Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Izgleda da MTS ne nudi ništa gratis od propratne opreme u preorderu...postavio sam pitanje putem chat podrške šta je poklon koji daju i koji spominju a oni mi odgovorili da je poklon besplatna prepaid SIM kartica :wall:
Ako se dobro sećam, prošle godine su davali VR za S7...
 
Evo cisto da znate zbog cega u preorderu nema poklona: na svetskom nivou je napravljena anketa, gde su kupci u cini mi se 85% slucajeva rekli da bi mnogo vise cenili kada bi dobili telefon nedelju dana ranije i time imali ekskluzivnost, nego da dobiju neki poklon u vidu dodatne opreme koju mozda nece ni koristiti. Mozda to nama srbendama nije jasno jer se ovde gledaju samo pokloni i njihova vrednost, ali to preko nije tako, pa je benefit preordera ustvari 8 dana ranije isporucen uredjaj.
 
Uhh što je obrazloženje...

8b43606dc46152ca0cea992954aaf143.jpg


Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Evo cisto da znate zbog cega u preorderu nema poklona: na svetskom nivou je napravljena anketa, gde su kupci u cini mi se 85% slucajeva rekli da bi mnogo vise cenili kada bi dobili telefon nedelju dana ranije i time imali ekskluzivnost, nego da dobiju neki poklon u vidu dodatne opreme koju mozda nece ni koristiti. Mozda to nama srbendama nije jasno jer se ovde gledaju samo pokloni i njihova vrednost, ali to preko nije tako, pa je benefit preordera ustvari 8 dana ranije isporucen uredjaj.
Gomila gluposti. Mi smo krivi što bismo "poklone" od 100-200e, a oni su moralne gromade jer žele telefon ranije da ga pokazuju po kafićima. Kada staviš "+poklon" uz telefon od skoro hiljadu evra, ljudi sigurno očekuju nešto vrednije od sim kartice ili SEDAM DANA RANIJE ISPORUKE. Od sličnih tebi mi je muka. Sve sa zapada je dobro, mi smo g*vna.
 
Poslednja izmena:
Kako ste nezahvalni ,pa bitnije je da ga imaš 7 dana ranije na astalu u Strahinjića nego do dobiješ neki tamo poklon od 100e.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nikog ne branim ali realno koliko od vas npr koristi Gear VR?
I koliko vas razmišlja tako da kad bi ga imali dali bi dobili više para prilikom prodaje telefona?
Ljude u uređenim državama zabole za dodatke jer mogu da ih kupe kad hoće - jednostavno žele što pre telefon
S7 EDGE
 
Poslednja izmena:
Koristio ili ne, ako je bilo rečeno da će ići VR ili bežični punjač ili šta već, onda treba tako da bude a ne da se pravda nekom šatro anketom. Uzmeš i prodaš VR i telefon odmah izađe jeftiniji. Malo li je kod nas sve i da je 100e? Ne znam šta je trebalo da bude poklon i koja je cena, ali ovo pilićarenje od strane Samsunga i slepo pravdanje naših botova, stvarno ne razumem. Kad su botovi, neka ih šišaju. 1500e!
 
Koristio ili ne, ako je bilo rečeno da će ići VR ili bežični punjač ili šta već, onda treba tako da bude a ne da se pravda nekom šatro anketom. Uzmeš i prodaš VR i telefon odmah izađe jeftiniji. Malo li je kod nas sve i da je 100e? Ne znam šta je trebalo da bude poklon i koja je cena, ali ovo pilićarenje od strane Samsunga i slepo pravdanje naših botova, stvarno ne razumem. Kad su botovi, neka ih šišaju. 1500e!
Slažem se - ako su rekli treba da ispoštuju i da 100 e kod nas nije malo ali ko da 900e za telefon zabole ga za još 100
Sve je otišlo u Honduras [emoji1]
S7 EDGE
 
Poslednja izmena:
Mozda nije bitno onom ko kupi za kes,a koji je procenat takvih? Ko kupuje kod operatera,to su dve mesecne rate,malo li je?
 
