Šta je novo?

Samsung Galaxy S3

gile23

Slavan
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruke
1,388
Poena
210
gsmarena_001.jpg

Specifikacije :) :

- Quad-core 2.0GHz processor.

- 1.5GB RAM, expandable memory with 32GB built-in.

- 4.65-inch Super AMOLED III display developed specially for this phone with an odd 1280 x 1024 resolution, which will give it a pixel density of 352-PPI, the highest on a smartphone so far.

- 10 megapixel camera capable of recording 1080p videos at 60fps.

- Metal body with 9mm thickness and a 2,250mAh battery.

- Built-in NFC.

Source
 
ovo je rumor nad rumorima....ako bude pola od ovoga svaka im cast
 
PA bash lepo :D Galaxy 4 ce imati šestojezgalni procesor sa podrškom za HT.
JA ne bih ynao kud bih s ovim da mi neko pokloni xD
 
Da nije malo rano... za temu?
Ako je ovo tacno onda stvarno preteruju. Sve se nekako prebrzo desava, kupis telefon i za pola godine izadju 2 "naslednika."

Kome treba quad na telefonu? Za sta? GS II ne iskoriscava ni ova dva od 1.2GHz.
 
lol.... galaxy 12 ce biti kao plazma od 50" jbt...
 
Da nije malo rano... za temu?
Ako je ovo tacno onda stvarno preteruju. Sve se nekako prebrzo desava, kupis telefon i za pola godine izadju 2 "naslednika."

Kome treba quad na telefonu? Za sta? GS II ne iskoriscava ni ova dva od 1.2GHz.

Haha. Vidiš kako sam se ja osećao posle par meseci od kupovine desirea, a svi me ubeđivali da je to napredak.
Evo i ovo je napredak. :D
A ja samo želim bolju bateriju i manji ekran.
 
Ma uživaj, Desire-u ništa ne fali, evo ja sam baš poredio Optimus 2X i Galaxy S i osim u internet browseru, za sad nema nikakve koristi od 2jezgarnog procesora :)
 
Da nije malo rano... za temu?
Ako je ovo tacno onda stvarno preteruju. Sve se nekako prebrzo desava, kupis telefon i za pola godine izadju 2 "naslednika."

Kome treba quad na telefonu? Za sta? GS II ne iskoriscava ni ova dva od 1.2GHz.

Potrosacko drustvo je odgovor na tvoje pitanje...na zalost :(
 
Mnogi ljudi jos uvek sanjaju da imaju ovakvu PC/laptop konfiguraciju. :-devil-:
 
4 jezgra odlicno, al malo je 2GHz, nece moci Crysis 3 da klizi lagano :D.
Stvarno bre, ako je ovo istina, a rano je za bilo kakvu potvrdu, ovakav hardware se u telefonu ne moze iskoristiti nikako.
Pa snimanje u 720p na Wave I radi odlicno, a WI ima 1GHz singlecore, cenim da bi za 1080p snimanje bilo dovoljno dual core na 1GHz i kusur :).
 
Valjda ce modni kreatori da prosire dzepove na jaknama i pantalonama kako bi mogli da nosimo ove gadzete.
 
LOL.. a sledeći će imati, šta, 16:9 aspekt ekrana, ali će tasteri da budu na široj ivici. Dajte ljudi, pa znate da na 2.0GHz nema još ni DualCore mobile SOC čipova, a kamoli četvorojezgarnih. A drugo - i Apple je odustao od 3:4 aspekta i ide na uži, a sad će Samsung da ide na još širih 5:4. Stvarno ne verujem. Da ja plasiram ove glupave fejk informacije, makar bih bio malo realniji, kako bi mi neko i poverovao...
 
Ha ha smesno mi maxo sto si rekao da bi bio realniji da si ti to izmislio,samo da znas ni ja ne verujem al ajd,mislim ne sumnjam u tebe da ti plasiras.
 
Poslednja izmena:
ovo je fejk sto posto ali evo vite sa quadom iza coska xD
 
neće ni vita sa quadom, morali su dobro da je okrljašte da bi mogla za 250€ da se prodaje. davno je još rečeno da će finalni hardver biti lošiji od onog koji su najavljivali u startu. ali imaće više ram-a od PS-a 3 :D

btw ovih high end androidi su mi već smešni. uvek sam za napredak ali ne ako je na štetu kupaca, međutim s druge strane kad izađe trojka dvojci pada cena. a taman će i bada 3.0 u to vreme valjda, a moj wave 1 je neće više podržavati.
 
Vise snage ima smisla na tabletima u pogledu igrica, setite se samo kako je Apple izreklamirao A5 u onoj njihovoj igri kada je izbacio iPad 2 ;). Quad procesor u sledecoj generaciji mobilnih uredjaja izgleda jako realno, samo je pitanje koliki ce clock biti :).
 
Nisam znao za ovaj Sony, sad verujem da ima sanse da se pojavi :D
 
Obecava ovaj S III , nema sta :d
 
Our Mr. Anonymous from the world of 4chan forums who gave us some exciting information about the Google Nexus Prime and Ice Cream Sandwich has some more to offer.

Uuuuu, što je izvor, lik sa 4chana.
 
... za rubriku verovali ili ne :D
 
Meni bi ovde najinteresantnije bilo "Metal Body". Na zalost, ne lici mi to na Samsung, tako da ne verujem u ove specifikacije.
 
Ma moze da bude i 8-Core , ali dzabe plastikaner ce da ostane , Sljamsung smejurija :)
 
Da, kad nije iSamsung : P
 
:D
 
Vrh Dno