Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Ne, mislim na generalno lose kesiranje na TW-u. Na kom si fw-u? Ovi noviji od martovskog imaju to curenje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na zadnjem fw-u sam i posle tog reseta radi da kažem skoro normalno, ali ta opcija za isključivanje programa mislim da pravi vise štete nego koristi.
 
Sve te savere i to treba odmah pogasiti. Koliki sot obicno dobijas i kakav ti je standby?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo ako se neko pitao kakav je UAG case :)

[YOUTUBE]?v=kQ_KjMuI4l0[/YOUTUBE]
 
ovo je julski čuveni update što sisa bateriju?
19647a13c5e82492c25977a0f85d2ea6.jpg


S7 EDGE
 
Ostani na martu najbolje, ako si vec na njemu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
pa ovde piše 1 jul - i nemam pojma kako da vratim na mart

S7 EDGE
 
evo da se zapljunem i ja sa crnim edgeom
note me razočarao pa reko da probam malo ovaj - olovka ne vredi toliko para
za sad super
kupio sam ga na trange-frange jel ima još neka aplikacija sem Phone Info da se proveri regularnost telefona?
Sta bi vise od phone infoa? I cestitke na kupovini, dobar izbor.
ovo je julski čuveni update što sisa bateriju?
19647a13c5e82492c25977a0f85d2ea6.jpg


S7 EDGE
Odin, skines firmware preko sammobile ili phone infoa i ozezi...imas milion uputstava na yt

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Sta bi vise od phone infoa? I cestitke na kupovini, dobar izbor.

Odin, skines firmware preko sammobile ili phone infoa i ozezi...imas milion uputstava na yt

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Hvala
evo od Phone Info - tu je sve ok - valjda uploadfromtaptalk1470385925029.pnguploadfromtaptalk1470385929598.png

S7 EDGE
 
Pa i jeste sve u redu. Neka te lepo sluzi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
hvala
ako me bude nervirao Android System onda ću da vraćam

S7 EDGE
 
Poslednja izmena:
Meni posle factory reseta android system se smirio i ne orelazi nikad 12℅ ali zato android os divlja oko 40℅

Poslato sa Huawei Honor 5X uz pomoć Tapatalka
 
Koliko imas ekrana? Osvetljenje?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@dejan1001 sve je to ok. Jedino sto nije za nas see region pa kad te bude nervirao android system i budes se vracao skines za pomenuti da budes kao i svi (tj vecina) ostalih ovde ;)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Pa i nije bas neki rezultat, moguce da je nesto drljalo u pozadini. Jedino ako si igrao neku igru.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
nisam
piše Nordic - za koju zemlju treba da skinem? Švedska? Norveška?

S7 EDGE
 
Poslednja izmena:
Daj bre ljudi ne drndajte coveka. Instaliraj sve updatove do poslednjeg. Ja sam na poslednjem nikakve probleme nemam.
Android stoji na 15% max. Iskreno i ne gledam koliko sot izvlacim jer tel mi drzi dva dana lagano evo cak i dok sam na odmoru najbolja baterija od svih telefona koje sam koristio.
Ok mozda bi na martovskom bila malo bolja ali vrhunska baterija.
Isao bi nazad na martovski samo ako bi bas bio onaj drain od 40% android sistema itd.
 
Skineš SEE (South East Europe) i ožeži preko odina.
 
videću posle par ciklusa kako se ponaša pa ako bude loše onda flesujem

S7 EDGE
 
Kada ubaciš novu verziju Odinom, moraš u Backup and reset i izabrati poslednju stavku Factory data reset ( briše sve podatke, uključi backup da sve instalira kada podigne nov sistem.). Ako to ne odradiš nema vajde, džabe si krečio. Čestitke na novoj mašini, kao kupuje ženi a kupio sebi :d
 
Poslednja izmena:
Kada ubaciš novu verziju Odinum, moraš u Backup and reset i izabrati poslednju stavku Factory data reset. Ako to ne odradiš nema vajde, džabe si krečio. Briše sve podatke, uključi backup da sve instalira kada podigne nov sistem. Čestitke na novoj mašini, kao kupuje ženi a kupio sebi :d
Hvala - kupio sam i ženi s6 edge [emoji1]

S7 EDGE
 
Još je i dobro prošla :D
 
Daj bre ljudi ne drndajte coveka. Instaliraj sve updatove do poslednjeg. Ja sam na poslednjem nikakve probleme nemam.
Android stoji na 15% max. Iskreno i ne gledam koliko sot izvlacim jer tel mi drzi dva dana lagano evo cak i dok sam na odmoru najbolja baterija od svih telefona koje sam koristio.
Ok mozda bi na martovskom bila malo bolja ali vrhunska baterija.
Isao bi nazad na martovski samo ako bi bas bio onaj drain od 40% android sistema itd.
Potpuno tacno
bbd42ecc90598f9aef5fe475d4580713.jpg
 
neka preporuka za foliju ako ima kod nas?
primetio sam da ne radi baš najbolje stay on display-kad gledaš u njega da se ne gasi
S7 EDGE
 
Poslednja izmena:
Ostani na martu najbolje, ako si vec na njemu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zašto bi? Evo ja sam na poslednjem i nemam problem sa curenjem bilo čega. Kakva su tvoja iskustva sa s7/s7 edge?


Edit:
Što se folije tiče, ultimate shield. Naručiš preko neta, a poštar ti je donese za 3-4 dana.
 
Poslednja izmena:
Moja nisu nikakva jer ga ne koristim niti cu.
A Proday, covek koji poseduje S7 vec duze, je u par navrata pisao da mu je na martovskom fw-u baterija dosta bolje drzala.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno