Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Ja pustim svaki update čim stigne i nema nikakvih problema. Odradim samo disable aplikacija koje ne koristim, nisam ni package disabler koristio. Odličan je softver na s9. Dosta je napredovao samsung. Više je hw napredovao ali su i oni sigurno radili dosta na sw. Više mi odgovara samsung ui nego emui ili miui. Odličan telefon u svakom pogledu, kompletan paket.
 
Ma dok god izlaze novi androidi, lepo rade. Poslednji ga osakati, da bi se kupio drugi, i onda wow efekat "kako leti, kako brzo radi"
 
Da li neko ima iskustva sa ovim poklonima Samsunga od ranije,
Da li imamo garanciju i na poklon, u ovom slučaju Gear S3?
U Delti zaposleni kažu da bi "trebalo da ima", ali ne znaju kako se ostvaruje, u call centru nemaju pojma.
 
E ovo i mene zanima, juce mi stigao email gde potvrdjuju ispravnost podataka

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Da li neko ima iskustva sa ovim poklonima Samsunga od ranije,
Da li imamo garanciju i na poklon, u ovom slučaju Gear S3?
U Delti zaposleni kažu da bi "trebalo da ima", ali ne znaju kako se ostvaruje, u call centru nemaju pojma.
Moguce da se kod takvih stvari ostvaruje preko serijskog broja i da bi kad pogledas samo vlasnik mogao da reklamira, naravno da ovlasceni servis preko tog broja vidi da li je legalan i da li je iz poklon akcije i u zavisnosti od njihove dobre volje ako neko drugi donese na reklamaciju da li ce prihvatiti ili ce traziti da vlasnik ugovora donese. Neka pretpostavka a kao sto znamo pretpostavka je majka svih zajeba.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Tako su i meni rekli kada sam zvala Promobi,
"trebalo bi" je bila fraza koja je dominirala razgovorom.
I da je najbolje da se zove Samsunov call centar, što sam odmah i uradila i nakon par sati čekanja na operatera dobila sam informaciju da oni ne znaju ništa o tome. Hrvatski operater je bio u pitanju. Na mejlove ne odgovaraju osim da se zahvaljuju na kontaktu i da će se javiti sa više informacija što se nikada nije desilo.
Logikom stvari po serijskom broju i ugovoru/fiskalnom morali bi da vide poreklo poklona/sata u ovom slučaju pa ostaje da se nada dobroj volji u eventualnoj situaciji reklamacije.
Ako dobijem slučajno opširniji odgovor na mejl javljam.
 
Iz kine da ga salju do sad bi stigao. Teski prevaranti.

Bukvalno ovo, 18ti dan danas od kako su mi potvrdili da su podaci ispravni......smejurija od firme im raid promociju, juce posaljem mail da pitam sta se desava odgovaraju mi u 5 do 6 a rade do 6, da im HITNO posaljem svoj br telefona da bi mi poslali sat, a ja im u tom predhonom emailu ostavio kontakt telefon za slucaj da rese da mi se jave......SMEJURIJA!!!!!!!!!! Naravno nema nikog evo ceo dan da se javi, ocekivano
 
Izgleda da je kako ko ima srece, a posto generalno ja nemem bicu u situaciji kao ti verovatno
Vidim neki su dobijali satove brzo u roku od par dana, neko posle 10ak dana a neko ceka i te pune 3 nedelje, meni su mail potvrde poslali sedmi radni dan. Ne vidim poentu cekanja zadnjeg dana roka za odgovor koji je pritom automatski. Neozbiljni su mnogo i ne svidja mi se politika ta prema potrosacima. Obezbedi ti satove na svim prodajnim mestima onoliko koliko ima s9/s9+ telefona, ispostuj musterije i daj odma poklon. Tako se radi a ne maltretiranje ovo, mogu da zamislim samo koliko starijih osoba koje ti pokloni ne zanimaju niti su znali da su dobili a uzeli su telefon, da ja nisam pitao u telenoru ne bi mi oni ni rekli, doduse ja sam mlad pa uvek pratim sva desavanja ali eto primer, da je keva sama otisla ne bi joj palo napamet da se registruje ni za osiguranje ekrana niti da popuni za sat...
Kako ide kod huawei? Na licu mesta sa telefonon idu i pokloni ili isto mucenje?


Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Ljudi, strpite se. pise u pravilima, 15 radnih dana, sto je ravno 3 nedelje. Stici ce u tom roku, sigurno. A sto se tice garancije, ni jedan do sada nije imao overemu garanciju. Sve moraju da se dodatno overe, da li kod provajdera, ili u Samsungu, to ne znam, ali da je dosao sa garancijom, nije jos ni jedan. Drugar otkupljuje te satove, zato i znam za garanciju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma ja cu se strpiti, samo razmisljam o njihovoj politici
Sledece godine se vracam na iphone 99% sa XS modelom, ili cim odvojim pare za to
Mnogo volim Samsung ali me jako nerviraju, stalno im se vracam ali ne vredi. Ne menjaju politiku pa da im pobegnu sve musterije

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Tako smo i mi kukali kao ranjenici za poklone, 3 nedelje smo cekali a imali utisak kao da cekamo 3 meseca, zvali, slali mailove....spominjali uzu i siru familiju, i samo jedne nedelje krenuli postovi na forumu, stigao, stigao, stigao paket.....bukvalno svima u jednoj nedelji i posle zaboravis to cekanje. [emoji3]

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Ma znam bice tako i kod mene posle kuknjave ali u ovim trenucima se nerviram, i ne vidim poentu da u telenoru nemaju sat da ti odma daju ili da uz racun podignes naprimer u samsungu jer jelte dolazis sa dokazom i na licu mesta isproveravaju sve. Pa nek se firma unitar sebe krpi kako znaju.. ne trebaju musterije da cekaju 4 nedelje..

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Problem je što ljudima gori za pare, žuri im se da sat što pre stave na oglas i uzmu tih 170- 180 evrića koje im samsung poklanja.... Srpska posla....

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Ne nego hocu da ga nosim ako aludiras na mene, iako ces sad odgovoriti da je odgovor bio generalno. Batali mene iz te price. Ne kazem da nema takvih ali ovo me je uvredilo jer sam ja postovao.
Ako neko kupuje s i note serije flagsipove (izmedju ostalog i ja) kao sto dosta ljudi ovde radi koji su prisutni na forumu. Sigurnk ne gori bas toliko za 150e kao sto kazes a sve i da gori ne mozes da pises i aludiras na ljude a da nemas pojma kome pises..
Sram te bilo. Zbog takvih ljudi na forumu ljudi i ne dolaze

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
I u Srbiji, i u Nemačkoj, i u USA nije malo da ti neko pokloni nešto vredno skoro 200e...
Dal će da koriste ljudi, ili prodaju, nije bitno.
Mislim da bi Amerikanci digli daleko veću frku nego mi
 
Upravo, ja se radujem tom poklonu i izvinjavam se na predhodnom komentaru ali me je malo iznervirao.. sve ok, iskljucujem se ovde pa javljam kad stigne satic!

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Ja ne razumem, piše 15 dana da je rok, ti (tj vas par koji ste pisali) znaš gde živiš (Srbija; uvek veća verovatnoća da ćeš dobiti pred kraj pomenutog roka nego na početku) i sad se nerviraš što posle 5 dana nisi dobio sat i prozivaš samsung i ljude kojima je dosadilo da u temi čitaju kako kukate konstantno umesto da sačekate da prođe navedeni rok pa onda drvlje i kamenje, vraćanje na ios, uzimanje advokata i borba za svoja prava!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ja kupio u decembru... Čisto da se ne nerviram [emoji41]

NOTE 9
 
Imao si i ti svojih momenata sa supportom [emoji23] ...gde si deki kućo stara, nema te 100god! Jel mate novi u razmatranju? [emoji56]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Imao si i ti svojih momenata sa supportom [emoji23] ...gde si deki kućo stara, nema te 100god! Jel mate novi u razmatranju? [emoji56]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Ma pusti gov... Sve me nekako mrzi da uopšte počnem neku priču za sat.. Da ga nemam sigurno bi bilo malo dosađivanja. Uzeo bih Mate majke mi samo da nema ono sr...nazad od kamera - odvratno je. Notch da ne pominjem. Iskreno malo mi dosadio ovaj zakrivljen ekran. Ti?

NOTE 9
 
Poslednja izmena:
@dejan1001 Uvatile me bubice kako sam se igrao u nemačkoj sa novom mate serijom ali mi je s9+ i dalje savršen telefon...samo da je duos i sa 128 ili 256gb ne bi ga menjao još duže vremena; čak i ovaj razmišljam da zalepim superlepkom za ruku da se osiguram i ne napravim neku ishitrenu glupost (vuče me i note 9 iako unapred znam da će ogroman da mi bude...posebno sa tough armorom) [emoji23]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
@dejan1001 Uvatile me bubice kako sam se igrao u nemačkoj sa novom mate serijom ali mi je s9+ i dalje savršen telefon...samo da je duos i sa 128 ili 256gb ne bi ga menjao još duže vremena; čak i ovaj razmišljam da zalepim superlepkom za ruku da se osiguram i ne napravim neku ishitrenu glupost (vuče me i note 9 iako unapred znam da će ogroman da mi bude...posebno sa tough armorom) [emoji23]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Javim ti ako ovaj krene na doboš.[emoji6] Mada nemam pojma šta bih uzeo

NOTE 9
 
Nokia 105 da se odmorimo od svega... :D
 
Koliko Vam u proseku traje baterija pri normalnom korišćenju (sve sem igara). Meni su se, posle 2 nedelje korišćenja, slegli utisci oko S9+.

Baterija, meni najvažnija, odlična. Ja izvučem 2 dana korišćenja. SOT bude oko 4 časa. Čak sam za vikend uspeo da izvučem 52 časa (SOT 3:57) i bio je na 10%. Doduše, s obzirom na vikend, bio sam stalno pri wifi-u.

Kamera isto odlična. Najbitnije da pri lošem osvetljenju daje fenomenalne slike. Dodatno Live Focus koji je isto odličan u nekim situacijama.

Inače, mnogo mi je velik uređaj i ne mogu ga u nekim situacijama koristiti sa jednom rukom. Uzeo sam monster 360 stepeni foliju i neku Nilkin ultra thin futrolu koja očito nije baš najsrećnije rešenje. Jeste da fon deluje tek za nijansu veće, ali je silikon klizav.

Ja sam čak hteo da uzmem običan S9 ali ga nije bilo na stanju u MTS kad sam potpisivao ugovor. Sad razmišljam da menjam sa nekim moj za običan. Jesu li razlike u performansama, kameri i bateriji baš prevelike?
 
Poslednja izmena:
Ukratko, u perfomansama ne, multitasking je bolji na vecem zbog vise rama, kamera ne, sem sto + verzija ima 2x opticki, baterija je bolja za nekih 10 - 15%
 
Ja sam bila skeptična prema S9 u pogledu baterije jer mu kao glavnu manu po rivjuima navode baš to, da je mogla biti bolja. Ja konstantno izvlačim 6h SOT što je za mene i više nego odlično, na Note 4 sam pevala kad' prebacim 4h. Sve što ne koristim mi je na Disable, nemam ni Package disabler, čak poprilično igram i Slither.io kad' god nađem vremena za relaksaciju od posla :d
Nešto mi je bilo žao što nisam uzela + ali vidim da nema puno potrebe, a promena u veličini telefona je ogroman plus, uživam koristeći ga.
 
Ja ne razumem, piše 15 dana da je rok, ti (tj vas par koji ste pisali) znaš gde živiš (Srbija; uvek veća verovatnoća da ćeš dobiti pred kraj pomenutog roka nego na početku) i sad se nerviraš što posle 5 dana nisi dobio sat i prozivaš samsung i ljude kojima je dosadilo da u temi čitaju kako kukate konstantno umesto da sačekate da prođe navedeni rok pa onda drvlje i kamenje, vraćanje na ios, uzimanje advokata i borba za svoja prava!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Bravo, prvo u centar. Zamisli da sm ovoliko kukao kad sam čekao kutiju sa wireless punjacem i otalim drangulijm.Dobili smo svi tu kutiju, dobicete i Vi svi sat.Aman.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Ja recimo nisam kukao ali mi se ne sviđa cela priča. Primera, ja sam uzeo u TC Ušće fon pri potpisu ugovora za box. Na 10 metara je Samsungova radnja. Šta je problem da odem lično i da se sve provere tamo i da dobijem sat. Ovako sam se cimao da se registrujem preko neta za promociju. Pa su me 7 dana (radnih) kasnije obavestili da treba da pošaljem čitkiju sliku ugovora. Znači 7 dana im trebalo. To sam uradio. Pa su me obavestili da pošaljem i drugu stranu (a na registracijonom sajtu ne mogu 2 strane da se pošalju odnosno 2 fajla). I to sam uradio. Znači ja sam pristupio promociji 19.10. a još nisam siguran u dobijanje sata. I ako mi potvrde, čekaću još 15 radnih dana (3 nedelje). Pa da li je to normalno. Vrlo loša reklama za Samsung. Pitam se kakva je situacija sa Mate 20 Pro i Huawei satom?
 
Nazad
Vrh Dno