Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

200mpix ce imati shutter lag jedno pola godine. Toliko im vremena treba to da srede.
Na S22U nisu rešili taj lag skoro pa godinu dana. Da ne pričam o dužini otvaranja kamere. Kriminal. 😁
 
Posto nisam gledao prezentaciju, da li je istina da obican i Plus model dobijaju obican Gen 2 a Ultra OC verziju?
 
Ne vidiš dobro očigledno Pogledajte prilog 374097
x10 zoom koristiš da bi slikao landscape ili ulične fotografije ili tako nešto a ne da vidiš da li je neko oprao zube, ali svakako ohrabruje.

Zoom nisam tri puta u životu koristio na telefonu, samo sam poslao da balansira tvom apokaliptičnom upisu.

Treba sačekati test nekog realnog, tipa Danny Wignet, a i promociju sa satom za koji mesec.

Telefon, za nas u Evropi, će biti najbolje od Samsunga u poslednjih 5 godina.
 
Никад лакше нисам могао себи приуштити телефон, и никад лакше нисам донео одлуку да не купим нови... Плус имам додатних 350chf попуста за било који тел. Ал оно... Не видим апсолутно ниједан разлог да баталим ѕ21u.
Једино бих волео да имам оловчицу... Ипак сам имао note 1, 2, 3, 9.
 
Polako, par meseci uvek najbolje sačekati...
Mene samo zanima baterija na s23 ultra, sve ostalo mi je odlično i na s22 ultra.

We can't say much about the battery life of the S23 Ultra until we have more time with it. Still, we expect the improved efficiency of the Snapdragon 8 Gen 2 to result in slightly better battery life than the Snapdragon S22 Ultra and a significant improvement over Exynos models.
 
Yettel kao i običnio preteruje sa cenama, isplativiji su ostali operateri naravno za one koji uzimaju preko paketa. Keš je, po meni, uvek najbolja opcija.
 

Arun je inače oličenje iskrenosti i objektivnosti 😁
Na videu mkbhd-a se lepo vidi shutter lag, iskreno se nadam da će pre zvaničnog puštanja u prodaju uraditi nešto po tom pitanju, kao i po ovom...
Screenshot_20230201_205807_YouTube.jpg
 
Mislim da nikad manji hype nije bio ni međ' jutjuberima ni međ' rajom. Realno Ultra je odličan fon, ali recimo da su startovali 12/256 i da su uz preorder dali sat ili sluške, ubili bi konkurenciju sa ponudom. Ovako ne vredi tih para.
Mislim da će ova godina biti jako loša što se tiče prodaje za sve proizvođače i da će se već na leto dozvati pameti i nuditi dobre akcije
 
200mpix ce imati shutter lag jedno pola godine. Toliko im vremena treba to da srede.
To ni kod sirome S22U jos nije reseno... Videcu kakav im je video u nocnim uslovima.. Ne verujem da je bolji
 

Uslovi promocije:
yGqbTIum_o.jpg


Kupovinu uređaja potrebno je obaviti isključivo kod sledećih ovlašćenih Samsung prodajnih partnera:
• Yettel
• Comtrade Distribution d.o.o.
• Gigatron
• Tehnomedia
• XLS
• Bluetech
• Belltel
• GSM&PC Shop
• Shoppster
• Elbraco
• Dudi Co
• Bosmark
• BC Group
• Telekom Srbija
• Tehnomanija
• Gigatron
• Positive Line
• Pro Mobi
• DR Techno
• Uspon
• Telepak
• MS Data Nadežda Marjanović
• BC Grup
• Spektra Plus
• Beoecotel
• Roaming
• Mobilnitelefoni
• Belotehna
• GSM 3G COMPANY DOO BEOGRAD
• A1
 

Prilozi

  • RS-Pravila-preorder-Galaxy-S23.pdf
    73.5 KB · Pregleda: 11
Poslednja izmena:

Јел овај луд или му смрде ноге? Пола категорија које је поредио скоро па исти телефони а каже стигао нови краљ😂
 
Iskreno, nisam ni znao da je danas predstavljanje. S23U je ozbiljno dobar telefon ali sve ostalo ste već napisali, osim čipseta i nije neki pomak u odnosu na S22U ali to je valjda i bilo očekivano, cela ova industrija radi na tom principu.

Evo malo propast ''optimizma'' :D



 

Јел овај луд или му смрде ноге? Пола категорија које је поредио скоро па исти телефони а каже стигао нови краљ😂

Čisto gubljenje vremena je gledanje ovog idota, nisam video iritantnijeg lika od njega, blage veze nema, a svaki video je šarlatanski. Moj savet je preskočiti gledanja bilo kakvog sadržaja koji dotični plasira.
 
U najavi vidim lošu prodaju s23u,a 23+ će lepo da ide.
 
U Belgiji su cene za Ultra sa 256GB 1.399€, 512GB 1.579€, 1TB 1.819€. Poklon sluške Galaxy Buds 2 Pro i prvi veći kapacitet gratis.

Meni je Samsung personalno ponudio 512GB za 1.160€, ali BEZ sluški.
Je li moze taj tvoj Samsung i meni da ponudi to isto?
 
Ko se registrovao ranije dobija i buds2 slusalice. Sad je stigao mail.
Ja sam takođe dobio identični mejl gde poklanjaju i sluške. Ali, ja se nisam registrovao, niti zvanično iskazao interesovanje za s23. Verovatno im je ostalo da sam u Samsung members, pošto sam prošle godine preorderovao S22u i uz njega dobio sluške i bežični punjač.
 
1675286727203.png

Ja znam da tech entuzijasti, pa i mi ovde, smo se salili da svake godine nam recikliraju proslogodisnji model i pokusavaju da podvale, ali sad su bukvalno krenuli to da rade :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Sve u svemu, kroz 6 meseci, kad prodje par stotina stranica na temi, kad stignu objektivni reviewovi koje su mu tacno decije bolesti, pa onda mozemo da pricamo za nekih 700-800eur za ultru. Pre toga, nista.
 
Ko se registrovao ranije dobija i buds2 slusalice. Sad je stigao mail.
Galaxy S22 Ultra biće dostupan za poručivanje u pretprodaji od 9. februara 2022 god. na srpskom tržištu, kod ovlašćenih distributera, operatera i u maloprodaji po preporučenoj maloprodajnoj ceni od 164,990 dinara.

U principu to mu dođe to, malo skuplje u odnosu na prošlu generaciju što je i očekivano.

Koliko se sećam u Gigatronu je S22 Ultra 256 GB bio 150000 din u preorderu.
 
Nazad
Vrh Dno