Šta je novo?

Samsung Galaxy S24

Koliko se greje Ultra na ovim temperaturama,to nije normalno.
Juče je na bazenu,telefon sat vremena bio u hladu,u kafiću. Uzeo telefon malo da slikam po bazenu,ništa se gotovo nije videlo. Obara osvetljenje samo tako. E reklame moje i niTSi 🙄
 
Prije 7 dana uzeo S24 Ultra i neki dan uzeo Ringke Onyx case sa Amazona 13eur.

1718799612190.png1718799711266.png
 
Koliko se greje Ultra na ovim temperaturama,to nije normalno.
Juče je na bazenu,telefon sat vremena bio u hladu,u kafiću. Uzeo telefon malo da slikam po bazenu,ništa se gotovo nije videlo. Obara osvetljenje samo tako. E reklame moje i niTSi 🙄
Uradis prvo par slika U bazenu da se malo ohladi i onda mozes okolo tj. po ;)
 
S23u, 37C temp ovde na moru, tel ne može da se drži u ruci ali drži max osvetljenje uz konstantno korišćenje kamere.20240618_115455.jpg
 
Jutros u stanu, zamračeno sve još uvek, uz blago slabo svetlo od lampe, upalim kameru na S24U koja mi je juče stigla i na "starom" HONOR Magic5 Pro...
Ostaje nada da vreme leci rane.. 😂

Neverovatno mi je ovo ili ja nešto radim pogrešno. Slike na Honoru svetlije, detaljnije.... 🤨
 
Koliko se greje Ultra na ovim temperaturama,to nije normalno.
Juče je na bazenu,telefon sat vremena bio u hladu,u kafiću. Uzeo telefon malo da slikam po bazenu,ništa se gotovo nije videlo. Obara osvetljenje samo tako. E reklame moje i niTSi 🙄
Srediće se to nekom budućom zakrpom, neko se u SW timu za**bo i postavio thermal throtling limit na 40 C umesto na razumnih 60 C.
Ne uzbuđujte se puno , svakako smo mi korisnici flagšipa beta testeri bar prvih pola godine :).

Za prvu pomoć, tu je good lock modul Thermal guardian.
 
Jedino da sačekaš neko sledeće ažuriranje, po svemu sudeći Gmaps ili da probaš sa klasičnim brisanjem keša.. Na android autu slabo koristim Gmaps, probao sam sad, ali sve normalno..
 
Крећу гласине за 25 серију, не обећава ништа спектакуларно, као и обично🥲.

Mene za kameru licno bas briga

Ja se nadam brzem punjacu i MOZDA malo vecoj bateriji za Ultru i dobrom drzanju baterije.

U sustini da A serija ima Dex uopste ne bih nista ni cekao :ROFLMAO:
 
Имам повољну понуду за ултру купљену у А1. Да ли ће ако користим сим другог провајдера редовно пристизати ажурирања не бих волела да мењам провајдера?
 
Ja sam poručio Nillkin Camshield Prop Leather Magnetic ali nikako da preuzmem...
Maska bolja nego što sam mislio, ekstra prijatna na dodir, mekana. Mnogo bolja nego onaj klasični Nillkin Camshield što sam imao na iPhone.
Meni sa ovim staklom koje sam stavio otisak ne radi uopšte... što ga ne staviše na power button, jedino smisleno rešenje za otisak ikad...
 
Juce izasao update od ~400mb.
 
1. jun?! Instaliran još pre par dana :)
 
Taj, meni tek juce izasao, evo upravo ga instalirao. :)
 
Koliko se greje Ultra na ovim temperaturama,to nije normalno.
Juče je na bazenu,telefon sat vremena bio u hladu,u kafiću. Uzeo telefon malo da slikam po bazenu,ništa se gotovo nije videlo. Obara osvetljenje samo tako. E reklame moje i niTSi 🙄
Ево данас на базену, чачкао у кафићу телефон, температура 38' C, телефон млак. Следеће седмице идем на море, најављују температуре од 40 па ме занима како ће се понашати када крене масовно фоткање и снимање. Ако се буде прегревало да крешује апликацију бићу благо речено разочаран. Греје се овај Soc солидно, једноставно је прејак, али ако не стоји директно на овом паклу засад је ок.
 
Na 38 samo da stoji bice mlak.Ako dobije malo sunca vruc.Bez cackanja.
 
Vidim da se dosta ljudi žali da im je vruć tel, ja iskreno ne pamtim koji telefon mi se ne zagreje po toplom danu gde ima dosta fotkanja i snimanja, ovaj se ništa lošije nije pokazao, gde sam definitivno primetio više grejanja je bilo na Pikselu 7 Pro, umeo je baš solidno da se užari pri jačem korišćenju...
 
Da se greje s24u greje se i meni se to u sredu desavalo na onoj vrucini mogu da potvrdim
 
S24U VS Magic5Pro
 

Prilozi

  • 20240622_001509.jpg
    20240622_001509.jpg
    132.9 KB · Pregleda: 103
  • IMG_20240622_001509.jpg
    IMG_20240622_001509.jpg
    148.3 KB · Pregleda: 99
Maska bolja nego što sam mislio, ekstra prijatna na dodir, mekana. Mnogo bolja nego onaj klasični Nillkin Camshield što sam imao na iPhone.

Meni sa ovim staklom koje sam stavio otisak ne radi uopšte... što ga ne staviše na power button, jedino smisleno rešenje za otisak ikad...
Meni sad otisak radi super.Staklo sa alija
 
Nije vezano samo za ovaj model, ali poslednja je generacija pa da pitam ovde.

Zašto fotografije izgube exif kada ih prebacim u telefon?
Sve imaju datum i sat - vreme kada sam ih prebacio u telefon. U stvari ostanu podaci o kameri objektivu iso.. samo datum zaebe.

Mislim na prebacivanje usb konekcijom, sa laptopa ili direktno sa sd kartice.

Ako na primer to uradim prvo na gmail upload pa skinem u telefon onda u Samsung galeriji imaju podatke koje treba da imaju.

Nije nešto bitno ali iritira. Na primer prebacim 100 fotografija nastalih u rasponu od godinu dana, u Samsung galeriji sve su sa istim datumom, kada sam ih prebacio. Glupo.

Ne znam, nisam našao da može da se ispravi
 
@Lappy Једино логично да нешто није синхронизовано или ажурирано, да ли апликација на телефону(галерија) или на лаптопу или који већ уређај користиш за пребацивање. Претпостављам да су датуми и време на свим уређајима усклађени...
 
Nazad
Vrh Dno