Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Moze li mi neko preporuciti kvalitetnu foliju za S8 ili S9. Da dobro stiti i ne utice na senzitivnost ekrana.
Ja uzeo neku 3d foliju u 3G store-u,ima crne ivice gore i dole,oko 1100din,nalepili mi na licu mesta,legla je odlicno,upalio sam samo posle onu opciju za osetljivost ekrana i sad je ok,jedina mana je sto se masti kao luda a tesko se brise....e sad,jedino me brine da slucajno glupava radnica koja je montirala nije shebala oleophobic coat na ekranu,posto je prskala sa onim Mer-om za stakla kao luda pre lepljenja folije....S9 je u pitanju.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Merom? Sjajno...
 
Pobogu, dobro da Axel Sgrasso nije stavila... pa čemu to kad ima onih krpica koje idu uz staklo?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nznm,poludeo sam!!! Pa dovoljno je samo suvom magicnom krpom prebrisati,kad nisam poludeo,ali vec je bilo kasno....nadam se da nije nista shebala...

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Neće mu biti ništa, ne brini.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nznm,poludeo sam!!! Pa dovoljno je samo suvom magicnom krpom prebrisati,kad nisam poludeo,ali vec je bilo kasno....nadam se da nije nista shebala...

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Nije nista sjebala ne brini, neki naprave rastvor sa alkoholom pa sipaju u to, pre su cak koristili i sapunicu [emoji23] isprskaju telefon da bolje legne folija i staklo, nema baloncica a ovo ispari. Nije ti sipala sonu kiselinu [emoji16]

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Ma znam,nego sam citao negde da su ta sredstva za prozore poprilicno agresivna i da mogu da skinu oleofobni premaz,koji je na S9 btw fenomenalan.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ovo je prvi put posle dve godine da kasne azuriranja ovoliko..
Jel ima na pie da se podesi osetljivost ekrana, ne nalazim nigde?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
s8+, pao i polomilo se staklo ekrana, lcd i touch rade ok. Jel imate preporuke za nekog ko to menja, nije neophodno da se bude original trt mrt.
 
Javi mi se na PP :)
 
Stigao SEE OTA.Screenshot_20190511-215835_Software update.jpg

Takođe, neko je ranije pitao za ROM za dual sim verziju, evo ga SEE na UAE S8+. Ni ne sećam se kada sam ga pregazio Odinom ali očigledno jesam. Svakako radi bez greške.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima.
Uzeo sam Samsung s8, out-of-box je Android Pie, i imam zanimljiv (i užasno iritantan) problem: Ne mogu da "vidim" SIM kontakte. Svi kontakti su mi na SIM-u, ali nikako ne mogu preko Contact aplikacije da dođem do njih. Instalirao sam neki SIM contact aplikaciju, i svi mi se kontakti preko nje vide, ali u Samsung Contact aplikaciji ih nema...
 
Ne vidiš SIM ovako kao kod mene?!
c0b27f7252073b891765ab62e6cea558.jpg
 
Ne, nemam uopte opciju SIM-a.

Screenshot_20190512-131031_Contacts.jpg

Screenshot_20190512-131041_Contacts.jpg

Da možda nema negde u settings neka opcija vezana za SIM? Pretražih sve, ništa nisam našao...
 
i kod mene prikazuje sim u imeniku...


5cf3028085a57f8638949fc6603f330f.jpg


Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Stigao i meni aprilski update. Nesto mi previse laguje. Videcemo za par dana da li ce se pobolnsati stanje.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Sredili reduce animation problem u recents. Nije hteo da skrola brzo tj fluidno kroz recent apps vec je prolazio jedan po jedan ako je reduce animations on. Sad to radi dobro. Vidi se onda da su peglali bugove.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Pozdrav! Uzeo sam Clear View futrolu za S8+ telefon je prepoznao, ali always on display ne radi. Kada se zatvori poklopac futrole pojavi se sat na 10-tak sekundi i onda nestane. Prosao sva podesavanja i nece. Da li ima neka fora da se namesti da radi uvek?
 
ja mislim da tako i treba - imamo s9+ i s8+, oba u clear view, i kod oba se sat gasi.
 
Савјет, не пали AOD јер касапи батерију.

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
 
Мени је уништавао. Кад сам га угасио дужина трајања се повећала за више него дупло.

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
 
Jutros skinut u 11 sa punjaca, u pola 1 prikacen na punjac sa 5%. SOT 3h. Wifi off, 4g, gps, osvetljenje na oko 30% ceo dan. Kad znam da nisam kuci ceo dan iskljucim automatiku zbog baterije. Sa ukljucenom automatikom sumnjam da bi 2h prebacio... s8+

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno