Šta je novo?

Samsung Galaxy S24

Ja sam ga do pre neki dan nosio bez icega i za sada bez ogrebotina. Takodje sam pazio da ga ne stavljam u dzepovima/torbici sa gomilom gluposti, vec samo fon.
Uzeh neku Nillkin TPU Pro maskicu i odmah sam zalepio neko random full glue staklo jer imam neki osecaj da ce nesto puci u ovih nedelju dana. :D
 
Promo-kod SAM5K: 5.000 RSD popusta za Samsung mobilne telefone od 50.000 RSD do 100.000 RSD.
Promo-kod SAM10K: 10.000 RSD popusta za Samsung mobilne telefone preko 100.000 RSD.
Promo-kod SAM10K: 10.000 RSD popusta za Samsung Galaxy S21 FE

Dobih ovo u G******n jajetu, mozda neko planira kupovinu... Vazi do 6. maja.
 
Ista situacija i kod mene samo nillkin frosted shield i za sada bez problema. Preporuka za ovu maskicu.
Voleo sam ranije te frosted i godinama ih koristio, konkretno do S21 serije, bile su baš tanke i minimalne a ležao telefon u ruci vrhunski, sada su frosted dosta deblje i sa zaštitama/zadebljanjima na ćoškovima što mi se ne sviđa, valjalo bi da vrate te stare minimalne sa otvorenim dugmadima 😁
 
Na instagramu test izdržljivosti. Dve kutije za hranu, u prvu lik stavlja uključen iPhone 15 Pro Max i naliva ga vodom, u drugu stavlja uključen Samsung S24 Ultra i takodje ga naliva vodom. Kutije zatvara poklopcima i stavlja ih u zamrzivač. Nakon 24h vadi obe kutije sa zaledjenim telefonima, izvlači ih iz kutije, stavlja u sudopru i rastopljuje led verovatno toplom vodom. Odvaja telefone od leda, propira ih pod česmom, iPhone ugašen i nisam siguran da li lik pokušava da ga upali ali ne uključuje se, Samsung uključen i upaljen ekran. Broj pregleda videa 3, 3 miliona. E sad nam trebaju dobrovoljci da ponovimo test. Ja ne mogu, u žiriju sam 🙂
 
Pozdrav drustvo, koristim s24ultra i imam problem kada snimam video u samo svitanje, nece da izostri sliku i kada zumiram isto ostaje zamucena slika nema ostrine , preko dana radi ok sve uredno... da li se neko susretao sa situacijom
 
Pozdrav drustvo, koristim s24ultra i imam problem kada snimam video u samo svitanje, nece da izostri sliku i kada zumiram isto ostaje zamucena slika nema ostrine , preko dana radi ok sve uredno... da li se neko susretao sa situacijom
Desilo mi se 2-3 puta da fokus zabrljavi ali samo na 5x kameri, promenom na drugu kameru i vraćanjem na 5x reši problem.
 
@vladulns Можеш ли нас просветити шта је смешно на сваком посту у овој теми?
Овако тмурни дани, да се и ми остали насмејемо...
 
Ne znam kako i zasto, ja nisam do ovog jutra mogao da udjem na forum uopste. Sad u cemu je problem bio, nije ni bitno vise.pozz

I sada radi jako tesko ocitavanje svega vezanog za forum. Probao sam tri browsera, ciscenje kesa, restart, nije do mene jednostavno.
 
Vrv rade nesto ili na hostingu ili na samom serveru od foruma
 
Ja ovih dana nisam imao problem da udjem u forum, bilo telefonom ili kompom.
 
Ja ovih dana nisam imao problem da udjem u forum, bilo telefonom ili kompom.
Ne znam onda, meni od pre par sati prokinulo samo. A veruj mi da sam digao ruke. Bar 5 dana nisam uopste mogao da udjem. Mozda su me i kaznili ili sta vec. Al opet vracam film, nemaju za sta da me kazne. I da su me kaznili, neka mi daju neko obavestenje, sta znam. Valjda ce se neko javiti da kaze
 
@juventus89 adguard ili su te kaznili. Kod mene je radio bez problema.
Kad ne radi kako treba odjavis se sa foruma i nakon toga probas, znas odmah na cemu si.
 
@juventus89 adguard ili su te kaznili. Kod mene je radio bez problema.
Kad ne radi kako treba odjavis se sa foruma i nakon toga probas, znas odmah na cemu si.
Mozda su me kaznili, ali opet vracam film nemaju za sta iskreno. A i da su me kaznili treba valjda neko obavestenje da mi daju, a ne da ja pokusavam 4 dana da sredim nekako telefon, misleci da je do mene problem.Listam net, mucim se, kacim telefon ka komp, resetujem podesavanja. Inace, izlazilo mi samo ono opss, the page cant load. Tako nesto, ne znam od reci do reci. Svakako nebitno, planiram svejedno da malo vise smanjim forum ovaj. Totalno nerealan. I totalno se neke stvari prikrivaju. Nema veze, njihova politika, njihova stvar. Znam sigurno da vulgaran nisam bio niti sam ikada napisao psovku ni na jednom forumu. Niti uvredio clana ijednog. Tako da, stavljam tacku na ovo i nadam se da cu u narednim danima smanjiti listanje i citanje ovog foruma jer realno ne treba mi to.
 
Zanima me ima li netko s24+.Kakvi su dojmovi greje li se u normalnom radu dolaskom toplijeg vremena
 
Kako prepoznati da li je model za EU tržište ili za neko drugo?
Vidim da je to bitno zbog servisa
 
Pozdrav drustvo,

Da li je mozda neko imao ovakav problem prilikom snimanja videa ~
 
Samo se ti igraj... Pa kad završiš u dimenziji X, nemoj posle da bude da ti nismo rekli...
 
Ne znam onda, meni od pre par sati prokinulo samo. A veruj mi da sam digao ruke. Bar 5 dana nisam uopste mogao da udjem. Mozda su me i kaznili ili sta vec. Al opet vracam film, nemaju za sta da me kazne. I da su me kaznili, neka mi daju neko obavestenje, sta znam. Valjda ce se neko javiti da kaze
Ma nisu te kaznili, verovatno problem sa mrežom ili provajderom. Bez brige.👍
 
Vrh Dno