Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Da li si rešio problem? Pošto i ja imam isti problem od juče.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
Zamenio karticu novom u Mts-u, nisam za sada imao problema.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Koja vam je brzina u vipu ?
Imam oko 20mb/s i oko 4mb/s, u Nisu.
Da li postoji neko ogranicenje jer je prepaid broj, ili americka verzija nema taj band ?

Sent from my SM-G960U using Tapatalk
 
NS centar. Exy verzija, fon uzet u vipu.
6e2ab5aa1794c39f53e1712308d8b3ec.jpg


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Jedno pitanje drugari. Desava mi se cesto da kad kliknem na ikonicu mobile data nema mobilnog interneta... sve dok ne restartujem telefon ili ne ukljucim flight mode i iskljucim ga, tad proradi odmah... sta bi moglo biti? Na oreu sam.
 
Kad sa nekim pricam cujem sebe u slisalicu pocelo od pre par dana s9+ na zadnjem aprilskom update-u, pretpostavljam da je do mts-a ili mozda nije?
 
Dešava mi se ponekada kada me neko zove a u nekoj app sam, da se zvuk u slušalici pojača do kraja, i ako ga smanjujem, telefon ne reaguje na smanjivanje. Prekinem poziv i sve ok bude posle toga. Imao neko sličan problem?
 
Da li postoje neke aplikacije pomoću kojih može da se vidi otprilike koliko je star/korišćen S9?
 
Phone Info, idi na opciju Refabrikovanja (taman proveriš i to) i vidi koliko je puta povezan punjač (uzmi to za neku orjentaciju, S9+ bi punio jednom dnevno a i vidiš šta da očekuješ od baterije).
 
Ali mislim da mora biti rutovan telefon, da bih vidio to.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Da li neko koristi S9+ sa dve sim kartice?
Da li baterija izgura ceo dan?
Npr., oko dva sata razgovora, 50/50 wifi/4G, dobar signal, bez igrica, bez fb.

Sent from my EML-L09 using Tapatalk
 
Može li neka preporuka za sajt na kom mogu otključati moj Samsung S9 - zaključan na Telenor?

SM-G960F model je u pitanju
 
Poslednja izmena:
Jel dobio neko majsku zakrpu? Ja na aprilskoj jos.
 
Ja na aprilskoj.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Ja upravo dobih, evo šta donosi
4abd0871283c8286449ccb19f64e1d08.jpg


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Meni stoji prvi Mart.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Nadam se da će ovaj majski nešto da popravi, kamera na aprilskom je skandalozna! I to što je radilo nekada više ne radi, fokus u uslovima koji nisu sunčan dan i dnevno svetlo sramotni za flegšip star manje od godinu dana, spustili su ga na nivo telefona iz 2016te, gade mi se sopstvene slike zadnjih mesec dana.
 
^Izgleda da te teraju da kupis S10. :d Ja sam ostao na decembarskom/januarskom Pie, pa ne znam kako izgledaju slike na aprilskom...
 
Nadam se da će ovaj majski nešto da popravi, kamera na aprilskom je skandalozna! I to što je radilo nekada više ne radi, fokus u uslovima koji nisu sunčan dan i dnevno svetlo sramotni za flegšip star manje od godinu dana, spustili su ga na nivo telefona iz 2016te, gade mi se sopstvene slike zadnjih mesec dana.
Posle aprilskog čekam fokus po 10+ sekundi nekad.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
^Izgleda da te teraju da kupis S10. :d Ja sam ostao na decembarskom/januarskom Pie, pa ne znam kako izgledaju slike na aprilskom...

One iz noćnih i "kućnih" uslova u večernjim satima prosto ne liče ni na šta. U najboljem slučaju izgledaju za nijansu bolje od fotografija koje je pravila još uvek omiljena Samsung Spica iz 2009... eto... toliko mi je muka od slika deset godina kasnije.
 
One iz noćnih i "kućnih" uslova u večernjim satima prosto ne liče ni na šta. U najboljem slučaju izgledaju za nijansu bolje od fotografija koje je pravila još uvek omiljena Samsung Spica iz 2009... eto... toliko mi je muka od slika deset godina kasnije.

Zato je moj sledeci tel verovatno Pixel, osim ako N10 bude nesto bas novo. :) S9+ ostavljam na novogodisnjem Pie do tada.
 
One iz noćnih i "kućnih" uslova u večernjim satima prosto ne liče ni na šta. U najboljem slučaju izgledaju za nijansu bolje od fotografija koje je pravila još uvek omiljena Samsung Spica iz 2009... eto... toliko mi je muka od slika deset godina kasnije.

Ja guglam vec ko zna koliko, jer mislim da imam falicnu kameru, izgleda da je do updejta. Znaci snimci u nocnim uslovima, imam utisak kao da je onaj digitalni zum, sum, zrnasto, nikakvo. A znam kakvi su bili snimci kad sam kupio, mnogo bolji.
 
Nazad
Vrh Dno