Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Caseology isto nije loš, a i dobro izgleda.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Hvala ti matori. Video sam. Svidja mi se. Jos samo da odaberem sta da uzmem. Sta je tebi najdopadljivije, tj. sta je po tebi najbolje? Ima bas dosta modela. Ovaj prvi koji si mi preporucio je ok a i nije skup. P.S. Pisem ti na p.m. da te pitam jos nesto..
Rugged je nekako best buy. Ostali su skuplji prilično, ali pošto si napomenuo dodatno ojačanje ivica, njih sam naveo. Nema greške ni sa jednim od njih,tu već sam moraš da odlučiš ;)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Rugged je nekako best buy. Ostali su skuplji prilično, ali pošto si napomenuo dodatno ojačanje ivica, njih sam naveo. Nema greške ni sa jednim od njih,tu već sam moraš da odlučiš ;)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Taj cu i da narucim i da odradim prednji panel i milina. Hvala ti jos jednom. Pozdrav.
 
Nema na čemu, neka te služi tel ;)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Koristi li ko Always on Display? Kad je tel zaključan i kad se pojavi AOD poslije koliko vremena on počne da šeta po ekranu? Meni nece ni poslije 10min i vise,a kad tel otkljucam i zakljucam e onda promijeni poziciju.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Koristim ga ja. Ne znam posle koliko vremena jer mu ne merim vreme, ali kroz minut ili dva bi morao da krene da se mrda gore dole.
 
Svaki min se slika pomeri 1 piksel a svakih sat vremena ide na random mesto na ekranu.Tako sam procitao negde, ne secam se gde tacno.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Meni nece u roku od 20 min da se pomjeri. A na drugi s7e kad sam ga čačkao, ako sam dbr zapamtio to je išlo mnogo brže.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
S7e kod mene na beloj pozadini vuce malo na crvenkasto, nije ta bela idealna. To se najbolje primeti u nekom delu dana, nisam sad bas siguran kad tacno. Skaj, tebi isto predlazem da uradis ovako. Sada je skoro perfektno, to sam takodje uradio i u winu...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 

Prilozi

  • Screenshot_20170330-182246.png
    Screenshot_20170330-182246.png
    78.2 KB · Pregleda: 140
Ja sam telefonom generalno prezadovoljan. E sad... telefon takodje ima neke bubice koje mi smetaju. Ovo home dugme je stvoreno za ogrebotine i sitne riseve, ja ne znam sta je ovo ljudi moji. Dalje, blic i ova lampa generalno je jako slaba, dosta slabija recimo nego kod j3 2016 modela. Kada sam ronio i pravio podvodne snimke, skapirao sam da se voda podvuce ispod home dugmeta, pa telefon pocne opasno da brljavi i trokira, takodje i ovo dugme za paljenje i reset ne reaguje dok se telefon ne prosusi. Ono sto mi takodje smeta jeste sto ne uspevam da napravim duzi klip od par sekundi jer voda deluje na ekran i prekine mi snimak. Kako da resim ovaj problem drugari, znaci da sve komande nekako blokiram i da pustim samo da snima klip pod vodom... Probao sam onu aplikaciju aqua camera, tako nesto i ona je zesce djubre i mnogo degradira kvalitet...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Telefon nije napravljen da se koristi pod vodom vec da prezivi pad u nju ili neko manje kvasenje tako da je moj savet da se ne igras vise na takav nacin. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako si azurirao na 7.0 imas opciju da podesavas jacinu blica tj lampe, proveri da ti nije smanjeno. Blic sa S7 ubija kako sija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kod precica u status baru kliknes da otvoris podmeni od lampe, dakle ne da upalis, vec zadrzis na nju ili kliknes ispod nje, sta vec


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kod precica u status baru kliknes da otvoris podmeni od lampe, dakle ne da upalis, vec zadrzis na nju ili kliknes ispod nje, sta vec


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jok brale, sve sam pokusao i ne mogu da provalim...

Ahaaa, evo tek sada. Klikne se ispod ikonice. Hvala najlepse, bilo je na lvl3 po defu.
 
Poslednja izmena:
drugari,potreban mi je savet..obnavljam ugovor u vipu,i imama dilemu oko telefona..da li da ustedim i idem na p9,ili je s7 vredan te razlike od 14000 u istom paketu.trenutno koristim p9lite,a pre njega imao lg g2(koji mi je inace i dalje najbolji fon koji sam imao,dok nije umro).znaci vazna mi je kamera,i znam da ce na bilo kojem od ova dva da bude mnogobolja nego na p9 lite.ali me zanima kolika je u stvari razlika izmedju njih..igre me ne vuku mnogo pa mi to nije vazno..
 
drugari,potreban mi je savet..obnavljam ugovor u vipu,i imama dilemu oko telefona..da li da ustedim i idem na p9,ili je s7 vredan te razlike od 14000 u istom paketu.trenutno koristim p9lite,a pre njega imao lg g2(koji mi je inace i dalje najbolji fon koji sam imao,dok nije umro).znaci vazna mi je kamera,i znam da ce na bilo kojem od ova dva da bude mnogobolja nego na p9 lite.ali me zanima kolika je u stvari razlika izmedju njih..igre me ne vuku mnogo pa mi to nije vazno..
Vredan je bez ikakvog razmisljanja . p9, mate 9 i p 10 su najprecenjeniji tel u istoriji-odlicni ali vrede po 150 200 e manje. Procitaj malo po sajtovima.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
drugari,potreban mi je savet..obnavljam ugovor u vipu,i imama dilemu oko telefona..da li da ustedim i idem na p9,ili je s7 vredan te razlike od 14000 u istom paketu.trenutno koristim p9lite,a pre njega imao lg g2(koji mi je inace i dalje najbolji fon koji sam imao,dok nije umro).znaci vazna mi je kamera,i znam da ce na bilo kojem od ova dva da bude mnogobolja nego na p9 lite.ali me zanima kolika je u stvari razlika izmedju njih..igre me ne vuku mnogo pa mi to nije vazno..
Kamera na p9 i s7,s7e je neuporediva.totalno neuporediva.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Vredi svaki dinar te razlike [emoji6]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ja cu ti odma reci jer mi drug ima p9. Prednja kamera za foto je bolja na p9 a video je po meni malo bolji na s7. E sad uveče nisam testirao. Ali na s7 imaš mod da sa zadnjom kamerom slikas i to rjesava problem. Zadnja kamera je bolja na s7, foto su bolje na s7 ljepše su boje i ima malo vise detalja, dok video jede p9. Za bateriju na s7 ne znam kakva je jer imam Edge model, ali na p9 računaj oko 5ipo sati upaljenog ekrana, njemu traje od 8h ujutro do kreveta. Koristi od vibera, messengera, YouTube itd. Što se tiče brzine i fluidnosti meni je nekako to sve tecnije na p9 ali nije neka razlika, uglavnom su sitnice u pitanju. Ako ti je kamera bitna uzmi s7 i nećeš pogrijesiti.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Da li da predjem na Nougat? Daje mi opciju da se upgrade-uje.

P.S. Adzem, tebi treba GoPro, nije telefon za te stvari. Sve ima svoju namenu i primenu.
Cak i ja razmisljam da uzmem GoPro posto bi mi koristio.
 
Da li da predjem na Nougat? Daje mi opciju da se upgrade-uje.

P.S. Adzem, tebi treba GoPro, nije telefon za te stvari. Sve ima svoju namenu i primenu.
Cak i ja razmisljam da uzmem GoPro posto bi mi koristio.
Da. Obavezno. Uradi factory nakon update-a

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ok. Hvala. Jos jedno pitanje. Baterija mi je na izdisaju a do sada je nisam punio posto je tel nov. Ima li tu kakva procedura ili samo stavim i sacekam da se tel ponovo napuni?Kapiram da je baterija factory formatirana? Pitam posto su me neki "istraumirali" kako je baterija losa pa ne bih zeleo da imam neki peh.
 
Poslednja izmena:
Ok. Hvala. Jos jedno pitanje. Baterija mi je na izdisaju a do sada je nisam punio posto je tel nov. Ima li tu kakva procedura ili samo stavim i sacekam da se tel ponovo napuni. Kapiram da je baterija factory formatirana?
Nema vise formatiranja, to vreme je proslo. Stavi telefon da se puni i stavi da se update. Gledaj da stavis telefon na punjenje pre nego sto baterija padne ispod 15-20% da bi joj produzio zivotni vek.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ortak ima p9 i neistine su da su kamere neuporedive,nemoj da smo nerealni,naravno da su slike bolje na 7 al ne i neuporedivo bolje,prednja je bolja na p9

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
@tablet
Ja sam posle nugata, odradio samo ''obican'' reset telefona na def. vrednosti i tu sam primetio da nije bas sve vratio na deff. Nisam jos uradio factory posle nugata, da lepo prebacim sve podatke negde, pa da mu zviznem factory?
 
Nema vise formatiranja, to vreme je proslo. Stavi telefon da se puni i stavi da se update. Gledaj da stavis telefon na punjenje pre nego sto baterija padne ispod 15-20% da bi joj produzio zivotni vek.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Znam da je proslo ali bolje da pitam. Vise volim da sam siguran, zelim da budem precizan.

Napunio se, mislim da je trajalo negde oko sat vremena.

Ostaje jos samo da instaliram Nougat. Sad imam slabiji net ovde pa moram sacekati malo da to odradim.

Hvala na pomoci jos jednom.
 
Ako ti se baterija napunila za sat vremena, onda ti je verovatno uključen fast charge. Možda bi bilo pametnije da vratiš na normal, tu se puni 2 sata, a nema zagrevanja telefona ni baterije.
 
Ortak ima p9 i neistine su da su kamere neuporedive,nemoj da smo nerealni,naravno da su slike bolje na 7 al ne i neuporedivo bolje,prednja je bolja na p9

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Onda tvom S7 nesto fali ako je prednja bolja na P9.. Jedino u cemu bih dao prednost P9 su low light situacije i slikanje kada nije sve staticno, mada slike su tada dosta tamne da bi postigli to.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno