Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Sta je fora sa tim Camera Assistant-om? Ne vodi se kao da je Samsung, vec Good lock labs, a ako sam dobro shvatio, Samsung bi trebao da ima tu nekog udela.
 
Da li neko zna da li u slucaju crkavanja uredjaja i dobijanja novog (u ovom slucaju S21 i S23 ultra modeli), ProMobi stvarno daje godinu dana garancije od momenta aktivacije i kako se ta garancija ostvaruje?
 
Odakle ti da promobi daje godinu dana garancije od momenta aktivacije?
Jer je za nase trziste (preko legalnih tokova je usao u zemlju), pa tako funkcionise, tako mi je prodavac rekao. Kaze da su njemu tako vec popravljali telefon. Eventualno da sam pogresno razumeo pa da je od trenutka preuzimanja telefona, a ne od trenutka aktivacije.

Ali onda sam zvao Promobi i rekli su da ne znaju nista o tome i da jedinu garanciju koju priznaju je ona od operatera/prodavca. Da oni nemaju nista sa izdavanjem garancije.
Kazu da se desava da ako je telefon crkao, samo se nastavi trajanje garancije na dobijen zamenski uredjaj, ali da se sve to proveri na mestu gde je uzet telefon, da oni u sustini nemaju veze sa tim.

Tako mi je receno, stvarno se ne razumem u ovaj deo, pa eto, mozda pomogne i nekome drugom.
 
Da li je neko stavljao foliju na ekran u Samsungovoj prodavnici koju drži ProMobi u Galeriji, pretpostavljam da isto može da se uradi i u ProMobi-ju na Terazijama, rekoše da je 900 dinara valjda za S23+, i kako je zadovoljan?
 
Presek, posle par dana na one ui 6:
Animacije i fluidnost ekstra, mnogo bolje nego na 5.1, bas se oseca ubrzanje, mnogo bolje su ove ne linearne animacije.
Kamera mi se cini da je bolje slike pravi, imate neke primere sam kacio.
Bencmark 6 pokazuje bolje rezultate.
Svidja mi se novi interfejs i poboljsanja u njemu.

Nadam se da ce sledece bete i stabilna verzija biti jos vise ispeglanija i brza.

Bug koji sam zasad našao je problem sa pretragom mreže manuelno nekad nece da vrati iz rominga u domacu mrezu i obrnuto, mora se resetovati telefon.
Ali je sa druge strane signal sad bolji nego na 5.1, merio sam pre prebacivanja na 6.0 bilo je -85 db 4G, sad je -77 db 4G na istom mestu.
 
^ Vala stvarno, kao oni napaljeni klinci kad dođu u teretanu prvi put pa siluju sve sprave koje dohvate.
Ova tema odavno izgubila svaki smisao, neverovatno koliko razglabanja oko maski i folija, punjača i ostalih gluposti, sad mi žao što sam pisao onolike postove, davao objašnjenja i uputstva, ne samo ja, nego i mnogi ovde, sve je to sada zakopano duboko u moru glupih postova...
 
Meni je zanimljivo to što ova tema ima 162 strane više od ip14 teme, koja je znatno ranije otvorena. Verujem da ima i više forumaša koji koriste s23 seriju u odnosu na ip 14, ali opet ne toliko više koliko razlika u broju strana pokazuje. Smatram da ima previše beskorisnih postova oko sot-a, maski, folija, punjača isl...
 
Meni je zanimljivo to što ova tema ima 162 strane više od ip14 teme, koja je znatno ranije otvorena. Verujem da ima i više forumaša koji koriste s23 seriju u odnosu na ip 14, ali opet ne toliko više koliko razlika u broju strana pokazuje. Smatram da ima previše beskorisnih postova oko sot-a, maski, folija, punjača isl...
To je zato sto ljubitelji Jabuke cesto dolaze ovde i smaraju/zatrpavaju temu i pokrecu glupe rasprave :D
Zato mi gospoda sa Samsung foruma nikad ne zalazimo tamo :D
1692104801235.jpeg
 
A ne znam o čemu bi se drugom pa i pisalo?
Telefonradi dobro, slabo ima kakvih mana, a o nečemu mora da se piše
 
Meni se svidja kada se neko pohvali sa kamerom, novom maskicom, rutinama... Svi smo high-tech freak ovde. Nekome smeta taj osecaj ushicenja a neko se pridruzi pa zajedno dahćemo. 😂 Šalim se naravno. Zoom na kameri je po meni prodajni adut ovoga telefona. Kasnije dolaze displej, oneUi, overall package. Jest da treba oružani list za s23u ali ok i to se čovek navikne
 
Ne može 200MP da se uploaduje zbog veličine.
 

Prilozi

  • 20230815_123706.jpg
    20230815_123706.jpg
    178.4 KB · Pregleda: 91
  • 20230814_153456.jpg
    20230814_153456.jpg
    136.9 KB · Pregleda: 100
Presek, posle par dana na one ui 6:
Animacije i fluidnost ekstra, mnogo bolje nego na 5.1, bas se oseca ubrzanje, mnogo bolje su ove ne linearne animacije.
Kamera mi se cini da je bolje slike pravi, imate neke primere sam kacio.
Bencmark 6 pokazuje bolje rezultate.
Svidja mi se novi interfejs i poboljsanja u njemu.

Nadam se da ce sledece bete i stabilna verzija biti jos vise ispeglanija i brza.

Bug koji sam zasad našao je problem sa pretragom mreže manuelno nekad nece da vrati iz rominga u domacu mrezu i obrnuto, mora se resetovati telefon.
Ali je sa druge strane signal sad bolji nego na 5.1, merio sam pre prebacivanja na 6.0 bilo je -85 db 4G, sad je -77 db 4G na istom mestu.

Drug, kako ti se baterija ponasa? Da li je OK?

Hvala na odgovoru
 
Drugari, jos jednom hvala na odgovorima.
Definitivno cu preci na 6 kada bude bilo dostupno.

Poz
 
Imaju li neka magsafe maska a da nije providna?
Po mogućnosti što tanja :)
 
Auuu.
Moglo bi da se proba.
Hvala.
Samo da vidimo koliko će Kinezima trebati da pošalju. Nije mi se jednom desilo da nakon 20 dana odgovore da ne šalju za BiH
 
Sa ovim poslednjim beta apdejtom je prestao da mi radi NFC, tacnije placanje, na S23u. Takodje kao sto je neko vec napomenuo problem sa zabadanjem u romingu, koji se resava restartom.
 
Nazad
Vrh Dno