane stvari osim dnevnih novina.
 
To je dule vidiš kakva ima pitanja... Ne znam šta hoće... Ma ajde kakvi testovi, odeš u neku poslovnicu kod operatera i vidiš sve što te zanima... ;)
 
Ma citao sam na netu testove nego kada sam video u novom broju koji je jutros izasao da je na testu S3 cisto sam kupio casopis da procitam sta oni pisu ;)
 
Kakve su sluske koje se dobijaju uz S3,jesu li bolje nego one uz S2?Jel je zaista punjac za S3 iritirajuce puno kraci od onog za S2?
Zaista detaljan i vrhunski test u septembarskom broju poznatog casopisa za 99 dinara pa koga zanima neka procita sve o S3 na 6 stranica.

Slusalice su smece nevidjeno, jedine gore od njih su one sa S2. :)
Sluske sa Wildfire S su barem tri puta bolje.

Sto se tice tog testa, tesko da nekoga od nas ovde zanima, jer mi S3 vec imamo i nema potrebe da nam neko objasnjava kakav je :)
 
Znači da sačuvam SGS zbog slušalica i punjača? :)
 
Da li je do root-a ili aplikacija u backgroundu ne znam ali baterija na ovom fonu je najgora do sada koju sam video:) 2 poziva, malo viber, 20 poruka i tapatalk malo, 29% ostalo. Zasto idle uzima toliko? Sta ce biti kada budem imao po pola sata i vise razgovora? Koje njesra brate mili. Telefon je sjajan osim ove kineske plastike :) ali baterija je za zatvor. :confused:
 
Meni baterija traje 2 dana, ne na 3G naravno.
 
Jel koristis telefon ili je iskljucen:p
 
Nazad
Vrh Dno