Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Nigde nisam naleteo na takav problem, aplikacija ili radi ili ne radi, a da sve ostalo radi sem portrait moda to mi nije jasno...najvise mi treba gcam upravo zbog pm.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ne treba root, meni sve radi ok, jeste li skinuli sa linka koji sam postavio. Prethodno je obavezno da deinstalirate prethodne verzije. I prilikom prvog startovanja idete u podesavanja i ukljucite hdr. Ako opet zeza ponovo unistal pa instal, prvo startovanje zna da zeza, posle sve radi ok.
 
Poslednja izmena:
Skinuo sa linka, nisam ni imao instaliranu neku verziju jer nisu radile, koju tacno opciju trebam aktivirati? Nema nigde hdr+ enable/disable...? Koliko vidim na pocetnom ekranu ukljucen je HDR+
c18dd1482dd5d432d5f980c5e6b5ef3a.jpg
6e58c5e46789e8ecc1371f3ad74cb26c.jpg
 
Poslednja izmena:
Live hdr front to stikliraj.
Ako nece, prinudno zaustavi program pa probaj opet.
 
Radi [emoji106] hvala, prethodne verzije nisu bile ovakve, meni nije bio u gornjem levom uglu nego skrolovanjem levo desno se birao mod...hvala jos jednom Bojan84 [emoji3]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nema na cemu, portret mode u gcam je jos uvek za klasu bolji nego na stock kameri.
 
Mali update nakon kukanja na lag u fokusu zadnje kamere. Preko odina sam instalirao poslednji SEE firmware za s9+ koji mu je imao i fabrički i bez i jedne aplikacije testirao kameru. Imala je isti problem. Danas sam iz očaja skinuo DBT,flesnuo preko odina i lava više nema ili je brzina focusa 80% bolja. Ne znam u čemu je razlika ali mozda nekom pomogne.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Mali update nakon kukanja na lag u fokusu zadnje kamere. Preko odina sam instalirao poslednji SEE firmware za s9+ koji mu je imao i fabrički i bez i jedne aplikacije testirao kameru. Imala je isti problem. Danas sam iz očaja skinuo DBT,flesnuo preko odina i lava više nema ili je brzina focusa 80% bolja. Ne znam u čemu je razlika ali mozda nekom pomogne.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Ipak ništa. Bio je placebo. Kamera je 99% falična tako da ne gine mu servis.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Javi šta su rekli/uradili na servisu, i posle servisa, da li je imalo smisla to što su uradili.
U međuvremenu, stigao novi security patch koji sadrži jedno veliko ništa u celih 100mb.
 
Stigao i novembarski updejt :)

u pitanju je G965FXXS7CSJ3.
 
Poslednja izmena:
Javi šta su rekli/uradili na servisu, i posle servisa, da li je imalo smisla to što su uradili.
U međuvremenu, stigao novi security patch koji sadrži jedno veliko ništa u celih 100mb.
Naravno...ali ako zveknem 10k a bude isto, tačno ću ga polupati :)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
:sceptic:
Ja rekoh u garanciji, pa te ne košta ništa...
Ne znam je li uopšte vredno za 10k "isprobavanje" servisa? Ne samo telefon nego bar jednu radnju da im polupaš posle :d
 
:sceptic:
Ja rekoh u garanciji, pa te ne košta ništa...
Ne znam je li uopšte vredno za 10k "isprobavanje" servisa? Ne samo telefon nego bar jednu radnju da im polupaš posle :d
Kapiram da mora biti ok. Vidim na Yt gomilu ljudi s istim problemom a čitao sam online da su rešili tako, a nisam u garanciji jer je od preprodavca a i istekla je godina.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ne bi trebalo da je 10k modul kamere. Mislim da je koja hiljada.
 
Toliko su mi rekli u Promobi

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
A da, plus je model, pa zato. Za obican S9 je jeftinija.

Taman ono sto si platio manje kad si uzeo bez garancije imas tu razliku u novcu.
 
Gde košta 20e?
 
A zameniš ga kako?
Otvoriš i zalepiš telefon da bude opet vodootporan kako?
Ajde nas prosvetli da uštedimo svi i nemamo više problem sa kamerom...
I živo prase košta 300 a pečenje 1000 :d
 
A zameniš ga kako?
Otvoriš i zalepiš telefon da bude opet vodootporan kako?
Ajde nas prosvetli da uštedimo svi i nemamo više problem sa kamerom...
I živo prase košta 300 a pečenje 1000 :d
Poredjenje ti je cista desetka. :d
(ozbiljno, nije sarkazam)
Ko nema adekvatnu opremu i cvrste zivce, bolje da se ne bakce zamenom. Bolje je platiti servis (makar dobar neovlasceni - jeftiniji), nego nesto zeznuti. Covek bez iskustva cesto ni foliju na ekran ne zalepi dobro iz prve.
 
