Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Pa moram da znam za čime da tugujem :d

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Jel moze neko da proveri u meniju kada kucate da trazite odredjene foldere i fajlove da ukucate slova F B K, jedno po jedno. Iz nekog cudnog razloga samo ta slova kada ukucam finder crashuje [emoji53], i ceo telefon zakuca ma par sekundi( pritom da mi telefon uopste nije prepun )

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Evo i meni se to slicno desava
c458adf08d5951c634b484ec5b92910e.jpg
b3c04b57ab4a44ab8363e48ca8d60e0b.jpg


Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
 
Screenshoot mi sada cuva u .jpg formatu ! kako da vratim na prethodno stanje tj. u PNG
 
Jesu oni to izbacili background opciju za AoD clock?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
^ jesu, onako klasicno ...ali, mozes da ubacis svoj "custom" background
 
Poslednja izmena:
Uradio sam disable facebook app i ne puca finder više, ionako nemam nalog pa ne koristim app.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
pa ako telefon nije uzet preko operatera, nadam se da ce uskoro pustiti update, za koji dan. i onako se nista novo ne dobija tj nista bitno.

Sent from Galaxy S8
 
Ma preko operatera je naravno.. :D Cekacemo jedno mesec dana.. Videcu Nemca da flesujem oni imaju i redovan update..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Zdravo svima! Evo i ja azurirah na Oreo. Za sad je sve okej, ima nekih malih sitnica koje mi se svidjaju mada i promjena koje mi se ne svidjaju. Cekam da vidim eventualne promjene u trajanju baterije. Na 7.0 mi je izdrzalo 5 ipo sati SoT. Ajde Oreo, dokazi se :D

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Da ne otvaram temu za sledece,
zanimaju me klase kod Samsunga, J je bila ispod A, sada se pojvljuje i C, sta je gde pozicionirano?
 
Na oreo sve normalno sto se tice "findera"

Nego evo savet iz ličnog iskustva za sve pridošlice na oreo ...

Obavezno factory reset.

Prvo dam ubacio beta 6 na koj sam cepio factory sa 7.0 jednostavno dosta bolje radio fon posle factory, zatim izašao update za beta6 na official Oreo sve ok al eto rodjaku koj u isto vreme kad i ja ubacio isto update za beta 6 na oreo jača bila baterija. Na kraju sam i ja roknuo factory te je baterija sad dobra kao i na 7.0 sem što je telefon neuporedivo brzi itd.

Tako da zaključak...factory reset posle update-a
1fb43f7fbdcacefbfd54c8be66fbb8c9.jpg


Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ne da mi prepravku prošlog posta.
Da potvrdim, UAE, duos, stigao 8.0 update.
 
Sinoc sam sa Sammobile skinuo Oreo.Sad gledam,nema ga,samo Nougat.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Na oreo sve normalno sto se tice "findera"

Nego evo savet iz ličnog iskustva za sve pridošlice na oreo ...

Obavezno factory reset.

Prvo dam ubacio beta 6 na koj sam cepio factory sa 7.0 jednostavno dosta bolje radio fon posle factory, zatim izašao update za beta6 na official Oreo sve ok al eto rodjaku koj u isto vreme kad i ja ubacio isto update za beta 6 na oreo jača bila baterija. Na kraju sam i ja roknuo factory te je baterija sad dobra kao i na 7.0 sem što je telefon neuporedivo brzi itd.

Tako da zaključak...factory reset posle update-a
1fb43f7fbdcacefbfd54c8be66fbb8c9.jpg


Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Kada se uradi resetovanje brisu li se slike i ostale datoteke? Ako se brišu kako najbolje da bekapujem
 
Sve se briše. Kopiraj na kompjuter sve što ti treba (slike, muziku), ostalo (kontakte, poruke, podešavanja) digni na samsung cloud i ožeži.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Izgleda da nesto nije u redu sa tim romovima na sammobile.Ja sad hteo drugu da ubacim,sve podesio ,kliknem na ''start'',u odinu,u onom gornjem polju samo stoji ''set partition'' ali ne mrda.Na telefonu stoji normalno ''download mod,ali ona traka se ne pojavljuje.
 
Nazad
Vrh Dno