Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Zadas kad se nakacis na kucni wifi(bolja opcija) ili gps kad si u kuci,odradi promenu zvuk i vibracija pa tu odaberes vibracija off
 
Zanima me kod te super frosted pro maske da li su ivice maske izdignute od ekrana?

Gornja i donja ivica su izdignute za par mm kao sto je kolega vec rekao, bocne nisu da bi mogao da koristis zakrivljeni ekran lepo.
Zadas kad se nakacis na kucni wifi(bolja opcija) ili gps kad si u kuci,odradi promenu zvuk i vibracija pa tu odaberes vibracija off

Bolja je varijanta za kucni wifi jer gps nije dovoljno precizan u sustini. Cak i kada krenes u setup po lokaciji on ti savetuje da dodas i kucni wifi zarad preciznosti
 

Prilozi

  • Screenshot_20240514_103631_Modes and Routines.jpg
    Screenshot_20240514_103631_Modes and Routines.jpg
    75.2 KB · Pregleda: 37
Ima li neki nacin da se uploaduje hd kvalitet video zapisa na whatsapp status?! Kada se uploaduje video sa androida kvalitet je bas osakacen. Na iOs ima opcija u sklopu wa aplikacije. Na androidu nema opcija za kvalitetan upload videa na statusu vec samo u chat ima da se izabere hd pre uploada
 
Ima li neki nacin da se uploaduje hd kvalitet video zapisa na whatsapp status?! Kada se uploaduje video sa androida kvalitet je bas osakacen. Na iOs ima opcija u sklopu wa aplikacije. Na androidu nema opcija za kvalitetan upload videa na statusu vec samo u chat ima da se izabere hd pre uploada
Pošalji kao fajl.
 
A na status, promaklo mi. Kao da je to nešto bitno :D
 
Ja pricam samo o uploadu videa na whatsapp story sa orginalnim kvalitetom. Drugaru na iphone14 ide full kvalitet. Ja kada uploadujem sa s23u video zapis je loseg kvaliteta u pregledu na drugom tlefonu kada gledaju story
 
To je tako sa androidima i na instagramu i većini drugih aplikacija gde se koristi kamera.
 
To je valjda onaj segment gde je iphone mnogo bolji?
 
uzeo skoro s23, stavio staklo, ponovo dodao otiske i sada mi se tel otkljuca na otisak 1 iz 10 pokusaja... ako nakvasim prst, onda mi mnogo lakse prepozna otisak..
ima li neko ideju kako resiti problem? drugo staklo? koje? ili je problem suva koza?


zastitno-staklo-za-samsung-galaxy-s23-fe-comicell.jpg
 
^ kod Samsunga Jedino radi kako treba WSD. Ostala jako teško
 
Ja kada sam stavio whitestone nedavno, nisam čak ni iznova skenirao prste (mrzelo me, reko ajd da probam ovako), radi sve kako treba :)
 
gde uzimate ova stakla? sa njihovog sajta ili ima kod nas negde?
i kako se postavljaju? standardno?

i koji od ova 3?
ez
uv gen
dome glass
 
Poslednja izmena:
koju si stavio?
 
Ja sam stavio u jednom servisu u Takovskoj, preko puta RTS-a, verovatno ima i na drugim mestima. 1500 dinara, bude gotovo za 10 minuta i radi kao da nema ništa na ekranu
 
a kakva je mobile outfitters? jel radi normalno na s23?
 
a kakva je mobile outfitters? jel radi normalno na s23?
Djubre od folije koje ne vredi te pare. To govorim kao korisnik iste na s22+ modelu, sad na s23 ultri mi nije palo na pamet da stavim.
 
Ne radi dobro. Ili hidrogel ili WSD staklo ako ti se daje 60-70 evra
Ja koliko videh na sajtu je oko 30-40$ zavisno od modela telefona. Na tu cifru mislim da nema carine ostalih dazbina.
Ali ako je duplo vise, previse svakako.
 
Možda je sad jeftinije, znam da je ranije bilo skupo. Svakako preskupo za precenjeno staklo za koje je dosta ljudi reklo da im je puklo samo od sebe
 
Svašta ljudi pričaju...a za 32-38$ koliko ide po amazonu u zadnje vreme za duo pack, nema bolje zaštite ekrana garantujem. Hidrogel je takođe ok
 
hidrogel moze bilo koji? vidim da ih ima po kp za 300-1000rsd

ako su ove wsd 60e i pucaju same od sebe, onda cu da zadrzim ovo staklo i lizem prst svaki put kad ga otkljcavam, kao baba kad lista novine
 
Pucanja su prijavljivale kolege ovde na Benchu. Ne znam kakve su te folije sa KP, ova što sam ja lepio se seče po meri i mogu da tvrdim samo za nju. Lizanje prsta svakako jeste opcija, pogotovo na poslu ili posle hvatanja za šipke u gradskom prevozu...eto novog talasa Korone.
 
Pucanja su prijavljivale kolege ovde na Benchu. Ne znam kakve su te folije sa KP, ova što sam ja lepio se seče po meri i mogu da tvrdim samo za nju. Lizanje prsta svakako jeste opcija, pogotovo na poslu ili posle hvatanja za šipke u gradskom prevozu...eto novog talasa Korone.
Sto se tice toga pica samo od sebe. Ne bih se slozio verovatno su negde zakacili telefon, a da nisu primetili. Pre neki dan stavim telefon u jaknu i odem 5 min da kupim nesto. Izvadim ga i sednem u auto, a staklo rabijeno na sred ekrana kao da ga je neko na kamen lupio. Verovatno sam udario u nesto, a nisam ni osetio.
 
Nazad
Vrh Dno