Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

@dejan87dex

Ti si pre bio normalan, ali te je taj windows phone zeznuo :)
A i ovaj iris skener braniš zato što se pojavio na lumia telefonima ...
 
Poslednja izmena:
U mraku iris radi savrseno, sa socivima takodje, jedino sa naocarima i socivima u boji nece kako treba.

A ovo da je glupost i face recognition i da koristi kameru... Ojoj, chobby brate, nemoj molim te...
 
Ma u redu je ako mu se ne svidja ta tehnologija, ali ne mora da pljuje a nije cak ni koristio ... Kapiram da je navikao na FP ali ovo na S8 je zaista bzv polozaj za FP..
 
Jeste bzv, niko ne spori to. Kad budete jednog dana na svojim omiljenim telefonima imali iris, videcete kako je dobra i pouzdana stvar, i koliko nema teoretske sanse da vam bilo ko otkljuca telefon.
 
Jeste bzv, niko ne spori to. Kad budete jednog dana na svojim omiljenim telefonima imali iris, videcete kako je dobra i pouzdana stvar, i koliko nema teoretske sanse da vam bilo ko otkljuca telefon.

Jel ima samsung neku foru da zatrazi pin ako failuje IRIS ? :D a pritom npr je riknuo FP , ne daj boze. ..
 
Naravno, ti u startu pre nego sto ti inicijelno skenira oci moras da odaberes alternativni nacin otkljucavanja, imas izbor, pin, pass, pattern, isto kao kad kreiras fp lock.
 
Kakvi likovi :)
Ovo me podseti, kada sam kupio, note 4 koliko su hvalili senzor za otisak ...
Kao glupi epl kod njih radi na dodir, ovo kod samsunga na prevlačenje je bolje - prođe godinu dana i zaboravi samsung prevlačenje preko senzora :D

galaxy-note-7-iris-scanner-how-to-2.jpg


Sve piše na slici ...
 
Poslednja izmena:
Gde da vidiš cenu ? Cena je odavno izašla i kod operatera a i u radnjama

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Al brate gde god krenes botovi, evo i na ovoj temi samsung bot..

Sent from my Havaji P9
 
Nije on bot on je jedan Level preko ,čovek zaposlen u Samsung - u

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kakvi likovi :)
Ovo me podseti, kada sam kupio, note 4 koliko su hvalili senzor za otisak ...
Kao glupi epl kod njih radi na dodir, ovo kod samsunga na prevlačenje je bolje - prođe godinu dana i zaboravi samsung prevlačenje preko senzora :D

galaxy-note-7-iris-scanner-how-to-2.jpg


Sve piše na slici ...

Rekoh vec, prihvatices to kada se pojavi S9 ... treba ljudima malo vremena ...
 
Jeste bzv, niko ne spori to. Kad budete jednog dana na svojim omiljenim telefonima imali iris, videcete kako je dobra i pouzdana stvar, i koliko nema teoretske sanse da vam bilo ko otkljuca telefon.
Držim u ruci Lumia 950. Iris radi ali tek kada ga primaknem jako blizu lica. Iritira da svaki put primaknem u čekam otključavanje ovako blizu. Kapiram da je na S8 zato dodata opcija face recognition.
 
Poslednja izmena:
Ne mozes bas da poredis iris sa Lumie stare godinu i po dana i iris iz S8, budimo realni. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Iris na S8 radi i sa razdaljine sa koje obicno i gledas u telefon, isti je kao na N7 koji sam koristio dok nije povucen.
 
Ne mozes bas da poredis iris sa Lumie stare godinu i po dana i iris iz S8, budimo realni. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zašto? U čemu je bolji s8 ? Jača mu dioda? [emoji2] Lumia nije moja ali sam probao. I radi uvek. Ali traži blizinu.
 
Zašto? U čemu je bolji s8 ? Jača mu dioda? [emoji2] Lumia nije moja ali sam probao. I radi uvek. Ali traži blizinu.

Videcemo to sve kako funkcionise u praksi kada stignu kod nas, do tad mozemo samo da nagadjamo.
Gledao sam dosta recenzija Note 7 pre nego sto je doslo do onih problema koje je imao i niko se nije zalio na taj cuveni iris skener, tako da kapiram da na S8 nikako ne moze biti gori, moze biti samo bolji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ljudi koja je bolja kupovina po vama s8 ili s8+ sta mislite? [emoji4]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno