Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Krenuo da skidam N sa Sammobile ali neće do ponoći koliko vidim

S7 EDGE
 
Skini preko SamFirm. Brže je.
I da, ako staviš HOME CSC onda nema reseta, ali moraš staviti HOME CSC tvog roma koji sada imaš.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Resetovacu nema veze - dosadno mi je pa ću podešavati

S7 EDGE
 
Kako vam radi s7,vredi li kupovati je sada,s obzirom da ce s8 biti dosta skuplja od s7?Da li baguje?Hvala!
 
Buduci da imam placenu apk, ne bih je bas brisao, al' taj problem je resen.
Izgasio sam google history, gps skeniranje i jos par stvari kojih sam mogao da se setim, kao i disable par apk, ali zaista imam ocajan battery life.

U toku sna, za nekih 7h skine otprilike 9-10%, sto je zaista mnogo.
Pogledaj poslednjih par strana u better battery stats temi. I ja sam sve isto imao pa mi endomondo i jos par gluposti (tipa sve vrste lociranja i sl) pravile problem. Isto 10 i vise posto preko noci i samo se odjednom pojavilo.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Evo zveknuo sam ga-izbacio mi odmah update za sat Screenshot_20170130-211340.png

S7 EDGE
 
Kako vam radi s7,vredi li kupovati je sada,s obzirom da ce s8 biti dosta skuplja od s7?Da li baguje?Hvala!
Po mom misljenju vredi svaki dinar. S8 ce biti preskup kad izadje a iskreno ne vidim neku potrebu za njim u odnosu na ovaj. Imas temu za S8 za vise informacija da ja sad ne hvalim ovde S7. [emoji1]

Sent from my Galaxy S7 using Tapatalk
 
Sad se promenilo sve u Phone Info
Edit :eek:vo mnogo lepo radi Screenshot_20170130-212537.png

S7 EDGE
 
Poslednja izmena:
Vec drugi dan mi satiru bateriju google play servisi.

31a01f7d4756ce9fd9e0f5d5636b4f1f.jpg


ac61a21a54e5bfab6c10e921f8a83e32.jpg


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel ima jos neko problem sa dl firmware na sammobile,kada idem na regular download button nista se ne desava...[emoji53]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Kako se beše isključuje Knox - zaštita uređaja (glupan opet aktivirao)
Neko je jednom napisao ali se ne sećam

S7 EDGE
 
Jel ovako kod svih na N?
Nešto mi malo piše procenata za ekran
Ranije bi pisalo 30-40 posto
Screenshot_20170131-120438.pngScreenshot_20170131-120444.png

S7 EDGE
 
Da, tako je na Nugatu, bez brige;)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Znači da će do kraja marta dobiti svi :D
Kakva sprdnja... Taman sam pomislio i ponadao se da su se uozbiljili, kad ono prc, sve po starom... sreća u celoj priči da je S7 (edge) hardverski dobar i biće konkurentan još sigurno godinu dana, ali softverska podrška im je kriminalna.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Znači da će do kraja marta dobiti svi :D
Kakva sprdnja... Taman sam pomislio i ponadao se da su se uozbiljili, kad ono prc, sve po starom... sreća u celoj priči da je S7 (edge) hardverski dobar i biće konkurentan još sigurno godinu dana, ali softverska podrška im je kriminalna.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Do marta 2018 sigurno...[emoji38]
 
Ma do ovog, čim predstave S8 nemaju više razloga da zadržavaju Nugat za S7.
Nego, posle zavrzlame od noćas mi se čini da imaju nekih problema sa Nugatom i ovim CSC razlikama. Zakomplikivali su bez ikakve potrebe. Umesto da naprave 1 region 1 kontinent ili još bolje po hardveru, oni napraviše još nekoliko desetina podela. Zato i kasne ovoliko, zato su i kasnili svih ovih godina...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Navidno kasne GSM provajder pošto oni sad testiraju kako s7 i s7 edge radi na mreži kakva je podrška. Kapiram to ne skroz ali kakvi su sapeti i smotani razumem, ali ne razumem zašto nosu pustili OTA s7edge svim telefonima koji su kupljeni direktno ne preko provajdera.
Tu mi nisu jasni


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zato što imaš telefona kupljenih preko mreže a da se ne vidi da su kupljeni, ali sa druge strane pod tim testiranjem mreže podrazumevaju kako operateri tj mreže rade sa sistemom bez obzira sa ili bez tog lokalnog mrežnog bloata.
Evo ti primer. Ja sam uzeo tj dobio telefon od mts -a, ali je u njemu inicijalno bio SEE i nije se uopšte razlikovao od nekog drugog S7 edge koji se nalazio i nalazi u Samsung radnji. Proveravao sam, bukvalno nema ama baš ničega što bi ih razlikovalo, ni hardverski ni softverski. Oba nose istu oznaku G935F i oba imaju čist SEE u sebi.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Jel ima neka aplikacija k9ja iole vredi za dabl tap, to toliko nedostaje, pa meizu ima tu opciju strasno....

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Vrh Dno