Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Isto imam na s23u, ali ne diram nista. Mogu reci da su zvucnici dosta bolji od kako je promenjen onaj ekvilajzer (isto na defaultu kada se slusa), koji je izmenjen sa ovim velikim apdejtom.
Jesi li postavio neki drugi preset u ekvilajzeru i primetio promenu ili je ostao default (Balanced), ako dobro razumem? Šta je onda tačno moglo da se promeni kada je Balanced ppdesen kao potpuno neutralni preset tzv. ravna crta, bilo i pre u posle uvođenja ekvilajzera?
 
Jesi li postavio neki drugi preset u ekvilajzeru i primetio promenu ili je ostao default (Balanced), ako dobro razumem? Šta je onda tačno moglo da se promeni kada je Balanced ppdesen kao potpuno neutralni preset tzv. ravna crta, bilo i pre u posle uvođenja ekvilajzera?
Na balanced ga drzim i tu sam primetio malo jaci zvuk nego na "starom" balanced modu, pogotovo kada se pojaca do kraja. I ostali modovi nisu losi, ali su slabiji na max volume od balanced, to je neko moje zapazenje
 
Meni je baterija poprilicno oslabila negde od maja, tada sam prebacio csc na sec zbog snimanja razgovora, a tih dana je bio i neki update. Dva puta sam u medjuvremenu vracao csc jer nije nudio update, sve u nadi nece li se malo popraviti situacija sa baterijom... Do maja je 5h+ bila sigurica u kakvim god uslovima, navigacija, osvetljenost maltene max veci deo dana i znam da ce izgurati dan bez razmisljanja... U nekom standardnom koriscenju kuca-posao 7-8h... Sada u tim laganim uslovima koriscenja se desi da padne ispod 10% a ne prebaci 5h... Sada sa ovim poslednjim update-om je situacija cini mi se jos gora...
 
Meni je baterija poprilicno oslabila negde od maja, tada sam prebacio csc na sec zbog snimanja razgovora, a tih dana je bio i neki update. Dva puta sam u medjuvremenu vracao csc jer nije nudio update, sve u nadi nece li se malo popraviti situacija sa baterijom... Do maja je 5h+ bila sigurica u kakvim god uslovima, navigacija, osvetljenost maltene max veci deo dana i znam da ce izgurati dan bez razmisljanja... U nekom standardnom koriscenju kuca-posao 7-8h... Sada u tim laganim uslovima koriscenja se desi da padne ispod 10% a ne prebaci 5h... Sada sa ovim poslednjim update-om je situacija cini mi se jos gora...
Jeste s23u isto korišćenje mi je gurao dan bez problema, a sada se desi i da ga 2x kacim na punjač tokom dana. Proveravao aplikacije ništa ne vuče bateriju. Jednostavno su ga sjebali 😂, a realno ko bi im kupio s25 sada, jer stvarno ne znam sta da ubace sada pa da doplatim 500e za istu stvar.
 
Poslednja izmena:
Jel to retoricko pitanje ili treba stvarno da objasnim? 😅
Sacekam uvek malo sa zakljuccima, ali obzirom da poprilicno jednolicno koristim telefon pre podne i znam koliko mi procenata ostane do 12h a koliko do 15h, vidim da ne ide na bolje nikako.. 😅
 
Ja posle onog velikog apdejta od 3gb imam bag sa galerijom, konkretno ako na Fb hoću direktno iz galerije da šerujem sliku ili snimak u story ili reels izbaci mi error, a direktno iz Fb nije problem tada ubaci sliku ili snimak😳🤔

Screenshot_20241016_095916_Messenger.jpgScreenshot_20241016_095936_Facebook.jpg
 
@zoreli_ probaj obrisati keš memoriju i od galerije i od te aplikacije iz koje radiš share pa vidi.
 
Meni je baterija poprilicno oslabila negde od maja, tada sam prebacio csc na sec zbog snimanja razgovora, a tih dana je bio i neki update. Dva puta sam u medjuvremenu vracao csc jer nije nudio update, sve u nadi nece li se malo popraviti situacija sa baterijom... Do maja je 5h+ bila sigurica u kakvim god uslovima, navigacija, osvetljenost maltene max veci deo dana i znam da ce izgurati dan bez razmisljanja... U nekom standardnom koriscenju kuca-posao 7-8h... Sada u tim laganim uslovima koriscenja se desi da padne ispod 10% a ne prebaci 5h... Sada sa ovim poslednjim update-om je situacija cini mi se jos gora...
Potvrdjuem.
Meni negde od maja isto, pre neki dan sam uradio factory rested, ali za sad nista bolje
 
Kod mene sve maksimalno stabilno na ultri, grejanje nikakvo ne postoji, to je ono sto mi je i najbolje kod ovog telefona dok se obavljaju redovni taskovi, hladan je kao spricer.
 
Ja onda imam neki drugi telefon... Od kad ga imam kod mene sve manje vise stabilno radi, nit se greje nit baterija nesto oscilira, a bas ga koristim skoro isto svaki dan...
Amen to that! Evo posle svih update-ova,nista nisam primetio da je degradiralo,baterija,performanse,sve mi je isto ili cak bolje nego kad sam ga kupio. Ne kazem da drugi nemaju problema,cisto iznosim moje misljenje.Jedino kad je neko heavy drndanje kamere,onda zna biti malo topliji,ovako redovno hladan kao spricer!
 
Мени се летос доста загревао, поготову на мору, али то је ваљда очекивано.
 
Amen to that! Evo posle svih update-ova,nista nisam primetio da je degradiralo,baterija,performanse,sve mi je isto ili cak bolje nego kad sam ga kupio. Ne kazem da drugi nemaju problema,cisto iznosim moje misljenje.Jedino kad je neko heavy drndanje kamere,onda zna biti malo topliji,ovako redovno hladan kao spricer!
To je tačno. Tokom ovih toplotnih talasa ove godine non stop sam koristio telefon napolju (uglavnom na Suncu) da snimam 4k videa i slikam (mahom 200mpx) fotke. To je bio jedini period da sam primetio da mi se telefon bas greje. Inače ovako u zatvorenom prostoru hladan kao i prvog dana.
 
^ mogu da potvrdim , trajanje baterije odlično / tel hladan pri radu ... Oktobarsko ažuriranje na telefonu. Veoma zadovoljan. S23U je definitivno telefon koji će odlično služiti ljudima još dugo vremena - nikakve potrebe za menjanjem .
 
Ima li veze csc sa trajanjem baterije i da li je bilo ko primetio da se nakon promene baterija brže prazni?

Meni se možda učinilo, ali sumnjam da je promena na SEK uticala da mi se baterija malo brže prazni nego pre promene.

Inace u pitanju je mali s23.

Kakva su vasa iskustva nakon promene CSC?
 
Ima li veze csc sa trajanjem baterije i da li je bilo ko primetio da se nakon promene baterija brže prazni?

Meni se možda učinilo, ali sumnjam da je promena na SEK uticala da mi se baterija malo brže prazni nego pre promene.

Inace u pitanju je mali s23.

Kakva su vasa iskustva nakon promene CSC?
Zdravom logikom, kad promenimo CSC menja se i set aktivnih sistemskih aplikacija i procesa koji rade u pozadini ( recimo snimanje poziva , skeniranje drugačijih mobilnih frekvencija itd... ) pa je moguće da se to odrazi na potrošnju baterije.
 
Ja napisah malo iznad da je meni od tad pocela manje da traje baterija, ali bio sam misljenja da nije zbog csc-a. Probacu sad da vratim na top neko vreme pa cemo videti... Poslednjih par dana ni 5h ne mogu da izvucem i to sa osvetljenjem uglavnom ispod pola..
 
Meni je sve isto sa SEK csc...Par dana posle apdejta traje malo krace ali osim toga 7h+ sota je uvijek kad koristim pola-pola wifi i 4g.Jedino kad mi je nesto iznad 5h je kad sam u pogranicnom pojasu kada telefon stalno šalta 4g-3g mrežu i to na dvije kartice...
A nije da ne koristim telefon 2 kartice,2 vibera,4 mail naloga,bt veza sa satom,fb,instagram,auto osvjetljenje...Jedino sto mi je always on iskljucen preko rutina dok je povezan sa satom...
 
Nazad
Vrh Dno