Da, ima i toga. Ali kažem, više opravdavam ovo razmišljanje "hoću da povratim deo cene prodajom poklona" ili neko ko bi čak i koristio to, nego kao "dobijam telefon 7 dana ranije i na neki način plaćam to 100e ili koliko već vredi poklon". Em ne verujem da je istinita anketa, a drugo takvo moronsko razmišljanje ne mogu da razumem. Možda negde Apple fanovi što čekaju u redovima, ali čak i za njih bi ovo bilo previše.
 
Meni ne moraju da daju VR, ali recimo 100-200€ da mi daju na poklon ne bih se bunio :D
Šalu na stranu, bilo bi kul i kada bi davali neke popuste na pretplatu, program zamene i sl. To isto ima prođu kod naroda, možda i više nego neki poklon tipa VR i sl. Eno kako u USA, kupiš telefon, plaćaš mesečne rate, sledeće godine samo nastaviš da plaćaš i uzmeš novi model. Meni to super zvuči, praktično rentiraš tj iznajmljuješ telefon od njih i to te mesečno košta 20-30-50€, pa ko šta voli.
 
Nikoga ja ovde ne pravdam, niti sam bot, samo vam prenosim ono sto sam cuo, jer smo pitali "nadlezne" zbog cega ovaj put nema poklona.
 
Samsung Galaxy S8

Pa da si samo preneo,bas i nisi [emoji16] Cim spominjes poklone i "Srbende" u onakvom kontekstu,jasno je da si pristrasan i imas neku potrebu da opravdas izostanak tih poklona ili cega vec...
 
Poslednja izmena:
Meni se generalno plače kada sam video šta daju u civilizovanom svetu za 99$ doplate dok traje preorder - komplet VR set, dodatne velike AKG slušalice i Samsung EVO+ MicroSD 256GB - navodno ceo paket vredi čak 530$.

PhoneArena - S8/S8+ preorder info

Probao sam VR par puta i pitanje koliko bih ga koristio - zavisi od dostupnog sadržaja itd. ali ako su ga davali prošle godine mogli su i sada. Sećam se i neke garancije na sve i svašta za vreme trajanja ugovora ali je to bilo možda za S6...
Lično, ne smatram sebe bahatim/razmaženim kupcem koji hoće skup poklon uz telefon od 800+ evra...možda grešim, možda ne ali svakako bi trebalo nekako da se stimulišu domaći kupci ako im je stalo do što većeg broja porudžbina. Svakako ne sa besplatnom prepaid sim-karticom :d naročito kada vidim ovu gornju preorder ponudu za Zapadnjake i Istočnjake a za koje neko reče ovde da ih zabole za poklone i dodatke...što onda nude ovakvu ponudu, pitam se baš :wave:



A kod nas me ne bi čudilo da nam izvade i AKG in-ear headset i ubace običan samsungov headset u pakovanje - čuo sam, doduše neproverenu informaciju, da su tako radili svi domaći operateri 2011-te za HTC i neke od čuvenih beats audio slušalica.
 
VR, slušalice - sve to nebitno ...
Nego DEX 150€ [emoji3]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
U Srbiji samo mogu da budu još veće cene ...

samsung-galaxy-s8-new-wireless-charger.png


Bežični puni na samo 2 ampera, a battery pack 5100 mAh što je bzvz

Samsung-Galaxy-S8-S8-Plus-Zubehoer-1490402952-0-0.jpg


Samsung-Galaxy-S8-S8-Plus-2-Piece-Cover-1490464118-0-0.jpg

Ova kriminalna maska iz 2 dela 20€ [emoji23]

Svi dodaci sa cenama u Nemačkoj:

Samsung Clear View Standing Cover - 59,99€
Samsung LED View Cover - 59,99€
Samsung Keyboard Cover - 59,99€
Samsung Alcantara Cover - 44,99€
Samsung Silicone Cover - 29,99€
Samsung Clear Cover - 19,99€
Samsung 2-Pieces Cover - 19,99€
Samsung Screen Protector - 12,99€
Samsung Wireless Charger Convertible - 79,99€
Samsung DeX Station - 149,99€
Samsung Battery Pack (Fast Charging) - 69,99€

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Joj, koji su kriminal te dvobojno/dvodelne maske. Za uzrast od 12-14 godina :wall:


Po ovim cenama mislim da se više isplate npr. Spigen oklopi i futrole

spigen1.PNG
spigen2.PNG
spigen3.PNG

Ne znam da li kod nas imaju negde da se kupe originalni Spigen proizvodi - ja sam svoj slim-armor za S5 pazario u Pešti.
 
Ima Spigen na ebay-u zvaničnu radnju ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Opa za rugged armor extra!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Druže S7 i S8 su nebo i zemlja

S7 EDGE
Po čemu su nebo i zemlja? Možda ja ne vidim, prelazak izmedju s5 i s6 su bili nebo i zemlja pa donekle i izmedju 6 i 7 a sta je ovde nebo i zemlja? Bt 5.0? Veci displej? Bixby? Iris? Ja inace koristim samo samsung ali mislim da cu ja kao i mnogo drugih korisnika zaobići s8 jer ne nudi ništa novo u odnosu na s7e a za razliku u brzini od 10% necu sigurno davati 500e vise

Sent from my SM-T715 using Tapatalk
 
s7e ce biti najbolja kupovina za koji mesec :D
Realno s8 ne vredi doplate, bukvalno duplo..
 
Po meni je veći prelazak sa S7 na S8, nego sa S6 na S7.
 
Ima Spigen na ebay-u zvaničnu radnju ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

To znam, nego sam hteo da izbegnem lutriju sa našom carinom pa sam se nadao da ih neko prodaje ovde.

s7e ce biti najbolja kupovina za koji mesec :D
Realno s8 ne vredi doplate, bukvalno duplo..

Realno, hoće ,) ja sam odustao od preordera i kupovine na neviđeno pošto smo apsolvirali ovde da nema nekih posebnih benefita osim da imaš telefon prvi na stolu u Strahinjiću :)

Sačekaću da ga vidim uživo pa ću da odlučim da li uzeti S7 ili S8. Sa sedmicom sam dovoljno upoznat a cenim da će i jedan i drugi svakako biti kvantni skok u odnosu na S5icu...
 
Nemam komentar na tvoj post

S7 EDGE
10nm cpu mu nije bolji.Daleko bolji screen to body ratio isto nije bolji. Mnogo vise Fps prilikom snimanja nije nista....Ali, realno, da imam s7e, ne bih kupovao s8, iako je bolji..Jer me iritira slabija baterija i pozicija otiska prsta.Sve je stvar perspektive.
Po čemu su nebo i zemlja? Možda ja ne vidim, prelazak izmedju s5 i s6 su bili nebo i zemlja pa donekle i izmedju 6 i 7 a sta je ovde nebo i zemlja? Bt 5.0? Veci displej? Bixby? Iris? Ja inace koristim samo samsung ali mislim da cu ja kao i mnogo drugih korisnika zaobići s8 jer ne nudi ništa novo u odnosu na s7e a za razliku u brzini od 10% necu sigurno davati 500e vise

Sent from my SM-T715 using Tapatalk


Sent from my SM-P900 using Tapatalk
 
Kako god - ja ću ga pazariti zato što mi ovaj dosadio
Samo je pitanje koju boju
Ali se verovatno neće dugo zadržati kod mene - do note 8
Ima viška para - razveo se pa mogu da trošim i njen deo [emoji23] [emoji23] [emoji23]

S7 EDGE
 
Poslednja izmena:
Kako god - ja ću ga pazariti zato što mi ovaj dosadio
Samo je pitanje koju boju
Ali se verovatno neće dugo zadržati kod mene - do note 8

S7 EDGE
dobra logika...Nota je po meni bio i ostao jedini pravi smart telefon...

Sent from my SM-P900 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno