Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Jel vam se dešava da budete nedostupni bez razloga? Poslednjih par dana,kad me neko zove prvi put,samo dobijem poruku od MTSa o propustenom pozivu,a ko proba da zove drugi put,sve uspe normalno. Ne znam jel do telefona ili kartice/mreze.
 
Sve si sam objasnio, na MTS-u si ;)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Meni se desavalo na telenoru pre mesec dana, prebacim na 2g, nema problema, 3g skoro svaki poziv sam nedostupan.. I nisam uradio nista, trajalo je par dana i nije se vise desavalo

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Verovatno da nešto rade oko baznih stanica na kojima si. Isto sam imao problem pre par nedelja na jednoj lokaciji gde sam imao slab 3G, ali se odjednom pojavio solidan 4G i problemi su nestali.
 
Nemoj da te ista cudi, kolegi je pre par meseci samo odjedanput iskocio sms o 8 propustenih poziva. MTS naravno :)
 
Poručih upravo UAG case za s7 da probam, natrefih na Amazonu za 19$ pa reko da probamo i to čudo.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Čim se ne koriste previše video pozivi baterija ide preko 7h.
9a1afb9abc61d73598f725bdd2f1532b.jpg
e96637a9956f477e1da0f4b0ddb7a790.jpg


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Moze mala pomoć? Preko phone info samsung aplikacije se može videti da telefon nema tripovan knox iako imam Superman rom. A u download modu stoji warranty void 1 (0x0500).
Šta to tačno znači? Zar ne bi trebalo da piše knox 0x1 ako je knox tripovan?

055372ea4f1446e201d30b55999e1718.jpg

45b95fad132165dfdd5cadc989ba0b42.jpg


Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Knox ti jeste tripovan, a ovo je samo softverski fazon. I kod mene je tako.
 
Proveri sta piše u download modu pa javi.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Interesuje me da li neko poseduje s7 edge dual i kako se pokazao? Koliko mu traje baterija u odnosu na običan, da li su iste brzine, da li ima bagova i sl?
 
Sumnjam da je iko imao običan pa prešao na duos da bi ti mogao tačno reći kolika je razlika u bateriji, ali ima ih na forumu koji koriste isti (pa čak i modovanih da rade 2sim + sd kartica). Brzine su iste, a bagovi su uvek tu na androidu osim ako nije pixel ;)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Pošto imam potrebu za dve aktivne kartice interesuje me da li je duos u svemu podjednako dobar kao i singl varijanta jer se duosi nisu uvek baš najbolje pokazali pa me interesuje mišljenje iz prve ruke
 
Poručih upravo UAG case za s7 da probam, natrefih na Amazonu za 19$ pa reko da probamo i to čudo.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Koliko ti je izasla postarina,obicno amazon ima nerealne cene za postarinu?

Послато са Nexus 5 уз помоћ Тапатока
 
@DjordjeM Nema poštarine, dolazi drug za par nedelja pa iskoristih priliku da dovuče pored flip 4 zvučnika i još par sitnica ;)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Juče sam restartovao telefon posle 300 sati rada - pola sata nakon toga on je to sam uradio [emoji23]
Šta mu bi? Ako se ponovi moraće neki Flash ili factory reset

S7 EDGE
 
imam jedan problem tj nije ne znam kakav al primetio sam npr navijem 3 alarma da me bude u rastojanju od 5 min e sada prvi kada zazvoni glasan je al zato ostala dva su tisa od prvoga..da li neko zna o cemu se tu radi

I da ne ispadne da sam upao kao padobranac postovanje drugari ja sam nov na ovom forumu i skoro sam nabavio prvi s7 edge posle s3 neo :) pa se sada navikavam
 
imam jedan problem tj nije ne znam kakav al primetio sam npr navijem 3 alarma da me bude u rastojanju od 5 min e sada prvi kada zazvoni glasan je al zato ostala dva su tisa od prvoga..da li neko zna o cemu se tu radi

I da ne ispadne da sam upao kao padobranac postovanje drugari ja sam nov na ovom forumu i skoro sam nabavio prvi s7 edge posle s3 neo :) pa se sada navikavam
Imas u samom podesavanju alarma da podesis jacinu i postepeno pojacavanje zvona. Za svaki alarm zasebno podesavas posebno.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
u pravu si sada sam pogledao nisam ni znao da ima hvala ti na brzom odgovoru :type:
 
Interesuje me da li neko poseduje s7 edge dual i kako se pokazao? Koliko mu traje baterija u odnosu na običan, da li su iste brzine, da li ima bagova i sl?

Nema bagova, radi ko zmaj :) Imam 4 komada i dadoh sve roditeljima i tastu i tasti. Sve je super i glatko.
 
Ekstra radi, za bateriju u odnosu na single sim ne znam pošto ovi rezultati od 6, 7 sati SOT-a mu deluju nedostižni u realnoj upotrebi. Ja postižem 4.5, 5 sati za dan, pola mobilni net, pola wifi, sve na automatici, Viber, WhatsApp, Signal.
Jedino gasim lokaciju dok sam na poslu pošto mi je domet na obe kartice krš.
 
Poslednja izmena:
Logično je da ti baterija kraće drži jer imaš dve kartice...
Inače tih 6-7h sot uopšte nisu nerealni i nedostižni. Evo kod mene trenutno, noćas sam ga skinuo sa punjača, tokom noći je bio na wifi, a jutros od 7:30 na mobilnom netu. Ništa ne gasom, ni gps, sinhronizacije koječega...
e1bfdaa5ee7d555f13354bfaaba3bc54.jpg

74dd67f89dd58f41eb8f45e34017035c.jpg

a9230d22ee106163577278796649744f.jpg
 
Nije nerealno slazem se al jeste nerealno da ti je na 4g imao tri ipo sata sota a skinuo ti 49% za wifi ok ali na 4g meni bat traje skoro duplo krace,inace sam na vipu i nisam iz bg.jedino ako je tebi bolji signal...meni na 4g za taj postotak jedva bi dobacio 2 sata..

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Na mts i u NS sam, danas sam bio na mestima gde je uglavnom dobar signal. Mnogo je faktora koji utiču na trajanje baterije, signal, podešavanja telefona, napolju ili unutra, aplikacije itd itd.
 
Ja iz kg ,znam da ima mnogo faktora al malo mi je nelogicno toliko na 4g,al isto znam da vip ima generalno najlosiju mrezu ,kad sam samo na vipu,izvlacio sam i 8 sati ,doduse uz dosta yt

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
mene samo jedno zanima posto nista niste gasili na telefonu znaci samo lokacija i sve radi u fulu a izvuce se 6-7h sot kako to uspete sta toliko radite na njemu kako ga forsirate
 
Ja kad sam napolju na 4g i visim po fejsu, instagramu, youtube-u i malo browsing/mail uvek izvucem minimalno 5h30 sot-a. Na wifi redovno 6+.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno