Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

stavim telefon u jaknu i odem 5 min da kupim nesto. Izvadim ga i sednem u auto, a staklo rabijeno na sred ekrana kao da ga je neko na kamen lupio. Verovatno sam udario u nesto, a nisam ni osetio.
Pa ne znam kako je to moguće. Ako je staklo puklo znači da si ga dobro udario, a da baš to nisi osetio u tih 5 minuta...
 
Pa ne znam kako je to moguće. Ako je staklo puklo znači da si ga dobro udario, a da baš to nisi osetio u tih 5 minuta...
Eto tako je bilo. Bukvalno 5 min. Nigde nije ispadao ili nešto slično i ja nisam mogao da verujem, ali eto desilo se. Sreća pa je samo zaštitno staklo otišlo ekran ostao netaknut. Skinuo zamenio i vozi dalje.
 
Identična situacija kod ćaleta, doduše na S22U - stavio telefon u torbicu, izvadio posle 5 minuta, zaštitno staklo puklo po sred srede...
 
Ma jok WSD je tanko staklo...nije mi padao telefon mozda neko natezanje u dzepu ili od kljuceva ako su bili zajedno ali sve je to smesno za svrhu. Ispucalo na tri mesta u razlicitim vremenskim intervalima... ne smeta za rad ali se primeti preko ekrana kao dlaka...ide AE gel folija na njega samo da se nateram da je zalepim...jedina mana kod nje ne racunajuci zastitu od pada je sto olovka ne klizi lepo kao preko stakla
 
Iii puče i meni Whitestone Dome staklo na S23U, stavio telefon sa Samsung silicon case ispod sedišta i dok sam ga nešto pomerao na ivici se načelo i puče kao gore od sredine.
Neverovatno koliko sam glupa stakla sva osetljiva
Koliko veze ima sto case nije do stakla nisam siguran
Od kad to na S23U sa OneUI 6.0 stoji na Yettel mreži VoLTE?
Danas sam promenio paket i novi ugovor na 24m možda i to ima veze?
 
Ima nekad S23U tripove da se greje ko lud kad verovatno neka app divlja u pozadini
Uradio sam app Galaxy app booster i sad je hladan skroz
 
Ja sam veliki potrosac WSD, nekoliko godisnje menjam.

Nikada mi staklo nije puklo samo od sebe vec pucaju zato sto mi telefoni (is)padaju redovno, pukne wsd, telefonu tj ekranu nikada nista. S obzirom na veliku potrosnju i povremenu nemogucnost nabavke stakla uglanom menjam tek nakon nekoliko padova i lomova na vise mesta. WSd omogucava da se, bez obzira na visestruke lomove, telefon najnormalnije koristi.

Kupujem na UK Amazonu, set od 2 stakla kosta 38 funti, nista u odnosu na to koliko stiti ekran i koliko bi kostala zamena istog.
 
Moje iskustvo je malo drugacije.

Ranije sam na telefone stavljao ta obicna stakla, poslednji put na S7 edge, izlazim iz servisa koji mi je upravo prodao i montirao staklo, na 20m od istog je kafic, sedam na pauzu, ispada mi telefon sa manje od 1m visine, udara u nogicu od stola, puca ekran.

Nakon toga prelazim na WSD i sa njim sam imao mnogo teze padove, ekran je preziveo svaki put.

Inace ne stavljam staklo sam, bas u tom servisu u komsiluku mi stavljaju WSD, njihova teorija je da nije do stakla vec do gela (lepka). Sta god da je u pitanju, meni su svi ekrani telefona sa wsd zivi i zdravi.
 
Оно што сам приметио код овог апдејта је да је оптимизовање апликација трајало пар секунди. Похвално.
Мислим, то иначе не траје пуно, али сад је баш брзо.
 
Neko je pitao za obican s23 gcam
Sad videh na telegram grupi , neko objavio sliku snimljenu gcam ekstra izgleda.
Ima dole na slici koja verzija ceg...1000008975.jpg
 
s23 podrzava PD charging protocol jel tako?
zasto mi se onda s23 brzo puni na huawei chargeru (9V - 2A)? Taj charger bi trebalo da je FCP/SCP protokol koji podrzava huawei?
mada zbog manje W pu ni se sporije... Takodje se puni brzo i na Xiaomi punjacu od 67W koji je pa treci protokol...
 
Poslednja izmena:
Proverio malo bolje situaciju:
samo pise quick/fast charge ali ne puni na max, vec na 8-16w u zavisnosti od punjaca i kabla

Da li je neko narucivao sa AE neki GaN PD3 punjac za s23? po mogucstvu sa 2-3 porta?
 
Poslednja izmena:
Nema mali S23 UWB. Samo plus i ultra.
 
Nisam, tek sam ga skoro stavio. Telefon mi je simfree, a nisam primetio da ima više SEK kodova
 
Mislio sam od operatera, ne mora da bude zaključan na mrežu. Ja na s23u nisam dobijao update na SEK, dok na ILO dolaze prvi.
 
Nazad
Vrh Dno