Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

I kod mene ukljuceno i ne radi. Kao sto rekoh samo sms mi radi. Ne znam koji je razlog.
 
Izvrsno radi na viberu čak je svjetlo pink u boji aplikacije.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Koliko kosta zamena stakla na s8+? Touch i display rade normalno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema zamene stakala, odavno ide zajedno displej + staklo. Imaš neke servise gde potpisujes saglasnost da ako se slučajno ošteti displej prilikom servisa, da servis ne snosi nikakvu odgovornost, jer je napomenuto da može doći do oštećenja.
 
Kod mene edge lighting radi za aplikacije za koje je upaljen, viber, poruke, skajp itd. Medjutim, kada stigne poruka, ne ispise sadrzaj kao za viber poruku, vec pise Mood(koji koristim za sms) is processing incoming messages...
 
Razocaran kvalitetom zastite na displeju, katastrofa. Imam telefon desetak dana, cuvam ga kao oci u glavi dok ne nadjem odgovarajucu zastitu na displej, sinoc skontam ogrebotinu od 3cm. Sta bi tek bilo da sam ga nosio u torbici sa kljucevima, novcanikom... Uzas.
 
Jel vas zeza briefing aplikacija, ne koristim je, ali u poslednjih nedelju dana se sama ukljucuje i jede bateriju..

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Yeap - iskljucis je i onda ne bude problema. Bar ne sa njom....
 
Stigao Nilkin nature, sjajan case. Ne volim case nikad nisam nosio, tj jesam po 3,4 nedelje i onda skinem ali ovaj je bas kul, dosta tanak a dobar grip.. Na s7e sam imao linije na ledjima a mislim da je bolje staklo nego na s8, mogu misliti sta bi bilo sa ovim. S8plus je ogroman i dosta klizav, izgleda da mora case.
314da064a3f8a5111841a25126232660.jpg


Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Taj nature je ubedljivo najgore odrađen za s8...mlitave ivice po dužini, plastika oko kamere katastrofa itd; nosio sam nature na poslednjih 5 telefona, sa ovim za s8 su me naterali da pređem na frosted i neke druge.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja sam frosted u fioku stavio mnogo menja osecaj u ruci i tesko se skida..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
A jel moze neka preporuka za neki case i staklo ali da makar 5 ljudi mogu da potvrde da je dobar kvalitet? Uzimam telefon za par dana pa da porucim neku zastitu na vreme!
 
A jel moze neka preporuka za neki case i staklo ali da makar 5 ljudi mogu da potvrde da je dobar kvalitet? Uzimam telefon za par dana pa da porucim neku zastitu na vreme!
Nillkin synthetic fiber case i whitestone staklo, koristim oba i odlicni su [emoji16][emoji16]

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
A jel moze neka preporuka za neki case i staklo ali da makar 5 ljudi mogu da potvrde da je dobar kvalitet? Uzimam telefon za par dana pa da porucim neku zastitu na vreme!
Za početak reci hoćeš slim ili ciglu da praviš od telefona, lako ćemo dalje ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
A jel moze neka preporuka za neki case i staklo ali da makar 5 ljudi mogu da potvrde da je dobar kvalitet? Uzimam telefon za par dana pa da porucim neku zastitu na vreme!
Case Nilkin frosted, staklo sam imao Nilkin CP + MAX, uzasno je, posle mesec dana pola ekrana je imalo los odziv. Za ekran mora kristal!
 
Poslednja izmena:
Nije vazno da li ce da bude cigla ili slim :)

Prelazim na novi posao,plata + 18.000 pa da pocastim sebe.
Imam vec poprilican broj godina tako da vizualni izgled nije vazan. ,)

Koja je razlika izmedju LED i CLEAR View case-a?
 
Nillkin synthetic fiber case i whitestone staklo, koristim oba i odlicni su [emoji16][emoji16]

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

Ja sam narucio Frosted preko AliExpresa.. razmisljao sam se da uzmem FIber... Jel je debela Fiber, kako izgleda na telefonu?
 
Ja sam narucio Frosted preko AliExpresa.. razmisljao sam se da uzmem FIber... Jel je debela Fiber, kako izgleda na telefonu?
Nije.. Po meni odlicno brate, kad sam je uzeo mislio sam da ce da klizi zato sto je carbon pozadi, ali sam pogresio [emoji16]

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno