Šta je novo?

Samsung Galaxy S6

Dobar je,to je neki maksimum odprilike,mozda moze eventualno malo vise da se izvuce.
 
Odlican rez...imas vise nego ja sa s7 u poslednje vreme.
 
Kad sam ga uzeo novog baterija se previse brzo praznila i od kad sam onemogucio bloatware i sve bespotrebne aplikacije i malo ga sredio izgleda da je telefon progledao :D.Sta bih jos mogao da uradim da poboljsam bateriju?
 
Iskljuci lokacije, uninstaliraj facebook i msg ako imas.
 
Imam još jedno pitanje, npr. na s6 edge sto su skupe popravke stakla kad se slomi, tj. sto mora da se display menja i digitizer ? A na običnom s6 serviseri menjaju samo staklo, i košta manje?
 
Pozdrav drustvo. Da li je neko kupovao originalni punjac za s6 edge ili s6, nije bitno? Izgubio sam i hitno mi treba pre odlaska na odmor pa ako neko ima proverenog prodavca.
 
^ Pa, provereno originalni punjač ćeš sasvim sigurno naći u Samsung shopu u Ušću. Fast charger, onaj koji se dobija u kompletu sa telefonom, košta 3.600 rsd.
 
Pozdrav drustvo. Da li je neko kupovao originalni punjac za s6 edge ili s6, nije bitno? Izgubio sam i hitno mi treba pre odlaska na odmor pa ako neko ima proverenog prodavca.
Kupi sa alija neki za 10-15$ isto su dobri kao originali, ja sam svoj izgubio za nexus 5x i sad koristim neki choetech, isti je, cak je i bolji mozda, 14$ sam platio ili 12$, nisam siguran tacno.

I stigao je za 8 dana, a ako je hitno onda neki od 1A sto ga imas kuci.
 
Zanima me da li je neko stavio zastitno staklo za ekran na s6 edge plus
Da li lepo naleze ima li uticaja na odziv ekrana itd

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Ima li ko problema sa ljubicastim tackama na prednjoj kameri?Danas mi se pojavile.Jel to softverski problem ili hardverski?
 
60fc91870d9d7ddc360b14583aef6b92.jpg


Stigao apdejt za Sloveniju odakle je i moj telefon ,ota naravno

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Da li se nekome desava da testatura brljavi, nece uopste da "iskoci", nebitno koja, nebitno u kojoj aplikaciji...

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
60fc91870d9d7ddc360b14583aef6b92.jpg


Stigao apdejt za Sloveniju odakle je i moj telefon ,ota naravno

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
Ako ti baterija ne traje duže, džabe update. Ne pada mi na pamet da ni zbog čega unrootojem fon da ne bih dobio ništa, fleš ao sam poslednji (najnoviji) nemački ROM i kraj. Ionako najavljuju N.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Kako znas a nisi apdejtovao?
Nema veze da li ti hoces ili neces ,postavio sam za sve ,pa ko voli neka izvoli

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Sve u redu, hvala tebi svakako, samo kažem jer tako očekujem, (obično je tako), ako vidiš da ti je baterija drastično bolja javi i ja ću da probam, ovako na neviđeno ne, to sam mislio, samo me mrzi

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Iskreno cisto sumnjam da po pitanju baterije mogu napraviti neko ludilo
Jednostavno 2k ekran ,plus "milioni"senzora,brdo opcija ,mogucnosti ,ekran 5,7 inca,konstantan sink dva naloga,net,youtube,online igrica, ,baterija 3000mah
Izgura on meni bez problema 4 do 4 30h i to sa 3g , netom skoro konstatno upaljenim
Plus nalazim se bogu iza ledja ,gde signal nije bas dobar kao po gradovima
Verovatno da ga prebacim na 2g da bi to bilo jos bolje ali ne pada mi napamet da ovu "zver" sputavam,to je to,mozda jos malkice bolje i nema vise

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
I dalje sam na WETA_M3.0.2_G920F_PD8 na S6, zvuk kida, nema ludovanja sistem androida. Automatika osvetljenja na sredini, 30 min muzike na trčanju, upaljena lokacija, auto lte/3g, fejs, viber, whats... standardno za mene itd. nikakve app za uštedu.
 

Prilozi

  • Screenshot_20160722-134249.jpg
    Screenshot_20160722-134249.jpg
    630.4 KB · Pregleda: 93
  • Screenshot_20160722-134302.png
    Screenshot_20160722-134302.png
    94.5 KB · Pregleda: 90
Ovo je užas, evo kako je meni
uploadfromtaptalk1469202843928.png
Taman posla da stavljam custom ROM i da ga punim dva puta na dan, van pameti

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Drugačija potrošnja skroz...

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
da li je ovo telefon bez bagova,i da li postoji vise takav android telefon?
 
Nazad
Vrh Dno