Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Kako da saznam u kojoj sam mrwzi trenutno,dual sim s9 plus,znam da odaberem ali kako da proverim u kojoj sam mrezi,zbog rominga pitam

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Pise ti kada spustis zavesicu samo malo. Mozes i connections pa sim card manager.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Можеш пробати ову апликацију, надам се да показује и на dual SIM телефонима. Лепо увек видиш лого мреже и назив кад спустиш панел са обавештењима.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.infonetservice.phono
Kako da saznam u kojoj sam mrwzi trenutno,dual sim s9 plus,znam da odaberem ali kako da proverim u kojoj sam mrezi,zbog rominga pitam

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
921314ce6eb0f4ecd449eb55116b96f4.jpg
225ed27eada163b271a8343b1d4624b5.jpg
6c767e196d3331ff5ff9441b2d380707.jpg


Sent from Galaxy S8
 
Pise ti kada spustis zavesicu samo malo. Mozes i connections pa sim card manager.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Jok,ne pise,u romingu sam trenutno i ne pise na koju su se mrezu nakacile kartice,nigde ne vidim opciju kako da vidim.ovo iznad sto je covek napisao m8 ne zavrsva, ne pise ni tu

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Jok,ne pise,u romingu sam trenutno i ne pise na koju su se mrezu nakacile kartice,nigde ne vidim opciju kako da vidim.ovo iznad sto je covek napisao m8 ne zavrsva, ne pise ni tu

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока

Sim card status u opcijama telefona. About phone/status/sim card status.
 
Da li radi GCam na S9+?
Stize mi sledece nedelje, a navikao sam na portret mod na prednjoj kameri.

Sada imam S8, i od kada sam instalirao GCam nijednom prednju kameru u fabrickoj aplikaciji nisam upalio.
GCam koristim samo za portret mod na prednjoj kameri.
Za obicno slikanje koristim fabricku aplikaciju.


Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
 
Da li radi GCam na S9+?
Stize mi sledece nedelje, a navikao sam na portret mod na prednjoj kameri.

Sada imam S8, i od kada sam instalirao GCam nijednom prednju kameru u fabrickoj aplikaciji nisam upalio.
GCam koristim samo za portret mod na prednjoj kameri.
Za obicno slikanje koristim fabricku aplikaciju.


Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk

Neko reče ovde da GCam nije potrebno stavljati na s9, da je fabrička bolja ili podjednako dobra, ali nisam siguran da li se odnosi na obe kamere ili samo na zadnju. Tako da testiraj kameru svakako pre nego što staviš GCam.
 
To se odnosi na zadnju. Prednja je smesna u odnosu na GCam.

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi. Imam obican S9. Kako ste zadovoljni sa baterijom. Ja sam ga kupio skoro. Locikava mi baterija? Poze neka slika vas SOT itd...

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Jok,ne pise,u romingu sam trenutno i ne pise na koju su se mrezu nakacile kartice,nigde ne vidim opciju kako da vidim.ovo iznad sto je covek napisao m8 ne zavrsva, ne pise ni tu

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
Не пише овде кад спустиш нотификације?
7db9a3e5c55389762b5e92171f4c151a.jpg


Sent from Galaxy S8
 
Pozdrav ljudi. Imam obican S9. Kako ste zadovoljni sa baterijom. Ja sam ga kupio skoro. Locikava mi baterija? Poze neka slika vas SOT itd...

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
Nisam ni ja bio zadovoljan baterijom u pocetku,4h sot-a,ali sada sa ovim zadnjim update-om kao da nije isti telefon..
d01d9546c9b44b89eb759db4f755316d.jpg
 
Nisam ni ja bio zadovoljan baterijom u pocetku,4h sot-a,ali sada sa ovim zadnjim update-om kao da nije isti telefon..
d01d9546c9b44b89eb759db4f755316d.jpg
Pa super. Ja sam juce kupio. Danas mi je prvi dan imam 50% baterije a sot je 1h 20min. Jutros skinut sa punjaca. Nadam se da ce se to stabilizovati. Meni je neki od 1. Jun update...

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
SOT je glupost. Neko koristi fon da povremeno pogleda nesto, odgovori na poruku, a neko ne gasi messenger, wa, viber, fb, instagram, yt. Nekom osvetljenje na 20% nekom na 80%, itd.
 
Šta bi onda ti dao kao najbolju procenu baterije? Slažem se da je malo bzvz pričati o SOT-u, s obzirom na to da svako ima drugačija postavke i koristi ga drugačije.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Pa sigurno sot , Ali pored toga svako bi trebalo da napiše kakvo je korišćenje imao , 4g / wi fi , napolju na max , unutra na min itd itd
 
Opet ne vredi, nekome na 4G/wi-fi "pun signal", nekome jedva. Neko na max osvetljenju npr. ne gasi displej ali slabo koristi a neko na min ali je zavisnik pa se ne skida s mreza i ima manji SOT...

@sarulja91: Ne znam, mozda neki video pa u loop na fix osvetljenju
 
Poslednja izmena:
Ali kako bi ocenio kvalitet, dugotrajnost baterije? Šta uzimaš za merilo?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Najbitnije ti je da ti baterija izdrzi do pred soavanje, da ne moras da ga punis preko dana. Pusto SOT. Nacin koriscenja je kod svakog korisnika drugaciji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je osvetljenje na nekih 60%, sve sinhronizqcije popaljene, lokacija upaljena. Sve drustvene mreze. Full sve popaljeno i radi... na stari s7 2 godina star SOT bio oko 3.5h pa me cudu da ovaj ne moze toliko?

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Pa sad, 50% za 6h i nije bas za pohvalu...
Ali kako bi ocenio kvalitet, dugotrajnost baterije? Šta uzimaš za merilo?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Pa trajanje prilikom moje standardne upotrebe. Ali to mogu da poredim samo s prethodnim/buducim telefonom, ne i sa drugima.
 
Poslednja izmena:
Aj previše... otisao sam u krajnost.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Koju verziju gcam za prednju kameru uzeti? Da li je klasicna instalacija ili ima procedura ubacivanja? Hvala na informaciji

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Ponosni vlasnik od sada S9+.

Prelep telefon

Jedno pitanje. Kako da iskljucim opciju mutne slike kada izlazim iz neke aplikacije. Na pocetnom ekranu,prvo na kratko zamuti sliku,pa je nakon sekunde izostri. Kako to iskljuciti?

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
S9+

Izgleda da sam glup, ali ne mogu da aktiviram opciju (ili je nema) da se na tastaturi sve vreme vide sva naša slova

Probao i hrvatski i bosanski, isto, mora da se drži S da bi se otvorile opcije za Š itd...

Ima li rešenja sem instaliranja druge app za tastaturu?
 
Poslednja izmena:
Instaliraj drugu app za tastaturu ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Neka alternativa,posto fabricka ne prihvata edge lightining kada je ekran iskljucen za messenger aplikaciju?

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno