Šta je novo?

Samsung Galaxy Watch/Active

Stigle Galaxy Buds Live slusalice uz promociju za kupljeni GW5 Pro.(posto sam se raspitivao ovde za iste,cisto da javim da su i meni stigle)🙂
 
Meni nisu jos uvek stigle .
 
Vi što dobiste slušalice, opišite proces, molim vas. Ja sam samo dobio povratni mail nakon prijave i ništa nakon toga. Da li ste vi u međuvremenu dobili još neke najave ili su vam samo isporučili slušalice?
 
U mome slucaju,morao sam ih zvati (na jedan od brojeva samsung podrske),nakon kojeg mi je stigao drugi mail u kojem je receno da mi je registracija odobrena,a poklon ce biti poslat do 31.10.Slusalice su stigle za dva dana posle poziva/mail-a.
 
Isti slučaj i kod mene. Po registraciji su mi poslali poruku da sam uspešno registrovan i da će nakon provere dokumentacije poslati novi e-mail o mom statusu. Pošto mi ništa nisu slali skoro mesec dana, kontaktirao sam korisničku službu Samsunga. Oni su mi dali broj telefona kontakt osobe za promocije koja mi je posle moje identifikacije odmah poslala e-mail u kome me Samsung obaveštava da je moja registracija odobrena i da će isporuka poklona biti izvršena u periodu do 31.10.2022. na adresu koju sam naveo prilikom prijave. Probaj da pošalješ e-mail na [email protected]. Oni su zaduženi za Samsung promocije.
 
Da li je neko menjao bateriju na WATCHU 1 46mm ? I koja je cena ? Meni traje dan i po!
 
Pozz,
Imao sam ranije uvid koliko je baterije preostalo na satu i to se prikazivalo u aplikaciji Samsung Wear.
Sada toga nema.
Kako to da povratim ?
 
Tu je i dalje
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-10-29-09-27-10-329_com.samsung.android.waterplugin-edit.jpg
    Screenshot_2022-10-29-09-27-10-329_com.samsung.android.waterplugin-edit.jpg
    55.9 KB · Pregleda: 26
nikako. instaliras viber na telefonu, sat ti samo prikaze notifikacije kada ti nesto stigne i imas mogucnost da odgovoris sa sata
 
Kwko da viber instaliram na sat ?
Sat radi tako sto prikazuje notifikacije koje su na telefonu. Nista ne moras da instaliras na sat ni za jednu aplikaciju, ukljucujuci email, SMS, viber, i bilo sta sto izbacuje notifikacije. Samo u aplikaciji na telefonu ukljucujes sta ce da ti prikazuje na satu. Mozda si tu nesto dirao i pogasio sve.
 
Instalirao sam viber na sat.Kada pokrenem app kaze...preuzmite viber na telefonu.
 
Posto instaliranje vajbera na sat nije moguce, mene zanima kako si to uradio? Poenta je da je povezivanje preko Samsung Waerable aplikacije i dozvoljavanje permisa dovoljno da vidis sve na satu. Podeli sa nama proceduru kako si viber instalirao na satu, da budemo prvi na internetu koji su to uradili :)

Procedura je zaista krajnje jednostavna i sve radi odmah bez cackanja, ne znam u sta si se zapleo, ali da krenemo prvo od toga kako si viber instalirao pa cemo lako ostalo :)
 
Budjaeger,procedura kao i za ecg i blood p.
Kada sam je pokrenuo sa sata,kaze,preuzmite viber na telefonu.
Ne znam dal si cuo,ali mogu da se instaliraju app na sat...posto to nikada cuo nisi,eto prosvetlio sam te.
Ja sam pitao kako da otvorim viber poruku na satu i odgovorim,jer imam i huawei watch 3 pro i na njemu to odradim i iskucam poruku a nemam viber na satu.
 
Budjaeger,procedura kao i za ecg i blood p.
Kada sam je pokrenuo sa sata,kaze,preuzmite viber na telefonu.
Ne znam dal si cuo,ali mogu da se instaliraju app na sat...posto to nikada cuo nisi,eto prosvetlio sam te.
Ja sam pitao kako da otvorim viber poruku na satu i odgovorim,jer imam i huawei watch 3 pro i na njemu to odradim i iskucam poruku a nemam viber na satu.
Bas si me lepo prosvetlio, mogao si lepo da napišeš sideloading pa da mogu i ostali da budu u toku.

Rekao si da si na satu instalirao, a ne sa telefona na sat, velika razlika.

A ako si već toliko tehnički potkovan, mogao si lepo da izguglas koja je lista podržanih aplikacija za sideloading, imas lepo na xda. To što si ti slepo gurao aplikaciju, to je drugo, čak ti je i sam sat rekao sta da uradis, ali si ignorisao. Takođe ne znam kakve veze ima Huawei sat sa HarmonyOS i ovaj sa wear.

Hvala još jednom na prosvetljivanju, ali lepo izbrisi taj vajber sa sata i odgovaraj na poruke kako je za sada namenjeno: kad dobijes na sat notifikaciju, tad odgovoris. Kad odradis clear, gotovo je. Salji sms.
 
Kada dobijem na satu nioifikaciju da mi je stigla poruka na viber,ne mogu da odg.
Mogu samo na sms,jer.postoji aplikacija na samom satu za sms poruke.
Inace,viber verzija za wear os je neka 16.0.3. ima celih 4mb.
Isao sam logikom da ako imam viber na satu,mogu da udjem i nekom posaljem poruku sa sata ako mi je fon recimo na 3m od mene.
 
Za sad može samo ako vidis na satu i odgovoriš tad. Ako ti ni to ne radi, odradi format na satu ili lepo obriši taj vajber, pa probaj opet. I ja bih voleo da ima kao SMS aplikacija, bezveze kad ne mogu da saljem nekom odgovor kasnije
 
Drustvo, kupih ženi watch 4 classic r880 nov, sli baterija je poprilicno krs u odnosu na moj watch 3 . Ima li neka fora ili je ovaj moj felerican primerak
 
Drustvo, kupih ženi watch 4 classic r880 nov, sli baterija je poprilicno krs u odnosu na moj watch 3 . Ima li neka fora ili je ovaj moj felerican primerak
Nema fore, takav je sat. To je prvi Samsungov sat sa WearOS-om koji trosi mnogo, mnogo vise nego Tizen. Plus mali sat, mala baterija, takav je. Predvidjeno je do 40 sati valjda bez GPS-a, AOD-a, i verovatno sa merenjem pulsa na svakih 10 minuta.
 
Poslednja izmena:
@brancic Kao sto kolega rece, taj sat je mali, 42mm i na njega bas kukaju za bateriju da nekome ni do uvece ne izdrzi. Pisalo se u temi o njemu i da nije dobra kupovinaposto ne moze 2 dana bar da spoji kao 46mm. Mozda bolje prodati taj odmah i uzeti 46mm. Bez obzira na zglob, lepo stoji, samo uzmi neku small narukvicu ili kineske silikone. Always on moras da ugasis i onda da vidis da bar izdgura do spavanja da ne ide u power save.
 
e smor, pa da izdrzi ceo dan pa mi nije problem. Uzeo sam ga novog za ok cenu 125 eura, i ne mogu sad da ga prodajem a plus njoj je 44 mm dosta veci pa joj smeta.
 
Ja imam taj 42mm, nema teorije da izgura više od jednog dana (pod jednim danom mislim od ujutru do uveče), u zavisnosti od korišćenja u toku dana (da li ima aktivnosti ili ne, dakle šetnja, bajs, itd.), dan završavam sa ~20-30-40% sve zavisi, tako da mora svako veče na punjač i to je to ;) AOD je isključen, puls na 10 min., automatsko osvetljenje, većina notifikacija uključena.

Veći model jednostavno nije opcija, jer bi na mojoj ručici izgledao kao klovnovski sat :ROFLMAO:
 
Nazad
Vrh Dno