Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Sta gubim ako obrisem podatke Vibera?
f4d0c9916b1a60039acbcc6617d09e2c.jpg


Sent from my Samsung Galaxy S9+ using Tapatalk
Pa gubis sve podatke, odnosno konverzacije i sacuvane slike i snimke sa Vibera.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ispravka, evo sad sam bas testirao, mrda se kad probas gore - dole. Levo desno se ne pomera :) U svakom slucaju sve je to ok, nije habanje u pitanju.
 
Ma naravno da je sve ok,da je kruto i da zapnes malo odvalio bi ga unutra... sve je to normalno

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Jel ovo originalni punjac od s9?
e03ac73132d089faceae4817960e84ff.jpg
8e220409202ec9495a1c88fa3bb34f9d.jpg


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Sta znam,meni vise vuce na braonkastu nego na srebrnu.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Pa to je onda to,hvala.Nekako mi kabl tanak pa zato pitam.A i zbog baterije,rekoh mozda nije punjac original,nemogu dan da sastavim[emoji23]

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
To je identičan punjač kao moj, što sam dobio uz telefon.
Kupio sam još jedan u Samsungu za posao, nisu imali crni, dobio sam beli.
Ali brojke su iste
 
Pa to je onda to,hvala.Nekako mi kabl tanak pa zato pitam.A i zbog baterije,rekoh mozda nije punjac original,nemogu dan da sastavim[emoji23]

Tanak je originalni kabl, klinac već precvikao jedan :D
 
ONE UI UPDATE IS NOW ROLLING OUT IN THESE COUNTRIES: [UPDATED ON DECEMBER 12, 2019]
Germany
UAE
Italy
Switzerland
Netherlands
Nepal
Turkey
Poland
Kuwait
Bangladesh
France
Spain
Vietnam
Hungry
Israel
Malaysia
 
Poslednja izmena od urednika:
Može li neko od vas koji ste stavili Pie da proveri ima li opciju za UHD video snimanje? Ne znam da li sam ja jedini kome je ta opcija nestala ili nešto grešim? Običan S9 je u pitanju, mada ne bi trebalo da ima veze.
 
Poslednja izmena:
4k i 4k 60fps su tu, S9+.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Može li neko od vas koji ste stavili Pie da proveri ima li opciju za UHD video snimanje? Ne znam da li sam ja jedini kome je ta opcija nestala ili nešto grešim? Običan S9 je u pitanju, mada ne bi trebalo da ima veze.
Neko ti pojeo malo pite... bitno da je vece parce ostalo :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Tapni na tu rezoluciju i otvoriće se meni sa ostalim (skandalozno su to izveli al *mjau**mjau**mjau*...)

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ima u VIP-u u Uscu Samsungova original folija, pakovanje od 2 kom folije za S9 i S9+ za 900 din. bila je pre cena 1200 din, uzeo danas.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Ja uzeo u Gigatronu, 1200din, dobra je folija, lepo zakrivljena, samo sto ja prvu nisam bas najbolje zalepio.
Inace 1000 puta bolje od ovih no noname, za ove pare 2 komada, odlicno.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Ima li i za druge modele možda? Da se prošetam danas...
 
Dal je realno da baterija ovoliko skvikne il ovaj phone info nije tacan?
84ba69af84cff3c34b1d7de6b5416810.jpg


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
I meni piše na toj aplikaciji da je baterija toliko skviknula, tako da se opusti...
 
Cini mi se da je bilo price da je fabricki Samsung podesio punjenje do 3200mah (od 3500mah koji su na raspolaganju) i da bi trebalo da "osposobe" full kapacitet kasnijim apdatejtom...
 
Nazad
Vrh Dno