Šta je novo?

Samsung Galaxy Watch/Active

Ne koristim gestures (bar mislim) :)
Evo zavrsio uptade Samsung Health i izgubio i ja HR. Ne znam da li moze na satu da se instalira starija verzija aplikacije, ali ako moze to je resenje.

A za ovo ne vidim nikakvo podesavanje koje moze da ti pomogne.
 
Mislim da je to 'feature' :D
Taj timeout ce da ti bude 15s ako aktiviras ekran i ruka ti ostane u tom polozaju 15s. Medjutim, ako spustis ili pomeris ruku od sebe skroz, displej ce se ugasiti jer je u fazonu da ne gledas vise u njega.
Probaj bas da li ispostuje tih 15s kad ne pomeras ruku.
A onda probaj da aktiviras ekran dok ti je podignuta ruka, pa spusti ruku skroz. Trebalo bi da se odmah ugasi.
 
Pitanje ko ima gw6 classic ili bilo koji drugi koji ima rotirajuci bezel, jel normalno da se pomera malo levo desno odnosno gore dole? Kao da ima lufta malo ili je to samo kod mene.
 
Gw6 classic nema lufta
 
Onda cu probati sa reklamacijom. Hvala vam.
 
Jako mi je koristan google pomoćnik na satu...pre svega za kontrolu uređaja. Koristim GW6 Classic. Baterija jedva sastavi dan... Kada ne koristim aplikaciju moze do dva ali kao što vidite na slici i dalje je najveći potrošač baterije... Screenshot_2024-03-12-18-52-05-365_com.samsung.wearable.watch6plugin.jpg
 
Ako neko prodaje galaxy watch 4 44mm neka mi pusti poruku, za kumasina jurim,, okacicu i u temi tamo!
 
Evo ga update na GW4C koji omogucava da povezete sat sa TV-om i da gledate workoute na TV-u. hahahah
najbeskorisniji feature ikada
 
Pri tome, koliko sam razumeo, treba da imaš samsung tv iz 2024 god koji podržava tu opciju
 
Normalno :D
Od toliko stvari na kojima su mogli da rade oni su izabrali ovo kao nesto sto je primarno za razvijanje.
Koji li je genije ovo odobrio da mi je znati..
 
Mene više nervira što je indija dobila zvanično mogućnost za ekg i merenje pritiska...evropa će nikad ko kanda
 
Nesto sam cuo da Samsung zvanicno nikad nije trazio "dozvolu" kod nas ili kako se to vec zove, pitao sam ih na Twiteru, Facebook, poslao mail sa upitom u vezi sa time i svuda su me iskulirali kao cedevitu.
 
Nesto sam cuo da Samsung zvanicno nikad nije trazio "dozvolu" kod nas ili kako se to vec zove, pitao sam ih na Twiteru, Facebook, poslao mail sa upitom u vezi sa time i svuda su me iskulirali kao cedevitu.
koga da pitaju za dozvolu?
pogledaj ko nam je na vlasti i kakvi su ministri stručnjaci .

misliš da gospođa zna bilo šta o satovima, procedurama, pravilima? njima po bolnicama 90% analognih aparata za pritisak ne rade kako treba, oni će nekom da daju dozvolu za merenje pritiska preko sata 🤣
 
U stvari ova gospođa je jedan od retkih stručnjaka u oblasti dodeljenog resora koji vodi - druga stvar je što je sbog nekih svojih postupaka i komentara u javnosti kao čovek žestoko pala u mojim očima ali u vezi stručnosti kao lekaru niko ne može ništa da joj zameri i to su mi rekli mnogi lekari bez obzira na stranačko opredeljenje.
 
Odbijam sebi da priznam, ali u poslednjih 15. dana sam batalio sve pametne satove i spavam kao mala beba. Niti me zanima deep sleep, puls, stress test, niti nivo kiseonika u krvi...
Jednostavno mi sat remeti san u toku noći. Na Huawei satovima ne može da se isključi bluetooth i non stop se budim tokom noći i ustajem napet ujutru. U poslednje vreme (bez sata) spavam kao da sam pod anestezijom i ujutru ustanem kao nov.
 
Pa treba li ti sat da ti kaze kako si spavao?:)
Imam jednog drugara,kupio Suunto prosle godine i objasnjava mi kako mu sat ekstra sve prati dok spava i zali se kako je u periodu od 3 do 4h imao neke preskoke.A on legao u 22h i probudio se u 10h:)ima 43 godine i nema boru na čelu:)
 
Odbijam sebi da priznam, ali u poslednjih 15. dana sam batalio sve pametne satove i spavam kao mala beba. Niti me zanima deep sleep, puls, stress test, niti nivo kiseonika u krvi...
Jednostavno mi sat remeti san u toku noći. Na Huawei satovima ne može da se isključi bluetooth i non stop se budim tokom noći i ustajem napet ujutru. U poslednje vreme (bez sata) spavam kao da sam pod anestezijom i ujutru ustanem kao nov.
A sta te budi nocu? Ukljuci dnd ili iskljuci wifi ako ti stizu neke notifikacije sa yt i tako to. A to deep sleep, REM ionako je glupost u globalu.
 
Treba mi mala pomoc.
Potreban je sat za osobu kojoj bi telefon bio u prostoriji u kuci, a ona bi sat nosila napolju u dvoristu i da joj pritom stizu na sat sms poruke ili notifikacije o pozivima.
Kaze mi da je razdaljina izmedju sata i telefona veca od 10m tako da bi se bluetooth raskacio i ne bi mogla konekcija da ide preko njega.
da li postoji jos neka opcija?
 
kod mene gw3 moze da bude povezan na bilo koji net, wifi, i ostaje povezan sa telefonom koji je takodje povezan na bilo koji net. stizu sms poruke i ostale notifikacije ali ne i pozivi. jedina mana je sto to nekad radi ok, nekad se uopste ne spoji sa telefonom a nema nikakva opcija da de forsira ta udaljena konekcija na telefon.. tako da nekad radi ok a nekad ne.
 
Nazad
Vrh Dno