A zameniš ga kako?
Otvoriš i zalepiš telefon da bude opet vodootporan kako?
Ajde nas prosvetli da uštedimo svi i nemamo više problem sa kamerom...
I živo prase košta 300 a pečenje 1000 :d

Ja samo kazem da deru...ne kazem da trebas sam da ga zamenis :) ne znam sto svi odma skacete....ako to otvaranje i zatvaranje i ruke i lepak taj kosta 7k onda okej :) meni su trazili na n4 da zamene port za punjenje 30e, uzeo na kp za 500din+postarina i sam zamenio,al ajde ipak je rec o necemu drugome...poenta je bila da to previse naplacuju
 
Inace svaki korisnik dnevno umoci telefon 2 puta u vodu, jednom ujutru i jednom pred spavanje... jer vodootporan je, pa mora da ga kupa...
[emoji1][emoji1]
70e za zamenu kamere je ripp off...
Ne moze neki priuceni serviser da naplacuje svoj sat vise od programera, to je ludost.
Ali dobro, za neke korisnike i treba da postoje takvi servisi...
Nekim ljudima treba obrati te novce, jer ocigledo da nemaju predstavu koliko sta vredi... samim tim, novac u njihovim rukama je u pogresnim rukama
:D




Sent from my SM-G960U using Tapatalk
 
Inace svaki korisnik dnevno umoci telefon 2 puta u vodu, jednom ujutru i jednom pred spavanje... jer vodootporan je, pa mora da ga kupa...
[emoji1][emoji1]
70e za zamenu kamere je ripp off...
Ne moze neki priuceni serviser da naplacuje svoj sat vise od programera, to je ludost.
Ali dobro, za neke korisnike i treba da postoje takvi servisi...
Nekim ljudima treba obrati te novce, jer ocigledo da nemaju predstavu koliko sta vredi... samim tim, novac u njihovim rukama je u pogresnim rukama
:D




Sent from my SM-G960U using Tapatalk
Znam ja jako dobro sta koliko vredi i 10k za tu uslugu je prebezobrazno. Pitanje je da li imam izbora i ko je kompetentan da to rasklopi i zameni bez oštećenja.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Bilo koji serviser sa heatgunom bi to morao da zameni za 20ak minuta...



Sent from my SM-G960U using Tapatalk
 
^Bilo koji serviser ga moze ogrebati, a posle na IP68 zaboraviti... Licno bih isao u neovlasceni posto S9 vise nije toliko vredan/skup, ali ne bih bas kod bilo kojeg. :)
 
Inace svaki korisnik dnevno umoci telefon 2 puta u vodu, jednom ujutru i jednom pred spavanje... jer vodootporan je, pa mora da ga kupa...
[emoji1][emoji1]
70e za zamenu kamere je ripp off...
Ne moze neki priuceni serviser da naplacuje svoj sat vise od programera, to je ludost.
Ali dobro, za neke korisnike i treba da postoje takvi servisi...
Nekim ljudima treba obrati te novce, jer ocigledo da nemaju predstavu koliko sta vredi... samim tim, novac u njihovim rukama je u pogresnim rukama
:D
Mislim da si odvec bezobrazan i bez ikakvog osnova drčan.
Lako ti je mudrijaš biti i tuđe raspoređivati, a da li si se zapitao šta bi bilo kad bi tebi neko s k e nj a o telefon u bilo kakvom servisu i jos da to platis 40-50e umesto ovih 85e...
Kako bi bilo da tebi neko na muku sedne i jos ti se natovati na grbacu rugajuci ti se na takav nacin na koji ti se obracas svim ljudima sto placaju popravku u boljem servisu za telefone?
Bi li tebi bilo smesno i drago kad bi tebe neko p o d j e b a v a o jer placas previse jer zelis da se ipak valjano popravka odradi sa pravim delovima i opremom...
Kad ti se ukaze prilika, ti odnesi svoj telefon ako hoces i kod obucara, imaju i oni lepka, nece biti problem da ti dobro namazu telefon sa svih strana jakim i postojanim lepkom na vodu...

Znam ja jako dobro sta koliko vredi i 10k za tu uslugu je prebezobrazno. Pitanje je da li imam izbora i ko je kompetentan da to rasklopi i zameni bez oštećenja.

Upravo.
 
Nazad
Vrh Dno